سیستم های اتومبیل سازی هیتاچی دارای ترمز دستی خودکار است

توکیو، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هیتاچی اتومبیل سیستم ها ، آموزشی ویبولیتین در حال معرفی ترمز دستی اتوماتیک سنگین (APB HD) مخصوصا برای وانت بارها ، وانت ها ، SUV ها و وسایل نقلیه تجاری سبک است.

توسعه یافته توسط واحد بازرگانی ترمز شرکت در اروپا، سیستم جدید ترمز در حال حاضر در حال تولید است آمریکای شمالی و اروپا. چندین مشتری سیستم های خودرویی هیتاچی سیستم ترمز جدید را در ماه سپتامبر در خودروهای جدید معرفی می کنند اروپا و اکتبر در آمریکای شمالی. سیستم ترمز در کشور تولید می شود آسیا و اقیانوسیه منطقه در سال 2021.

ترمز دستی اتوماتیک بیش از 25 درصد از بازار جهانی ترمز دستی را تشکیل می دهد و محبوبیت آنها همچنان رو به افزایش است. Hitachi Automotive Systems با خریداری سال گذشته خود از شاسی ترمز بین المللی ، سومین تأمین کننده ترمز پارک اتوماتیک در سراسر جهان است که براساس تجزیه و تحلیل این شرکت از بازار ارائه شده است.

سیستم ترمز جدید برای انواع کامیون های وانت ، وانت ، SUV و خودروهای تجاری سبک با درجه وزن ناخالص خودرو در 3.5 تن یا کمتر از آن مناسب است. این یک مزیت وزنی قابل توجه در مقایسه با سایر سیستم ها مانند طبل برقی است که می تواند 6.6 پوند (3 کیلوگرم) یا بیشتر صرفه جویی کند.

برند شمر ، رئیس واحد بازرگانی ترمز در سیستم های خودروسازی هیتاچی گفت: “سیستم جدید ما از آخرین تحولات در ایمنی APB و مدیریت سیستم بهره مند است و استفاده از این فناوری را در طیف وسیعی از وسایل نقلیه گسترش می دهد.”

شیمر خاطرنشان کرد که علاوه بر صرفه جویی در وزن ، ترمزهای اتوماتیک پارکینگ هیتاچی مزایای دیگری از جمله بهبود ایمنی ، استحکام و عملکردهای مستقل رانندگی از جمله پارکینگ خودکار نوار (AVP) را نیز در اختیار خودروسازان قرار می دهد. APB های هیتاچی همچنین برای نیازهای سر و صدا ، لرزش و شدت (NVH) تحرک الکترونیکی در آینده بهینه شده اند.

درباره هیتاچی سیستم های اتومبیل سیستم ترمز واحد تجاری
واحد تجاری ترمز سیستم های اتومبیل هیتاچی یکی از بزرگترین تولید کنندگان راه حل های ترمز خودرو در جهان است. محصولات آن – ترمزهای دیسکی ، ترمزهای درام ، ترمزهای پارکینگ الکترو مکانیکی و روتورها – از طریق تولید کنندگان تجهیزات اصلی و کانال های توزیع بازار پس از فروش ، به اتومبیل های سواری ، خودروهای سبک تجاری و دو چرخ محرک اختصاص دارد.

واحد تجاری ترمز سیستم های اتومبیل هیتاچی دارای ردپای جهانی با فعالیت در است اروپا، آسیا، آفریقای جنوبی، و شمال و آمریکای جنوبی. بیش از 9500 نفر در مراکز تولید ، مراکز مهندسی و دفاتر فروش در 17 کشور مشغول به کار هستند.

درباره Hitachi Automotive Systems، Ltd.
هیتاچی اتومبیل سیستم ها ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به هیتاچی ، گیم است که دفتر مرکزی آن در توکیو ژاپن. این شرکت در زمینه توسعه ، ساخت ، فروش و خدمات اجزای خودرو ، اجزای مربوط به حمل و نقل ، ماشین آلات و سیستم های صنعتی فعالیت دارد و طیف گسترده ای از سیستم های خودرویی از جمله سیستم های انتقال قدرت ، سیستم های شاسی و سیستم های پیشرفته کمک راننده را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس http://www.hitachi-automotive.co.jp/fa/ مراجعه کنید.

SOURCE Hitachi Automotive Systems، Ltd.