سوبارو تلاش می کند رکوردهای جهانی GUINNESS ™ عنوان بزرگترین رژه وسایل نقلیه ساخت همان

سوبارفست Subaru Tecnica International (STI) یکی از بزرگترین گردهمایی های سالانه علاقه مندان به سوبارو در ایالات متحده است. این رویداد در طول تاریخ هزاران وسیله نقلیه سفارشی سوبارو را نشان می دهد که از زمین تا خیابان تنظیم می شوند. حاضران همچنین این فرصت را دارند که با مالکان همکار سوبارو ، اعضای کلوپ ویژه ، فروشگاه های نمایش و فروشندگان ارتباط برقرار کنند.

امسال ، STI Subiefest با ارائه یک تجربه از راه دور و بدون تماس اجتماعی که تاریخ را به عنوان طولانی ترین رژه تمام سوبارو ثبت می کند ، دنده ها را تغییر می دهد تا از ایمنی شرکت کنندگان در طول بیماری همه گیر اطمینان حاصل کند.

شرکت کنندگان باید داخل وسایل نقلیه خود بمانند و در صورت پایین بودن شیشه های خودرو ماسک مورد نیاز است.

این رژه در OC Fair & Expo Center در برگزار خواهد شد کوستا مسا ، کالیفرنیا در 8:00 صبح PT. این رژه از طریق پارکینگ عظیم به مدت دو مایل طی خواهد شد و با رانندگی از طریق صفحه نمایش با وسایل نقلیه میراث STI ، بزرگترین مجموعه STI ، پایان می یابد 22B مدل های موجود در ایالات متحده و Subaru Motorsports ایالات متحده ماشین های مسابقه ای.

به جای فروش بلیط ، SOA حداقل درخواست خواهد کرد 5 دلار کمک مالی به Feeding America برای هر ثبت نام برای شرکت در رکورد تلاش. SOA سپس کمکهای دریافت شده از ثبت نام کنندگان را برای تلاش برای کمک به جامعه محلی به عنوان بخشی از کمکهای مشترک ، مطابقت می دهد قول عشق سوبارو. از طریق Feeding America ، پول حاصل از این رویداد دو بانک غذایی محلی را پشتیبانی می کند – بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس و Second Harvest Orange County.

وی گفت: “ما می خواستیم به صاحبان خود فرصت دهیم كه در سوبارو خود ، با ماركی كه دوست دارند ، سرگرم كنند.” آلن بتکه، معاون ارشد بازاریابی در سوبارو آمریکا. “در زمانی که به دلیل محدودیت های جمع آوری ، پایین آمدن قفل ، لغو و تعطیلی ، اتفاقات زیادی در حال انجام نیست ، ما می خواستیم ضمن کمک به بازپس گیری به جامعه خود ، یک تجربه ایمن و سرگرم کننده را برای خانواده سوبارو فراهم کنیم.”

کمک مالی این خودروساز به دنبال مشارکت چشمگیر آن با Feeding America برای کمک به تأمین 50 میلیون وعده غذایی به افرادی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، کمک می کند. سوبارو به عنوان بزرگترین سازمان داخلی رفع گرسنگی با شبکه ای متشکل از 200 بانک غذا در سراسر کشور ، در کنار خرده فروشان خود ، کمک های اساسی را برای کمک به جوامع بیشترین آسیب دیدگی همه گیر از سر گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Subaru Tecnica International Subiefest 2020 ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.subiefest.com/california/record_attempt.

درباره سوبارو از امریکا ، شرکت

سوبارو از امریکا ، شرکت (SOA) یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت سوبارو است ژاپن. دفتر مرکزی آن در یک دفتر دفن زباله صفر در Camden، N.J.، این شرکت وسایل نقلیه ، قطعات و لوازم جانبی سوبارو را از طریق شبکه ای متشکل از بیش از 630 خرده فروش در بازار عرضه و توزیع می کند ایالات متحده. تمام محصولات سوبارو در کارخانه های تولید زباله صفر تولید می شوند و سوبارو از ایندیانا خودرو ، تنها کارخانه تولید اتومبیل ایالات متحده است که توسط فدراسیون ملی حیات وحش ملی به عنوان زیستگاه حیات وحش حیاط خلوت معرفی شده است. SOA توسط قول عشق سوبارو، که چشم انداز این شرکت برای نشان دادن عشق و احترام به همه ، و حمایت از جوامع و مشتریان خود در سراسر کشور است. طی 20 سال گذشته ، SOA بیش از بیش اهدا کرده است 190 میلیون دلار خانواده سوبارو بیش از 40،000 ساعت داوطلب وارد سیستم شده اند. سوبارو به عنوان یک شرکت معتقد است انجام سهم خود در ایجاد تأثیر مثبت در جهان مهم است زیرا این کار صحیح است. برای کسب اطلاعات بیشتر به media.subaru.com مراجعه کنید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر، و اینستاگرام.

دومنیک اینفانته
مدیر شرکت ارتباطات
856.488.8615
[email protected]

جسیکا تالمن
ارتباطات محصول
310.352.4400
[email protected]

چارلز بالارد
ارتباطات محصول و فناوری
856.488.8759
[email protected]

منبع Subaru of America، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.subaru.com