شرکت هواپیمایی یونایتد خدمات بدون توقف بین سانفرانسیسکو و شانگهای را از سر گرفت

شیکاگو، 4 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت هواپیمایی یونایتد امروز اعلام کرد خدمات بدون توقف خود را به چین چهار بار در هفته بین سانفرانسیسکو و شانگهای فرودگاه بین المللی پودونگ. شروع 21 اکتبر 2020، یونایتد چهار پرواز بدون توقف هفتگی با هواپیماهای بوئینگ 777-300ER از سانفرانسیسکو به شانگهای در روزهای چهارشنبه ، جمعه ، شنبه و یکشنبه. مشتریانی که از آنجا سفر می کنند شانگهای بازگشت به سانفرانسیسکو روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، جمعه و یکشنبه. بلیط ها برای خرید در United.com و برنامه موبایل United موجود است.

یونایتد به چهار پرواز هفتگی بین هفته ادامه خواهد داد سانفرانسیسکو و شانگهای و شروع 21 اکتبر، دیگر نیازی به توقف در نخواهد بود سئول. یونایتد خدمات بیشتری را به چین بیش از هر شرکت هواپیمایی آمریکایی قبل از تعلیق سرویس در ماه فوریه به دلیل COVID-19. در سال 2019 ، یونایتد روزانه پنج پرواز بین این دو پرواز انجام می داد شانگهای و مراکز آن در سانفرانسیسکو، لس آنجلس، شیکاگو و نیویورک/نیوارک.

“یونایتد همچنان نقش مهمی در اتصال مردم و زنجیره های تأمین جهانی به آنها بازی می کند شانگهای و به شهرهای سراسر جهان ” پاتریک کوئیل، نایب رئیس اتحادیه بین المللی شبکه و اتحاد. “ما مشتاقانه منتظریم خدمات بدون توقف را از سر بگیریم و به مشتریان خود راحتی بیشتر و پروازهای کوتاه تری را ارائه دهیم سانفرانسیسکو و شانگهای

خدمات متحد به شانگهای *

پرواز

عزیمت

روز

زمان

رسیدن

زمان

UA 857

سانفرانسیسکو

همسران ، جمعه ،
شنبه ، خورشید

11:50 صبح

شانگهای

4:30 بعد از ظهر1+ روز

UA 858

شانگهای

دوشنبه ، سه شنبه ،
جمعه ، خورشید

ساعت 1:30 بعد از ظهر

سانفرانسیسکو

9.30 صبح.


* زمان بندی را تغییر دهید

از زمان شروع همه گیری ، یونایتد در زمینه اجرای سیاست ها و نوآوری های جدید برای ایمن نگه داشتن کارکنان و مسافران در هنگام مسافرت ، در بین شرکت های هواپیمایی ایالات متحده پیشرو بوده است. این اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که به مأمورین پرواز ماسک سفارش می داد و به سرعت با همه مشتریان و کارمندان دنبال می شد. یونایتد همچنین از جمله اولین شرکتهای حمل و نقل ایالات متحده بود که اعلام کرد به مشتریانی که از رعایت سیاست ماسک اجباری شرکت هواپیمایی امتناع می کنند اجازه نمی دهد تا با آنها سیاست پرواز ماسک صورت را داشته باشند. یونایتد همچنین اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که امکان ورود بدون لمس برای مشتریان با چمدان را فراهم می کند و اولین مسافری است که مسافران را ملزم به ارزیابی آنلاین بهداشت قبل از سفر می کند. این شرکت هواپیمایی همچنین به تازگی اعلام کرده است که Zoono Microbe Shield ، یک پوشش ضد میکروبی ثبت شده در EPA که پیوندی طولانی مدت با سطوح را ایجاد می کند و رشد میکروب ها را مهار می کند ، قبل از پایان سال به کل خط اصلی و ناوگان سریع خود متصل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر به آنها کمک می کند ، لطفا از United.com/cleanplus بازدید کنید.

درباره یونایتد
هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings، Inc در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com