سیستم های دفاعی آمریکا (OTC: ADFS) ارزیابی بازار جهانی را منتشر می کند

برنامه ریزی علیه طبیعت: اختلالات روزمره در اقتصاد ، جامعه و روابط بین الملل ما را مجبور به ایجاد ارزیابی های جدید برای بهبودی بعد از COVID-19 می کند. همه گیری ، اعتراض می کند [and] چالش های نظامی جهانی طوفان کامل عدم اطمینان را ایجاد کرده است [which] اجازه داده است این بحران ها ادامه یابد و ادغام شوند. با کم شدن اوضاع ، شرکت های برنامه ریزی کننده تأمین و توزیع در سراسر قاره آمریکا باید قبل از نهایی شدن هرگونه برنامه ریزی تجاری مطمئن ، عمر بالقوه بحران فعلی را تعیین کنند.

… ما در مورد “توانایی تطبیق سریع” بحث می کنیم زیرا بخش قابل توجهی از مردم هنوز از میزان جدی این بیماری همه گیر ویروس کرونا اطمینان ندارند. از طرف دیگر ، به اندازه کافی از ما موافقیم که بهترین طرح تجاری برای امروز برنامه ای است که دارای شفافیت صادقانه در مورد حال و آینده باشد.

… ویروس و خشونت ریشه اصلی مشکل نیست ، به عنوان عدم توانایی ما در همکاری با یکدیگر برای مقابله با آنها. این شکاف احتمالاً عمر بحران اقتصادی را تا رسیدن موج دیگری از فاجعه برای افزایش خسارات طولانی می کند. بنابراین یک قمارباز هوشمند شرط می بندد که بی ثباتی فعلی در اقتصاد جهانی سالها به طول انجامد.

impact تأثیر همه گیری و اعتراضات تاکنون این است که نقاط قوت سنتی در حال از دست دادن زمین در مقابل چالش های سریعتر ، جسورتر یا انعطاف پذیرتر هستند. بنابراین خسارت به اقتصادهای بزرگ دنیا چهار برابر بیشتر از بحران مالی جهانی 2009 است. سازمان ملل پیش بینی کرده است که تنها در اثر تأثیر Covid-19 تا پایان سال می تواند 265 میلیون نفر با گرسنگی روبرو شوند.

… برخی از اقتصاددانان پیش بینی می كنند كه طی چند ماه فعالیت كاهش چشمگیری داشته باشد ، فعالیت دوباره به جایی كه قبل از COVID-19 بود ، افزایش یابد. این خوش بینی تأثیرات اجتناب ناپذیر “سرعت پول” را نادیده می گیرد که حکم می کند با خریدهای کم مصرف در تمام زمان ها ، برای تجزیه و تحلیل سرعت خرج کردن به سطح قبل از COVID-19 مدتی طول می کشد. شرط محافظه کارتر این است که درد برای دو تا سه سال ادامه یابد. این بیشتر به این دلیل است که مردم هنوز ترسیده اند ، آمریکایی ها هنوز می میرند ، و آشکار می شود که مرحله بعدی بیماری همه گیر ویروس کرونا در حال حاضر به ما رسیده است. پایان دادن به همه گیری تنها راه بازیابی ثروت ، سلامتی و قدرت اقتصادی کشور است. اما در فضای سیاسی فعلی ، که یک سال انتخابات آن را تحت فشار قرار می دهد ، بعید به نظر می رسد بتوان حول هر یک از استراتژی های رقابتی برای رسیدن به آن هدف اتفاق نظر ایجاد کرد.

… همه اینها در حالی رخ می دهد که دنیا بیدار شده است و این واقعیت را دارد که در پایان روز هر کشور فقط می تواند به آنچه قبلاً در مرزهای خود تأمین کرده اند وابسته باشد. این امر به منظور افزایش امنیت غذایی و دارویی منجر به افزایش ساختمان های ذخیره سازی می شود. WHO و بانک جهانی در حال حاضر بودجه چنین ابتکاراتی را تأمین می کنند. سایر بلایای طبیعی و مصنوعی بدون شک تأثیر منفی تجمعی بر تجارت جهانی و ادغام منطقه ای خواهد داشت.

اکنون تقویت سیاست های داخلی و کنترل سرمایه از موضوعات مهم امنیت ملی هستند ، در حالی که مراقبت های بهداشتی ، آزادی و سایر نیازهای فوری افراد عادی اینگونه نیستند. این “عادی جدید” است.

… بنابراین ، بلایا ، مانند فاجعه جهانی فعلی ، فرصت هایی برای سازگاری و جهش از رقابت هستند و سوابق و دسترسی انحصاری ما به داده های جامع تجاری با ارزش ، برای به کارگیری استراتژی های طولانی مدت جسورانه و پیشگام صنایع جدید پس از COVID-19 به طور انحصاری برای دوران پس از COVID-19.

با حرکت به جلو ، تصمیم ما این است که ADFS باید بازارهای ما را به این موارد محدود کند: (الف) تسکین بلایای سفارشی برای خانواده های ثروتمند ؛ (ب) خدمات مداوم دولت ؛ ج) فن آوری های مراقبت های بهداشتی اورژانس سیار ؛ د) انبارهای اضطراری و پناهگاه ها ؛ و (د) تجهیزات و آموزش اجرای قانون و مدیریت بلایا با فناوری پیشرفته. “

اظهارات خاصی در این گزارش؛ اظهارات مربوط به توسعه ، تولید ، نرخ تولید ، ویژگی ها و زمان بندی محصولات و فناوری های موجود و آینده ؛ اظهاراتی در مورد رشد و موقعیت بازار و قابلیت های ترمیم ؛ اظهارات مربوط به رشد تجارت ما و ابزار دستیابی به چنین رشدی. اظهاراتی در مورد فرصتهای رشد بازار برای محصولات و کاتالیزورهای رشد. اظهارات مربوط به تقاضای محصول ، حجم ، تولید ، تحویل و سهم بازار ؛ اظهارات مربوط به درآمد ، در دسترس بودن و تولید پول نقد ، جریان نقدی ، حاشیه ناخالص ، قیمت گذاری محصول ، هزینه ها ، هزینه سرمایه و اهداف سودآوری. اظهارات مربوط به بهبود بهره وری ، کاهش هزینه ها و برنامه های توسعه ظرفیت ، مانند تحویل مشتری ، تدارکات و سرویس خودرو ؛ و اظهارات مربوط به سرمایه گذاری ما و تأثیر تغییر در زیرساخت تحویل مشتری ، “گزاره های آینده نگر” هستند که در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند. این اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات فعلی مدیریت استوار است و در نتیجه برخی از خطرات و عدم اطمینان ، نتایج واقعی ممکن است با نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

SOURCE American Defense Systems Inc.

لینک های مربوطه

https://adfsinc.com