شوالیه های سیاه ارتش دعوت به کاسه استقلال Radiance Technologies 2020 را می پذیرند

“ما می خواهیم از رئیس استقلال Radiance Technologies Bowl تشکر کنیم فرانک آئور و کل کمیته کاسه برای این فرصت باورنکردنی برای بازی در این بازی برجسته کاسه ای ، “گفت مایک بادی.

درباره Radiance Technologies:

Radiance Technologies یک پیمانکار اصلی مشاغل کوچک متعلق به کارمندان است که در سال 1999 تاسیس شده است. Radiance بیش از 800 کارمند دارد ایالات متحده خدمت به وزارت دفاع ، جامعه اطلاعات ملی و سایر ارگان های دولتی. از مفاهیم تا قابلیت ها ، Radiance در توسعه راه حل های مشتری محور در زمینه های امنیت سایبری ، مهندسی سیستم ، نمونه سازی و یکپارچه سازی و همچنین هوش عملیاتی و استراتژیک از جمله هوش علمی و فنی ، پیشگام است. فرهنگ مالکیت Radiance توسط ارزشهای یکپارچگی ، نبوغ و بندگی پیش می رود. ماموریت آنها ارائه راه حل برای مشکلات غیرممکن است.

“تابش نمی تواند از دعوت شوالیه های سیاه برای بازی در جام استقلال بیشتر خوشحال شود. یکی از اهداف اصلی ما حمایت از ارتش و سرمایه گذاری در نسل بعدی است. نقطه غربی درست مثل درخشش ، مخفف صداقت ، فداکاری و تعالی است. ” بیل بیلی، مدیر عامل شرکت Radiance. “اگر به زنان و مردان نگاه کنید نقطه غربی، ارزشهای آنها ، شخصیت آنها – آنها همانهایی هستند که همه ما امیدواریم فرزندانمان بزرگ شوند. “

درباره کاسه استقلال:

کاسه استقلال Radiance Technologies – یازدهمین بازی قدیمی کاسه فوتبال کالج – چهل و پنجمین دوره خود را در سال جاری برگزار می کند شروپورت ، لس آنجلس امسال. این بازی قرار است یک مسابقه بین تیم ارتش باشد ، وست پوینت شوالیه های سیاه و تیمی از کنفرانس Pac-12. بر 21 آوریلخیابان، 2020 بنیاد مستقل کاسه استقلال یک توافق نامه پنج ساله با Radiance Technologies را به عنوان حامی مالی عنوان بازی همراه با توافقات اولیه جدید اعلام کرد که چرخش نقطه غربی و BYU به شروپورت برای مقابله با چرخش کنفرانس Pac-12 ، کنفرانس ورزشی و کنفرانس آمریکایی ایالات متحده آمریکا.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Radiance Technologies به RadianceTech.com مراجعه کنید یا در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و لینکدین.

مخاطب:
کسی کلارک
(256) 517-7935
[email protected]

SOURCE Radiance Technologies

لینک های مربوطه

radiancetech.com