فرودگاه Sheremetyevo زیرساخت ها و تجهیزات را برای عملیات پایدار زمستانی آماده می کند

مسکو، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – فرودگاه بین المللی Sheremetyevo به برنامه پرواز خود در پاییز و زمستان روی آورده است ، که این برنامه تا تاریخ لازم الاجرا خواهد بود 27 مارس 2021. در طول دوره ناوبری زمستانی ، پروازهای منظم از Sheremetyevo در 74 مسیر (60 داخلی و 14 بین المللی) انجام می شود.

در طول فصل پاییز و زمستان ، شرکت حمل و نقل پایگاه هوایی شرمت یوو ، آئروفلوت ، به پروازهای خود در مسیرهای بین المللی که در حال حاضر به پروازهای آزاد باز هستند ادامه خواهد داد لندن، نر، سئول، استانبول، آنتالیا ، قاهره، دبی، بلگراد، ژنو، نور سلطان ، بیشکک و مینسک، و پروازهای منظم از Sheremetyevo به توکیو در طول ناوبری زمستانی از سر گرفته خواهد شد. علاوه بر این ، هواپیمایی نورد ویند و پرواز سلطنتی پروازها را به مقصد گردشگری در آغاز خواهد کرد کایو کوکو، سانتا کلارا و گوا در فصل جدید

فرودگاه شرمتیهوو مجموعه ای از اقدامات را برای آماده سازی فرودگاه و تجهیزات برای دوره آینده پاییز و زمستان انجام داده است. بیش از 200 وسیله نقلیه و ماشین آلات ویژه برای پشتیبانی پایدار از عملیات برخاست و فرود و نگهداری مجموعه میدان هوایی در شرایط عملیاتی در هر شرایط آب و هوایی استفاده خواهد شد. این تجهیزات شامل تجهیزات شخم و قلم موی کشنده و خودکششی ، توزیع کنندگان عوامل مایع سازی و دانه بندی گرانول ، دستگاه های برف روتاری آسیاب دوار ، تراکتور و بولدوزر برای عملیات میدان هوایی و وسایل نقلیه و تجهیزات نجات است. بیش از 430 قطعه تجهیزات برای جابجایی زمینی هواپیماها مورد استفاده قرار خواهد گرفت که شامل 40 دستگاه دیزینگ و 71 بخاری میدان هوایی است.

شرمتيوو گواهي اندازه گيري دستگاه هاي اندازه گيري ضريب اصطكاك را براي عملكرد بي خطر هواپيما در طي دوره پاييز و زمستان به دست آورده است و حداقل سطح تأمين معرف هاي چرب كننده براي جلوگيري از تشكيل يخ در سطوح مصنوعي هواپيما فراهم شده است. مجموعه ای از اقدامات برای بازرسی زیرساخت های زهکشی و شناسایی هرگونه نقص در سطوح مصنوعی میدان هوایی انجام شد.

ساختمانها و سازه ها ، تجهیزات درون ترمینال فرودگاه بین المللی JSC Sheremetyevo ، شبکه های مهندسی و ارتباطات نیز برای بهره برداری از زمستان آماده شده اند. شرایط فنی ، بهداشتی و ایمنی در برابر آتش اتاقهای مکانیکی و تاسیساتی مورد بازرسی قرار گرفته و کارکنان خدمات فنی و مهندسی تحت برنامه های آماده سازی برای عملیات زمستانی آموزش دیده و گواهینامه گرفته اند.

فرودگاه بین المللی شرمتیوو یکی از قطب های فرودگاه TOP-10 در است اروپا، بزرگترین فرودگاه روسیه از نظر میزان مسافر و بار. شبکه مسیر بیش از 230 مقصد را شامل می شود. در سال 2019 ، این فرودگاه 49 میلیون و 933 هزار مسافر را سرویس دهی کرده است که 8.9 درصد بیشتر از سال 2018 است. شرمتیوو بهترین فرودگاه از نظر کیفیت خدمات در اروپا، رهبر مطلق جهان در زمانبندی پروازها ، صاحب بالاترین امتیاز 5 ستاره Skytrax.

اطلاعات بیشتر را می توانید در http://www.svo.aero.

SOURCE فرودگاه بین المللی Sheremetyevo