شرکت اسکال بین المللی طی مجمع عمومی عادی سالانه خود جوایز گردشگری پایدار 2020 را اهدا می کند

گفت: “جوایز بین المللی گردشگری پایدار Skål به منظور افزایش قابلیت مشاهده و اعطای کمک هزینه به نهادهای صنعت مسافرت و جهانگردی است.” پیتر موریسون، رئیس جهانی Skål International.

در این نسخه ، سه قاضی برجسته و برجسته از نهادهای شناخته شده بین المللی. پاتریشیو آزکارات دیاز د لوسادا ، دبیر کل ، موسسه جهانگردی مسئول ، الن روگ ، مدیر برنامه ، مرکز سفرهای مسئولانه (CREST) ​​و دکتر لوئیس د آمور ، بنیانگذار و رئیس موسسه بین المللی صلح از طریق گردشگری (IIPT) به طور مستقل هر ورودی را بر اساس معیارهای رهبری در پایداری ارزیابی کرده اند که شامل مزایای ملموس و قابل اندازه گیری برای محیط زیست ، افزایش تجارت ، جامعه و جوامعی که در آن فعالیت می کنند.

در طول مجمع عمومی مجازی باشگاه های Skål که برگزار می شود 17 اکتبر 2020، بیش از 220 نماینده از بیش از 90 کشور شرکت کرده اند ، برندگان جوایز گردشگری پایدار 2020 به طور رسمی به شرح زیر اعلام شده اند:

برندگان تور گردشگری پایدار SKÅL INTERNATIONAL 2020:

“Skål International” می خواهد از همه نهادهای ارائه شده به این جوایز به خاطر مشارکت خود تشکر کند و همچنین به همه برندگان در این نسخه که در یک سال چالش ها برگزار می شود ، صبر و صمیمانه تبریک می گوید ، که در آن مبارزه برای احیای گردشگری در سطح جهانی باید اولویت همه ما که بخشی از صنعت هستیم باشد. ” دانیلا اوترو، مدیر عامل شرکت Skål International.

Skål International از گردشگری زیست کره که برای دومین سال متوالی “جایزه ویژه Skål Biosphere” را به یکی از برندگان جوایز گردشگری پایدار اهدا کرده قدردانی کرد.

این انتخاب براساس ارکان پایداری موسسه گردشگری مسئول انجام شده است و به برنده یک سال مجوز بیوسفر رایگان در یکی از دسته های موجود ارائه می شود.

Skål International بزرگترین شبکه جهانی متخصصان جهانگردی در جهان است که از سال 1934 گردشگری ، تجارت و دوستی را در سراسر جهان ارتقا می دهد. اعضای آن مدیران و مدیران بخش گردشگری هستند که برای رسیدگی به موضوعات مورد علاقه مشترک ، بهبود شبکه تجاری و ارتقا destinations مقصد با یکدیگر ارتباط دارند. . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Skål International و عضویت ، به skal.org مراجعه کنید.

درباره گردشگری بیوسفر: گردشگری بیوسفر گواهینامه هایی را تضمین می کند تا تعادل طولانی مدت کافی بین ابعاد اقتصادی ، اجتماعی – فرهنگی و زیست محیطی یک مقصد را تضمین کند و مزایای قابل توجهی را برای یک نهاد گردشگری ، جامعه و محیط ارائه دهد. این گواهینامه توسط موسسه گردشگری مسئول (RTI) ، یک سازمان غیردولتی غیرانتفاعی بین المللی ، در قالب یک انجمن اعطا می شود ، که بیش از 20 سال است ، گردشگری مسئولانه را در سطح بین المللی ارتقا می دهد ، و به همه بازیگران درگیر کمک می کند بخش گردشگری راهی جدید برای سفر و شناخت سیاره ما ایجاد می کند.

ارتباط مطبوعاتی: Sandra Vera – مقر بین المللی Skal [email protected]

منبع Skal International

لینک های مربوطه

https://www.skal.org/