سیمبا زنجیره مدال طلا را در اولین بازی های المپیک پیشرفته ساخت نیروی هوایی ایالات متحده به ارمغان می آورد

جنوب خم ، هند، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – استراتژی زنجیره سیمبا در آزمایشگاه های ساخت افزودنی سریع با قابلیت بلاکچین برای استفاده در میدان جنگ ، مدال طلا را در اولین بازی های المپیک پیشرفته ساخت نیروی هوایی ایالات متحده تصاحب کرد که عملاً برگزار می شد 20 تا 23 اکتبر. به طور واقعی دیوید و جالوت ، استارت آپ بلاکچین در یک رقابت کاملاً رقابتی از 16 نامزد نهایی ، برنده بخش ماراتن زنجیره تأمین بیش از غول های صنعت Stratasys (مقام دوم) و بوئینگ (مقام سوم) شد.

المپیک ساخت پیشرفته برای گردهم آوردن شرکت های فناوری ، استارتاپ ها ، پیمانکاران وزارت دفاع ایالات متحده ، دانشگاه ها و دانشجویان به منظور کمک به حل برخی از مهمترین مسائل پایداری نیروی هوایی ، ایجاد شده است. سیمبا زنجیره ای با تیمی چند رشته ای که شامل ITAMCO بود ، وارد مسابقات شد دانشگاه نوتردام و C5BDI ، و برای عملکرد برنده جایزه خود با یک چک برای 100000 دلار.

مدیر عامل زنجیره سیمبا جوئل نیدیگ با تشکر از نیروی هوایی ایالات متحده و دستیار وزیر تحصیل ، تیم را به پیروزی رساند ویل روپر برای فرصتی برای حضور در بازی های المپیک ساخت پیشرفته ، تجربه ای که او بسیار شدید می نامید. “ما به معنای واقعی کلمه شش روز فرصت داشتیم تا یک راه حل کامل بازیهای جنگی برای تحویل بخشهای مهم به جبهه نبرد ، بیمارستانهای صحرایی عملیاتی و زیرساختی مانند باند فرودگاهها را دست نخورده نگه داریم. آنچه در رویکرد ما متفاوت بود این بود که چگونه هر دو چالش فیزیکی جنگنده های جنگ را برآورده کنیم و همچنین تهدیدات سایبری که در جنگ مدرن نقش فزاینده ای دارند. “

به همه رقبای ماراتن زنجیره تأمین سناریوی یکسانی داده شد: یک جزیره خیالی به نام Elfmore در محاصره بود. چگونه می توان تولیدات افزودنی برای عملیاتی نگه داشتن هواپیما ، سلاح ، بیمارستان های صحرایی و زیرساخت ها به کار گرفت؟ پاسخ برنده زنجیره سیمبا ترکیبی از آزمایشگاه های ساخت سریع و افزودنی قابل حمل ، مستقل و قابل چاپ قطعات فلزی ، پلاستیکی و کامپوزیت در صورت تقاضا با اتصال و امنیت سایبری بلاکچین برای ارائه قابلیت های تولید کننده افزودنی بی سابقه به واحدهای نظامی مستقر در خط مقدم کادر پزشکی و سازمان های امدادی.

نیدیگ توضیح می دهد: “م componentلفه اصلی هر زنجیره تأمین امنیت است و به ویژه برای عملیات نظامی که به سرعت تغییر می كند بسیار مهم است.” “گنجاندن زنجیره بلوک در استراتژی ما ، مجموعه SIMBA Chain را از هم جدا می کند زیرا آزمایشگاه های تولیدکننده افزودنی ما به صورت دیجیتالی و ایمن با یکدیگر و با فرماندهی نظامی در ارتباط بودند. این یکپارچگی ارتباطات را تضمین می کند و هر آنچه مورد نیاز است را می توان با توجه به مشخصات نظامی ساخته شده بدون مصالحه از نیروهای خارجی. این استراتژی طنین انداز قضات بود. “

هدف نهایی المپیک ساخت پیشرفته نیروی هوایی شناسایی ایده های ابتکاری است که توانایی ترجمه به راه حل های تجاری را دارند. سیمبا زنجیره ای در حال حاضر با چندین سلاح وزارت دفاع ایالات متحده از جمله نیروی هوایی و نیروی دریایی ایالات متحده کار می کند. نیدیگ امیدوار است که بلاکچین و به طور خاص سیمبا زنجیره ای به زودی جزئی جدایی ناپذیر از سلاح های استراتژیک ارتش ایالات متحده باشد.

درباره سیمبا زنجیره ای ، شرکت
پلتفرم مبتنی بر ابر ، قرارداد هوشمند به عنوان یک سرویس (SCaaS) سیمبا زنجیره دانشگاه ها ، صنعت و دولت ها را قادر می سازد تا به سرعت برنامه های توزیع شده وب 3.0 (dApps) را در بسیاری از سیستم عامل های بلاکچین توسعه و استقرار دهند. سیمبا زنجیره ای در سال 2017 از طریق اعطای کمک مالی DARPA به این کشور متولد شد دانشگاه نوتردام و ITAMCO. سیمبا زنجیره دریافت کننده جایزه میرا 2019 TechPoint برای محصول جدید سال و جایزه تجاری سازی 2019 منبع اول است. پلت فرم SIMBA Chain از Ethereum ، Consensys Quorum ، Binance Smart Chain ، RSK ، Stellar ، Hyperledger و سایر پروتکل های بلاکچین پشتیبانی می کند. بیشتر بدانید.

تماس با رسانه: ملانی لوکس، 803.331.4794 ، [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

ویدیو مرتبط

منبع زنجیره سیمبا