شروع عملیات حفاری Jack-up ENERGY ENTICER

هوستون، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – دریای شمال خوشحال است که از آغاز عملیات حفاری با قطرگاس برای واحد جک GustoMSC CJ50 ، “Enticer Energy” خبر می دهد. در اوایل فعالیت Energy Enticer یک بسیج ایمن و موفقیت آمیز به میدان شمال قطر پترولیوم داشت سپتامبر 2020 علیرغم چالشهای اخیر صنعت جهانی. Energy Enticer اولین واحد از سه واحد حفاری است که از طرف Qatar Petroleum با Qatargas قرارداد طولانی مدت را آغاز می کند.

رئیس و مدیر عامل دکتر یوانهاوی خورشید اظهار داشت، “ما بسیار افتخار می کنیم که این مهم را در تاریخ دریای شمال اعلام کنیم.

سطح بالاتری از تعهد که توسط مشتری ما ، قطر پترولیوم ، و تیم های مستقر در ساحل دریایی و دریایی مشترک است ، به ما این امکان را داده است تا با موفقیت از عدم اطمینان و چالش های عملیاتی Covid-19 عبور کنیم و بر ارائه اولین ساخت جدید از چهار مشخصات بالا تمرکز کنیم. جک آپ به خاورمیانه منطقه

درباره دریای شمال
North Offshore یک شرکت حفاری دریایی جهانی است که به طور تاریخی در بازارهای مختلف جهان از جمله دریای شمال ، آفریقای غربی ، فعالیت داشته است. آسیای جنوبی، و جنوب شرقی آسیا. ناوگان این شرکت از یک شناور تولیدی شناور و چهار (4) دکل جک آپ با مشخصات بالا تشکیل شده است. اطلاعات بیشتر در مورد دریای شمال در وب سایت این شرکت به آدرس http://www.n northernoffshore.com در دسترس است.

SOURCE شمال آفریقا ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

https://n شمالoffshore.com