شرکت IDenta ورود به بازار عظیم اجرای قانون فیلیپین را اعلام می کند

هالیوود ، فلوریدا، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت IDenta (OTCQB: IDTA) یک رهبر در سراسر جهان در زمینه تولید کیت های تشخیص زمینه و آزمایش های تشخیص عیب در منازل برای مواد مخدر و مواد منفجره است و خوشحال است که از موفقیت کامل آزمایش و ارزیابی خط تولید خود توسط آژانس مبارزه با مواد مخدر فیلیپین خبر می دهد.. بر این اساس ، در تلاش برای بهبود و ساده سازی مبارزه با مواد غیرقانونی در فیلیپین.

آزمایش های شناسایی سریع ، دقیق و آسان IDenta ، سازمان های اجرای قانون را قادر می سازد تا کار خود را سریع و کارآمد با ایمنی بالا و حداکثر قابلیت اطمینان انجام دهند. دامنه محصولات IDenta برای تهیه طیف گسترده ای از مشتریان از جمله بنادر ، فرودگاه ها ، کنترل مرز ، پلیس و امثال آنها در هر زمان و هر مکان طراحی شده است.

آمیچای گلاتشتین، مدیر عامل IDenta ، گفت:من افتخار می کنم که محصولات IDenta همچنان توسط سازمان های امنیتی و انتظامی در سراسر جهان به تصویب می رسند و تمام استانداردهای لازم برای دقت ، ایمنی و کارایی را دارند. ما در IDenta از این فرصت برای پیوستن به نیروهای خود استقبال می کنیم فیلیپین که یک شرکت کننده برجسته در است جنوب شرقی آسیا منطقه با بیش از 109 میلیون مردم. ما اعتمادی را که آژانس مبارزه با مواد مخدر فیلیپین به محصولات IDenta قائل است بسیار سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر کمک به تلاش های آن برای مبارزه با مواد غیرمجاز هستیم. ”

درباره IDenta Corp.

شرکت IDenta یک رهبر جهانی در زمینه تولید و تهیه کیت های آزمایش میدانی و آزمایش های تشخیص عیب خانگی برای مواد مخدر و مواد منفجره و محصولات پزشکی قانونی منحصر به فرد در بازارهای امنیت داخلی و مصرف کننده است. IDenta محصولات انقلابی را برای بازارهای حرفه ای قانون و خرده فروشی تولید می کند ، تولید می کند و توزیع می کند که به طور مداوم بالاترین مدارک و مراحل آزمایش آژانس های امنیتی و انتظامی در سراسر جهان را تصویب می کنند.

بیانیه بندر امن

برخی از اظهارات مندرج در این مقاله ممکن است ، به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ، “اظهارات آینده نگر” باشد که در معرض خطر و عدم اطمینان است که می تواند نتایج واقعی را از آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می کند ، متفاوت کند. چنین اظهارنظرهای آینده نگر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی را در بر می گیرد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ، متفاوت باشد. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات مدیریت از تاریخ این گزارش است و شرکت هیچ مسئولیتی را در قبال بروزرسانی هیچ یک از این اظهارات در آینده بر عهده نمی گیرد.

اطلاعات تماس شرکت:
روابط عمومی
تلفن: + 972-2-5872220
E: [email protected]

منبع IDenta Corp.