شاخص ATA Tonnage Truck در سپتامبر 6.7٪ جهش کرد

آرلینگتون ، واشنگتن، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شاخص تراکم کامیون کرایه ای پیشرفته انجمن های کامیون سازی (SA) که پس از کاهش 5.3 درصدی در آگوست ، در سپتامبر 6.7٪ افزایش یافت. در سپتامبر ، شاخص برابر با 115.1 (100 = 2015) در مقایسه با 107.9 در آگوست بود.

گفت: “ماه سپتامبر پس از کاهش چشمگیر در ماه آگوست بهبود خوبی یافت.” اقتصاددان ارشد ATA باب کاستلو. “بازار حمل و نقل کامیون همچنان دارای انشعاب است ، با قدرت در خرده فروشی و ساخت خانه ، اما برخی از ضعف در حمل و نقل صنعتی همچنان ادامه دارد. در سه ماهه سوم ، تناژ کامیون 2.4٪ نسبت به سه ماهه دوم افزایش یافته است ، اما 5.3٪ نسبت به سال قبل کاهش یافته است. ”

کاهش ماه آگوست تا -5.3 from از میزان ما تجدید نظر شد 22 سپتامبر بیانیه مطبوعاتی

در مقایسه با سپتامبر 2019، شاخص SA 2.7٪ ، ششمین کاهش متوالی سال به سال ، منقبض شد. در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 ، تناژ از 3.3٪ پایین تر است.

شاخص تنظیم نشده فصلی ، که نشان دهنده تغییر در تناژ قابل حمل توسط ناوگان قبل از هرگونه تنظیم فصلی است ، در سپتامبر برابر با 112.4 بود ، 0.7٪ کمتر از سطح ماه اوت (113.2). در محاسبه شاخص ، 100 نشان دهنده سال 2015 است. شاخص بارگذاری کامیون ATA برای کرایه بر خلاف بار حمل و نقل بازار تحت سلطه حمل بار قراردادی است.

کامیون به عنوان فشار سنج اقتصاد ایالات متحده عمل می کند ، که نمایانگر 72.5٪ از تناژ حمل شده توسط همه روش های حمل و نقل داخلی است ، از جمله کالاهای تولیدی و خرده فروشی. کامیون ها 11.84 میلیارد تن بار را در سال 2019 حمل کردند. حامل های موتوری جمع آوری شدند 791.7 میلیارد دلار، یا 80.4٪ از کل درآمد حاصل از همه روشهای حمل و نقل.

ATA شاخص تناژ را براساس نظرسنجی های صورت گرفته از عضویت خود محاسبه می کند و از دهه 1970 این کار را انجام داده است. این رقم مقدماتی است و در گزارش نهایی که حدود پنجمین روز هر ماه صادر می شود قابل تغییر است. این گزارش شامل نتایج ماه به ماه و سال به سال ، مقایسه های اقتصادی مربوطه و شاخص های کلیدی مالی است.

انجمن های حمل و نقل آمریکایی بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا بیشتر به حمل و نقل ملت ما را جابجا کنید. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک. کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

https://www.trucking.org