فرم های جدید ائتلاف خورشیدی برای پیشرفت خورشیدی فوق العاده کم کربن

واشنگتن، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اتحادیه جدید اختصاص یافته به استقرار انرژی خورشیدی فوق العاده کم کربن امروز تشکیل آن را اعلام کرد. شرکت های پیشرو در زمینه انرژی های تجدیدپذیر از مقطع متنوعی از صنعت خورشیدی برای راه اندازی اتحاد خورشیدی فوق العاده کم کربن (The Alliance) به هم پیوسته اند.

اتحاد برای ایجاد آگاهی بیشتر در بازار در مورد چگونگی تولید کربن زنجیره تأمین خورشیدی در تولید صفحات خورشیدی با کربن تجسم کم برای کمک به دولتها و شرکتها در دستیابی به اهداف پایدار پایدار تلاش خواهد کرد.

بیماری همه گیر COVID-19 و بحران آب و هوایی که در آستانه ظهور است ، شرکت ها را مجبور کرده است تا در مورد تولید محصولات خود و تهیه مواد تجدید نظر کنند. بیشتر تمرکز بر روی کربن زدایی زنجیره تأمین بر صنایع پرمصرف مانند سیمان ، فولاد و شیشه بوده است. اما اتحاد از یک فرصت بی نظیر برای کربن زدایی از زنجیره تأمین انرژی خورشیدی استفاده می کند.

مدیر اجرایی اتحاد گفت: “هر پروژه خورشیدی به طور چشمگیری بهتر از یک نیروگاه سوخت فسیلی است ، اما همه صفحات خورشیدی برابر نیستند.” مایکل پار. “پروژه های خورشیدی می توانند با استفاده از صفحات خورشیدی فوق العاده کم کربن موجود در بازار ، کربن تجسم یافته آنها را 50 درصد کاهش دهند. فرانسه، کره جنوبی و کشورهای دیگر در پروژه ها اولویت صفحه های خورشیدی فوق العاده کم کربن را دارند. شرکت ها و سیاست گذاران در ایالات متحده می توانند همین کار را انجام دهند. “

فن آوری فتوولتائیک خورشیدی (PV) در عملکرد خود هیچگونه انتشار آلایشی ایجاد نمی کند ، اما انتشاراتی نیز در رابطه با نحوه تولید و انتقال آن وجود دارد – آنچه “کربن تجسم یافته” آن نامیده می شود. مطالعه انجام شده توسط آزمایشگاه ملی آرگون ، تفاوت قابل توجهی در کربن تجسم یافته صفحات خورشیدی ، بسته به نحوه و محل ساخت آنها ، دارد. به عنوان مثال ، صفحات خورشیدی تولید شده با پلی سیلیکون از چین کربن تجسم یافته دو برابر پانل های ساخته شده با مواد ایالات متحده یا اتحادیه اروپا است. ماژول های خورشیدی با فیلم نازک عملکرد مشابهی را نشان می دهند.

این صفحات خورشیدی فوق العاده کم کربن امروزه از تولیدکنندگان متعدد با قیمت های رقابتی در بازار موجود است.

شرکت های آمریکایی شروع به تعیین پانل های فوق العاده کم کربن در RFP خود کرده و نشان می دهند که آنها می توانند کربن تجسم یافته را در این سیستم های جدید انرژی به طور قابل توجهی کاهش دهند بدون اینکه هیچ تاثیری در رقابت قیمت داشته باشد.

پار اضافه کرد: “این فناوری امروز با نرخ بازار در دسترس است و می تواند به شرکت ها و دولت کمک کند تا 50٪ از اثر کربن پروژه های خود را کاهش دهند.” “این یک پیروزی است ، یک پیروزی ، یک پیروزی. برای محیط زیست بهتر است ، با حق بیمه ارائه نمی شود و می تواند تولید پیشرفته در ایالات متحده و اتحادیه اروپا باشد.”

اعضای بنیانگذار اتحاد شامل Hemlock Semiconductor ، First Solar ، NorSun ، Q CELLS ، REC Silicon و Wacker هستند. اعضا درگیر فعالیت هایی می شوند تا به بازار و سیاست گذاران در مورد مزایا و در دسترس بودن خورشید فوق العاده کم کربن آموزش دهند. این اتحادیه همچنین با سایر ذینفعان همکاری خواهد کرد تا یک روش قابل اعتماد را توسعه داده و به کار ببندد تا به شرکت ها اجازه دهد صفحات خورشیدی بسیار کم کربن را در پروژه ها مشخص کنند.

پار گفت: “ما از راه اندازی اتحاد و ادامه رشد عضویتمان بسیار هیجان زده هستیم. ما در حال گفتگوهای فعال با شرکتهای خورشیدی اضافی در سراسر صنعت در مورد اتحاد و اهمیت کربن زدایی بیشتر زنجیره های تأمین خورشید هستیم.”

درباره اتحاد خورشیدی فوق العاده کم کربن
اتحاد همکاری شرکت های PV خورشیدی و سایر سهامداران است که به دنبال آموزش فعالان بازار و سیاست گذاران در مورد ارتباط انتشارات زنجیره تامین تجسم یافته با عملکرد GHG سیستم های انرژی خورشیدی هستند. ما به دنبال تشویق کاهش انتشارات زنجیره تامین خورشیدی از طریق تأمین PV با کربن کم تجسم و سیاست های پشتیبانی از استقرار خورشیدی فوق العاده کم کربن هستیم.

اطلاعات بیشتر در اینجا یافت می شود:
ultralowcarbonsolar.org | ultralowcarbon | LinkedIn

SOURCE اتحاد خورشیدی فوق العاده کم کربن

لینک های مربوطه

https://ultralowcarbonsolar.org