عبور Drive-Thru اکنون برای پنجاه و ششمین مسیر سالانه آستین از چراغ ها ، تهیه شده توسط H-E-B

“توانایی آوردن مسیر چراغها به آستین در سال 2020 – صرف نظر از قالب – برای بنیاد بسیار مهم است. با جادوی تعطیلات در هر پیچ جاده ، این تجربه تجربه ای است که باعث شادی بسیاری خواهد شد ” راشل گرین، رئیس بنیاد رد چراغ ها. “یک تشکر بزرگ از همه حامیانی که در تحقق این امر کمک می کنند.”

“10 بهترین نمایش عمومی چراغهای تعطیلات” توسط ایالات متحده آمریکا امروز ، این رویداد تبدیل شده است به یک سنت فراموش نشدنی و یک رویداد در سراسر جامعه که روح و مردمان را جشن می گیرد آستین منحصر بفرد. با شروع یک اجتماع کوچک در اطراف یک گردباد یول در سال 1965 ، مسیر آستین از چراغ ها اکنون بیش از 2 میلیون چراغ روشنایی پارک ، 90 درخت تعطیل روشن و بیش از 70 نمایشگر تعطیلات و تونل های روشن را نشان می دهد.

طبق آداب و رسوم ، آستین مسیر چراغ ها برای بیش از 30 نفر از شرکای غیرانتفاعی در جامعه شب های خصوصی را برگزار می کند که اجازه ورود رایگان از طریق STARS را در برنامه دنباله دارد و همچنین هزاران کارت حمل و نقل به خانواده های واجد شرایط در سراسر مدرسه مستقل آستین ارائه می دهد ناحیه.

“H-E-B مفتخر است که 56 مین سالانه دنباله چراغهای آستین را در سال 2020 تأمین کند. این سنت تعطیلات برای تگزاس مرکزی، و H-E-B خوشحال می شود وقتی در پارک Zilker رانندگی می کنیم و در کنار نزدیکترین دوستان و خانواده خود لذت می بریم در کنار همسایگان جشن می گیریم. ما مشتاقانه منتظر روشن شدن چراغ ها در سال 2020 هستیم و از اعلام تعهد گسترده خود برای تأسیس مسیر آستین از چراغ ها تا سال 2024 هیجان زده هستیم. ” لزلی سوئیت، مدیر امور عمومی ، H-E-B.

با پشتیبانی کامل از اسپانسرها ، کمک های مالی و بودجه فروش بلیط ، Austin Trail of Lights می خواهد از HEB حامی عنوان طولانی مدت همراه با Ascension / Dell Children ، Vista Equity Partners ، Austin FC ، Cirrus Logic ، Keller Williams Realty International تشکر کند. ، North Trust ، نیمه هادیهای سامسونگ آستین ، آزمایشگاههای سیلیکون ، SHI ، بنیاد پارکهای آستین ، آستین بخش مرکز همایش ها ، بنیاد جامعه آستین و موارد دیگر.

عبور خودرو
مشتریان باید تقویم را در تاریخ بررسی کنند www.austintrailoflights.org برای در دسترس بودن تاریخ و زمان ورود. ورود به رویداد به ازای هر وسیله نقلیه برای حداکثر 9 مسافر است. هیچ هزینه ای برای هر نفر وجود ندارد و هیچ پاس در سایت در دسترس نخواهد بود.

وسایل نقلیه مسافری به ازای هر وسیله نقلیه به 1 گذرگاه نیاز دارند. وسایل نقلیه ای که 10 مسافر یا بیشتر دارند ، ممکن است با 2 گذرگاه برای زمان و تاریخ انتخاب خود وارد شوند. وسایل نقلیه محصور در خیابان با طول کمتر از 27 “در این مراسم استقبال می شوند.

مهمانان این امکان را دارند که بازدید خود را با مجوزهای عمومی یا حق بیمه برنامه ریزی کنند. کارت های حق بیمه یادآور تجارب محبوب ورود به تاریخ هستند که به ما کمک می کند عملیات رویدادهای سالانه را تأمین کنند.

  • قبولی عمومی: 25 دلار35 دلار به ازای هر وسیله نقلیه (بسته به زمان و تاریخ ورود) با دسترسی تعیین شده در هر ساعت با شروع ساعت 7 عصر.
  • عبور از خط تیره: 60 دلار برای هر وسیله نقلیه و ارائه شده توسط North Trust ، این حق بیمه اجازه را می دهد 5:45 بعد از ظهر دسترسی زودهنگام ، قبل از پذیرش عمومی در ساعت 7 عصر. همچنین مهمانان Dash Pass یک جعبه کلوچه و آب بطری تعطیلات و کارت جدید پس انداز ATX Lights دریافت می کنند که به دارندگان کارت تخفیف در رستوران ها و خرده فروشی های منتخب ارائه می دهد.
  • گذرگاه های شب برتر: تعداد محدودی گذرگاه برای جمع آوری سرمایه رسمی بنیاد دنباله چراغ ها و فرصت نگاه اول اکنون در دسترس است 28 نوامبر. در 95 دلار برای هر وسیله نقلیه ، این گذرگاه شامل دسترسی در یک شب با حضور بسیار محدود ، یک جعبه کلوچه و آب بطری تعطیلات ، یک تزیین یادبود آستین دنباله چراغ ها و کارت پس انداز جدید ATX Lights.

آستین Trail of Lights Fun Run
یک اجرای سرگرم کننده از نو تصور شده در مرکز شهر را تجربه کنید آستین امسال ، عملا لذت برد ثبت نام شامل تیشرت آستین بلند یادبود Austin Trail of Lights Fun Run 2020 ، دونده دونده ، کارت پس انداز چراغ ATX ، دسترسی به یک دوره 3 مایل جشن در مرکز شهر آستین نشانه های تاریخی و یک کیف الاغ.

برای اطلاع از مسیر آستین 2020 چراغ ها ، بازدید کنید www.austintrailoflights.org، www.facebook.com/austintrailoflights یا در اینستاگرام دنبال کنید @ ATXLights.

درباره بنیاد رد چراغ ها
بنیاد Trail of Lights یک شرکت غیرانتفاعی مستقل است که به تولید و نگهداری مسیر آستین چراغ به عنوان یک شرکت معتبر اختصاص دارد آستین جشن جامعه. این سازمان بودجه ای را از کمک های مالی افراد و جامعه تجاری برای تولید و اطمینان از پایداری طولانی مدت جمع آوری می کند آستین بزرگترین جشن جامعه. این همکاری در همکاری نزدیک با شریک دیرینه خود ، Forefront ، که خدمات کلید تولید ، برنامه نویسی ، حمایت مالی و بازاریابی را به بنیاد ارائه می دهد ، انجام می شود. دنباله چراغ آستین در میان سه بزرگترین مکان باقی مانده است آستین از زمان تأسیس بنیاد رد چراغ ، این رویداد در سال 2012 برگزار شد.

برای سوالات عمومی مطبوعات در مورد مسیر آستین 2020 چراغ ها ، لطفا تماس بگیرید سامانتا فاستر در Say My PR PR – [email protected]

SOURCE آستین دنباله نور

لینک های مربوطه

http://www.austintrailoflights.org