شیان در هفته طلایی روز ملی بهترین جاذبه های گردشگری را ایجاد می کند

تعطیلات روز ملی امسال اولین هفته طلایی است چین با پیشگیری و کنترل اپیدمی به حالت عادی برگشته است. تعطیلات 8 روزه در ابتدا مردم را به مسافرت سوق داد و به بهبود تدریجی بخش حمل و نقل ، مانند سفر از طریق خطوط هوایی ، راه آهن و اتومبیل کمک کرد. چنین تقاضای سفر شدید منجر به بهبود قابل توجهی در گردشگری در تعطیلات شد.

پارک آرامگاه Qinshihuang Emperor پذیرای 343100 گردشگر بود. Grand Tang Mall پذیرای 1،400،900 گردشگر و خیابان Beiyuanmen مسلم (هویمین جی) پذیرای 729،900 گردشگر بود. به عنوان یک شهر توریستی محبوب با شهرت دیرینه ، جهانگردی از شیان دوباره شکوفا می شود ، جذاب تر و بیشتر از همیشه در آغوش است.

با توجه به شیوع جهانی ، مردم بیشتر مقاصد گردشگری داخلی را انتخاب کردند ، اما هنوز هم بهبود یافتند چین بازار گردشگری “سیگنال مثبتی” به جهان ارسال کرده است. برای بازدید شیان تبدیل شده است به یک انتظار مشترک مردم از بسیاری از کشورهای دیگر. “شیان یکی از چین مشهورترین و جذاب ترین شهرها ، همین نامش تصاویر جنگجویان معمایی مروارید و کاروان های عجیب جاده ابریشم را به ذهن متبادر می کند. “به مناسبت تعطیلات روز ملی در چین، آژانس خبری مشهور جهان رویترز برای تبلیغ تصویر از شماره ویژه ای را در وب سایت خود منتشر کرد شیان، ارائه چگونه “برخورد باستان و مدرن” در طلسم کننده پایتخت باستان شیان از چند زاویه

در ویژه نامه ، رویترز جذابیت و نشاط جهانی را به جهانیان نشان داد شیان از طریق 10 مقاله چشمگیر با نکات برجسته در مورد تاریخ ، فرهنگ ، طبیعت ، ورزش ، بورس تحصیلی ، موسیقی ، لذیذ ، فناوری و توسعه شهری آن. شیان تعدادی از “جاذبه های مشهور وب” را برای دریافت عمیق ترین عناصر فرهنگی و شخصیت های باز ، مدرن و شیک ، از “شهروندان آنلاین” در داخل و خارج “دوست داشتن” دریافت کرده است.

“پایتخت باستانی هزاره چانگان” این شهر پر جنب و جوش و تاریخی دعوتنامه های خود را به جهان ارسال کرده و منتظر است افراد بیشتری از سراسر جهان زیبایی آن را کشف کنند و داستان آن را بشنوند.

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=374232
عنوان: دروازه جنوبی دیوار شهر شیان هنگام غروب

منبع دولت مردم شهرداری شیان