فرودگاه های Clear Channel بزرگترین قرارداد تبلیغاتی فرودگاه ایالات متحده با اداره بندر نیویورک و نیوجرسی را برای تبدیل فرودگاه های خود به پلتفرم های رسانه دیجیتال کلاس جهانی برای مسافر نسل بعدی ، تجربه مارک کسب می کند

به شرط اجرای هر دو طرف ، که انتظار داریم در اواسط ماه نوامبر اتفاق بیفتد ، CCA پیش بینی می کند که قرارداد جدید اجرایی شود 30 دسامبر 2020، و تحول در بستر تبلیغاتی با پروژه توسعه مجدد ترمینال یک EWR و همراه با امکانات جدید LGA آغاز می شود. CCA قصد دارد کل برنامه تبلیغاتی را در سراسر فرودگاه های PANYNJ مدرن سازی کند و 95٪ از کل سرمایه گذاری را در رسانه های دیجیتال بسیار تأثیرگذار ارائه دهد. این فرودگاه های کلاس جهانی مراکز اصلی مسافرتی را نشان می دهند که سالانه بیش از 140 میلیون مسافر را مورد استقبال قرار می دهند و فرصت های جذابی را برای برندها فراهم می کنند تا به مسافران با ارزش بین المللی ، تجاری و تفریحی در کل کلانشهرهای بزرگ دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این ، علاوه بر مدرنیزه کردن تجربه مسافر و برند در PANYNJ ، شرکا منافع خود را با شرایط قرارداد هماهنگ کردند که زمینه را برای دستیابی هر دو طرف به اهداف خود در شرایط فعلی و سالهای آینده فراهم می کند و می تواند به الگوی جدید صنعت تبدیل شود. این معامله شامل یک دوره گذار دو ساله برای پاسخگویی به تأثیر COVID-19 و بازیابی ترافیک در تأسیسات اداره بندر است. هزینه واقعی MAG هر سال و همچنین هزینه های capex پس از دوره انتقال دو ساله به مسافران مسافر در JFK ، EWR ، LGA و SWF بستگی دارد.

وی گفت: “ما از مخاطبانی که این فرودگاه های کلاس جهانی به عنوان رمپ های مسافرتی تجاری و تفریحی در طولانی مدت به شرکای تبلیغاتی ما تحویل می دهند ، اطمینان داریم.” اسکات ولز، مدیر عامل ، Clear Channel Outdoor Americas (CCOA). “فرودگاه های PANYNJ دروازه هایی برای ورود به جهان هستند و با بهبود منطقه ، ما معتقدیم تیم ما برای هدایت این تحول تاریخی که تجدید نظر و مدرن سازی تجارب تجاری را برای مسافران ایجاد می کند ، مناسب تر است. ما معتقدیم این قرارداد یک برد-برد برای هر دو سازمان و یک رویکرد ابتکاری در معاملات گسترده رسانه های ترانزیت را در پس زمینه یک واقعیت دشوار فعلی فراهم می کند. ”

وی گفت: “این قراردادها دو اولویت اصلی را برای اداره بندر پیش بینی می كنند: افزایش درآمد تبلیغات و سرمایه گذاری قابل توجه در زیرساخت های دیجیتال مدرن در تاسیسات ما.” ریک پنبه، مدیر اجرایی اداره بندر نیویورک و نیوجرسی. “با حرکت به جلو ، این قراردادها به اداره بندر امکان می دهد تا برای تولید صدها میلیون دلار درآمد بهتر تبلیغات را بفروشد ، در حالی که مسافران از جدیدترین فناوری نمایش دیجیتال که امکان هشدارهای واقعی را فراهم می کند ، بهره مند خواهند شد.”

با افزودن این دارایی های فرودگاه با ارزش ، مارکو ، CCOA یکی از گسترده ترین شبکه های تبلیغاتی خارج از خانه (OOH) در کلانشهرها را خواهد داشت. در نتیجه ، مارک ها توانایی “توقف و توقف” منحصر به فرد در اجرای کمپین هایی را دارند که هنگام “رانندگی ، راه رفتن یا پرواز” در سراسر منطقه مترو NY / NJ شامل تمام فرودگاه های بزرگ ، حومه شهرهای بسیار مطلوب ، شریانی بزرگ ، به مصرف کنندگان می رسد. جاده ها و بخش های شهر نیویورک.

علاوه بر این ، ما پیش بینی می کنیم که مشارکت جدید جامع ترین راه حل های اندازه گیری مخاطب و اندازه گیری مخاطبان صنعت OOH را به مارک ها ارائه دهد تا به آنها در بهینه سازی هزینه های OOH کمک کند: CCO RADAR®. این شامل دسترسی به روش استاندارد برداشت مخاطب از صنعت جدید از Geopath است. از طریق این یکپارچه سازی داده ها ، CCA برای مارک های موجود در فرودگاه ها ، تنها ارز معتبر تأیید شده شخص ثالث OOH را به وجود آورده است که عامل اصلی آن حرکت مسافران از طریق فرودگاه ، زمان سپری شده در فرودگاه و فرصت دیدن و مصرف تبلیغات در یک فرودگاه است. فرودگاه

درباره فرودگاههای Clear Channel
فرودگاه های Clear Channel که نزدیک به 45 سال به تبلیغات فرودگاه اختصاص دارد ، پیشرو در تبلیغات فرودگاه ، متخصص حمایت و حمایت مالی در فرودگاههای Clear Channel Airlines (CCA) ، تجارت فرودگاههای Clear Channel Outdoor Holdings، Inc مستقر در آمریکا (NYSE: CCO) ، یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغات در فضای باز جهان است و بیش از 260 برنامه رسانه فرودگاه را در سراسر جهان اجرا می کند و در 28 بازار از 50 بازار برتر ایالات متحده با فرودگاه های بزرگ حضور دارد. با مراجعه به سایت های www.clearchannelairports.com و www.clearchanneloutdoor.com اطلاعات بیشتر را می توانید در فرودگاه های Clear Channel و Clear Channel Outdoor Americas پیدا کنید.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که بر اساس انتظارات مدیریت Clear Channel Outdoor Holdings ، Inc. این اظهارات آینده نگرانه شامل همه اظهارات غیر از گفته های صرفاً با توجه به واقعیت تاریخی است. کلمات یا عبارات “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “پیش بینی” و کلمات یا اصطلاحات مشابه برای شناسایی چنین اظهارات آینده نگرانه در نظر گرفته شده است و شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها یا اهداف مربوط به قرارداد PANYNJ ، مزایای بالقوه قرارداد PANYNJ ، تعهد سرمایه ما به مشارکت با PANYNJ و نتایج عملیاتی ما. این اظهارات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای Clear Channel Outdoor Holdings، Inc و شرکت های تابعه و / یا مشاغل آن با نتایج آینده متفاوت باشد ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات آینده نگرانه. این خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل شامل ، یا نه محدود به ، توافق با اداره بندر است نیویورک و نیوجرسی اجرا خواهد شد و معامله شرح داده شده در این بیانیه مطابق با شرایط پیش بینی شده یا به طور کلی ، توانایی ما برای استقرار سیستم نمایش دیجیتال در بازه زمانی پیش بینی شده یا به طور کلی ، هزینه های پیش بینی نشده استقرار ، توانایی ما برای تحقق کامل انتظارات مزایای قرارداد با PANYNJ و سایر عوامل شرح داده شده در پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله بخشی تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان 31 دسامبر 2020 و گزارش سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن 2020. بسیاری از عواملی که نتیجه موضوع این بیانیه مطبوعاتی را تعیین خواهد کرد فراتر از توانایی Clear Channel Outdoor Holdings، Inc برای کنترل یا پیش بینی است. به شما هشدار داده می شود كه از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی كه فقط از تاریخ اعلام شده صحبت می كنند یا اگر تاریخی مشخص نشده است ، بی اعتماد باشید. Clear Channel Outdoor Holdings، Inc. هیچ تعهدی در مورد تجدید نظر یا به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه و یا اظهارات آینده نگرانه دیگری ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

دنبال کنید و لایک کنید: LinkedIn ، توییتر، اینستاگرام ، فیس بوک
وبلاگ برنده جایزه ما را بخوانید: http://blog.clearchanneloutdoor.com/

SOURCE Clear Channel Airport

لینک های مربوطه

http://clearchannelairports.com