شرکت هواپیمایی یونایتد قصد دارد خدمات خود را در بیش از 40 مسیر ساحل کارائیب و مکزیک در ماه نوامبر افزایش دهد

شیکاگو، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هواپیمایی یونایتد امروز اعلام کرد که قصد دارد خدمات خود را در نزدیک به 30 مسیر بین المللی در ماه نوامبر از جمله پرواز به شهرهای آسیا، اروپا، و آمریکای جنوبی. علاوه بر این ، این شرکت هواپیمایی با ارائه خدمات به مشتریان به مقاصد تفریحی محبوب در این کشور ، به بازسازی استراتژیک شبکه داخلی و بین المللی خود ادامه می دهد. کارائیب، هاوایی، آمریکای مرکزی و مکزیک. حتی با وجود این موارد اضافه شده ، برنامه نوامبر یونایتد هنوز کمتر از نصف آنچه در سال گذشته بود ، کمتر است. این شرکت هواپیمایی قصد دارد 44 درصد از برنامه خود را در ماه نوامبر نسبت به سال 2019 پرواز کند و در مقایسه با آن 4 امتیاز افزایش داشته باشد اکتبر 2020.

“برای ماه نوامبر ، ما ظرفیت خود را برای اضافه کردن پرواز برای مسافرتهای اوقات فراغت به آب و هوای گرم و مقصد ساحل در تنظیم کرده ایم فلوریدا، مکزیک و کارائیب، همراه با “دیدار از دوستان و اقوام” در سراسر جهان ” پاتریک کوئیل، نایب رئیس اتحادیه بین المللی شبکه و اتحاد. “ما همچنین خوشحالیم که اعلام می کنیم که از آخر این هفته ، مشتریان می توانند بلیط پروازهای بدون توقف جدید یونایتد را بین این دو خریداری کنند شیکاگو و جدید دهلی ، نیویورک/نیوارک و ژوهانسبورگ، و بین سانفرانسیسکو و بنگلور

داخلی ایالات متحده

در داخل کشور ، یونایتد قصد دارد 49 درصد از برنامه خود را در مقایسه با پرواز کند نوامبر 2019. از ابتدای ماه نوامبر ، یونایتد قصد دارد حداکثر 16 پرواز روزانه و بدون توقف رابط مشتریان را به شما ارائه دهد بوستون، کلیولند و نیویورک/ LaGuardia به محبوب است فلوریدا مقصد از جمله فورت لودردیل، فورت مایرز، اورلاندو و تامپا. علاوه بر پروازهای جدید یونایتد به فلوریدا، این شرکت هواپیمایی در نظر دارد روزانه 14 پرواز در 12 مسیر به بویز ، آیداهو؛ پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا؛ و خم ، اورگان.

 • شروع سرویس جدید بین واشنگتن دالس و کی وست ، فلوریدا
 • از سرگیری سرویس بین سانفرانسیسکو و تامپا ، فلوریدا
 • از سرگیری سرویس بین دنور و میامی
 • افزایش خدمات بین لس آنجلس و مائو به روزانه

بین المللی

در سطح بین المللی ، یونایتد قصد دارد 38 درصد از برنامه خود را در مقایسه با پرواز کند نوامبر 2019، که در مقایسه با 6 واحد افزایش یافته است اکتبر 2020. این شرکت هواپیمایی قصد دارد 29 مسیر بین المللی به شهرهای دیگر را از سر بگیرد آسیا، اروپا و آمریکای لاتین، شامل:

اقیانوس اطلس

 • از سرگیری سرویس بین دنور و فرانکفورت، سه بار در هفته
 • افزایش خدمات بین هوستون و فرانکفورت تا پنج بار در هفته

در ماه سپتامبر ، یونایتد اعلام کرد قصد دارد شبکه مسیر جهانی خود را با سرویس جدید و بدون توقف جدید بین این کشور گسترش دهد نیویورک/نیوارک و ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی؛ بین سانفرانسیسکو و بنگلور ، هند؛ و بین شیکاگو و دهلی نو، هند.

شروع شنبه ، 3 اکتبر، بلیط پروازهای جدید جدید و بدون توقف زیر در سایت United.com در دسترس خواهد بود. *

از جانب

به

عزیمت

رسیدن

تاریخ شروع

شیکاگو

دهلی نو

6:25 عصر

8:10 شب 1+

10 دسامبر سال 2020

دهلی نو

شیکاگو

1:55 بامداد

6:15 صبح

12 دسامبر ، 2020


سانفرانسیسکو

بنگلور

6:55 عصر

12:50 صبح 2+

6 مه 2021

بنگلور

سانفرانسیسکو

3:55 صبح

ساعت 8:30 صبح

8 مه 2021


نیویورک / نیویارک

ژوهانسبورگ

8:45 عصر

ساعت 5:45 عصر 1+

27 مارس 2021

ژوهانسبورگ

نیویورک / نیویارک

ساعت 8:00 بعد از ظهر.

5:45 صبح 1+

28 مارس 2021


*منوط به تأیید دولت ، برنامه قابل تغییر است

صلح جو

در سراسر اقیانوس آرام ، یونایتد پروازهای فعلی خود را فقط با بار با خدمات مسافری بدون توقف به حال تبدیل می کند تایپه ، تایوان و سئول، کره جنوبی.

 • از سرگیری خدمات بدون توقف هفته ای سه بار بین سانفرانسیسکو و تایپه.
 • افزایش خدمات بین سانفرانسیسکو و سئول تا پنج بار در هفته.

آمریکای لاتین/کارائیب

در طول آمریکای لاتین و کارائیب، یونایتد 26 مسیر جدید برای ماه نوامبر اضافه می کند ، از جمله:

 • راه اندازی مجدد سرویس بین هوستون و سانتیاگو، شیلی، سه بار در هفته.
 • راه اندازی مجدد سرویس بین هوستون و ریودوژانیرو ، برزیل، سه بار در هفته.
 • از سرگیری خدمات به هفت کارائیب و مقصد آمریکای مرکزی ، از جمله آنتیگوا، کوراکائو، گراند کیمن، ماناگوا، ناسائو، سنت لوسیا و روتان
 • گسترش خدمات در بیش از 20 مسیر به مقصد محبوب ساحل در سراسر کشور مکزیک، از جمله سرویس دوخت جدید به آکاپولکو و Zihuatanejo و خدمات را به گسترش داد کانکون، کوزومل، کابو سان لوکاس و پورتو والارتا.

از زمان شروع همه گیری ، یونایتد پیشگام در تصویب سیاست ها و نوآوری های جدید طراحی شده برای ایمن نگه داشتن کارکنان و مسافران در هنگام مسافرت بوده است. این اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که به مأموران پرواز ، ماسک سفارش می داد و به سرعت با مشتریان و کارمندان دنبال می شد. یونایتد همچنین از جمله اولین شرکتهای حمل و نقل ایالات متحده بود که اعلام کرد به مشتریانی که از رعایت خط مشی ماسک اجباری شرکت هواپیمایی امتناع می ورزند ، اجازه پرواز با آنها را تا زمانی که سیاست ماسک صورت اعمال می شود ، نخواهد داد. یونایتد همچنین اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که امکان ورود بدون لمس برای مشتریان با چمدان را فراهم می کند و اولین مسافری است که مسافران را ملزم به ارزیابی آنلاین بهداشت قبل از سفر می کند. این شرکت هواپیمایی همچنین اخیراً اعلام کرد که قصد دارد Zoono Microbe Shield ، یک پوشش ضد میکروبی ثبت شده در EPA که پیوندی طولانی مدت با سطوح را ایجاد می کند و رشد میکروب ها را مهار می کند ، قبل از پایان سال به کل خط اصلی و ناوگان سریع خود بکار برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر به آنها کمک می کند ، لطفا از United.com/cleanplus بازدید کنید.

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings، Inc در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com