فصل 11 دادگاه تسهیلات مالی DIP را تصویب می کند

مکزیکوسیتی، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeroméxico ، S.A.B. de C.V. (“آئرومکسیکو” یا “شرکت“) (BMV: AEROMEX) اعلام می کند که به دنبال رویدادهای مربوطه قبلی ما با تاریخ 13 آگوستهفتم، 19 آگوستهفتم و 9 سپتامبرهفتم 2020 ، در مورد (الف) اطمینان از تعهد برای 1 دلار آمریکا، 000 میلیون ارباب بزرگ مالکیت بدهی مالکیت چند مرحله ای در اختیار داشتن تسهیلات وام مدت (“تاسیسات DIP“) ، (ب) تصویب موقت تسهیلات DIP توسط قاضی شلی سی چاپمن دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک (“فصل 11 دادگاه“) ، و (ج) تأمین اعتبار 100 میلیون دلار وام tranche 1 تحت تسهیلات DIP ، امروز قاضی چپمن تسهیلات DIP را بر اساس نهایی تصویب کرد ، که این شرط قبلی موجود بودن قسمت برداشت نشده از tranche بود. 1 وام (100 میلیون دلار آمریکا) و همچنین وام های tranche 2 (موجود برای قرعه کشی اولیه 175 میلیون دلار آمریکا) ؛ چنین موجودی باقیمانده در tranche 1 و موجودی اولیه تحت Tranche 2 پس از باقیمانده در یک قرعه کشی انجام می شود شرایط قبل از چنین قرعه کشی برآورده می شود. متعاقباً ، و به شرط تحقق سایر شرایط و نقاط عطف ، قرعه کشی های اضافی با حداقل مبلغ 100 میلیون دلار در اختیار شرکت قرار می گیرد.

Andrés Conesa ، مدیر عامل شرکت Aeromexico ، اظهار نظر کرد: “تصویب نهایی تسهیلات DIP توسط دادگاه فصل 11 یک نقطه عطف اساسی در روند تجدید ساختار در حال انجام برای Aeromexico است ، که به ما اطمینان می دهد که به نقدینگی دسترسی پیدا کنیم تا به طور منظم به تعهدات خود ادامه دهیم. اقدامات بعدی تأمین اعتبار اضافی تحت تسهیلات DIP به پشتیبانی از عملیاتهای ما در طی روند بازسازی داوطلبانه ادامه خواهد داد. ما از حمایت مداوم هیئت مدیره خود و کلیه ذینفعان ، به ویژه از کارمندان ، اتحادیه ها و مقامات خود قدردانی و قدردانی می کنیم.

Aeromexico در حالی که به فعالیت خود ادامه می دهد و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد و کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات را از طرف تامین کنندگان خود قرارداد می گیرد ، به روشی منظم ، روند داوطلبانه بازسازی مالی را تحت روند فصل 11 دنبال می کند. این شرکت به استفاده از مزایای فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، محافظت و حفظ عملیات و دارایی ها و اعمال تنظیمات لازم برای مدیریت تأثیر COVID-19 ادامه خواهد داد.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه خاصی است که بیانگر دیدگاه ها و یا انتظارات فعلی شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده آن است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم “باید” و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی چنین عباراتی نیستند. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را از برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت کنند. شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico
Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه در آن در هواپیمایی تجاری مشغول هستند مکزیک و ارتقا برنامه های وفاداری مسافران. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن به داخل رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico یکی از شرکای بنیانگذار SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال را جشن می گیرد و در بیش از 170 کشور جهان از طریق 19 شرکت هواپیمایی شریک امکان اتصال را فراهم می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) ایجاد و پیاده سازی کرد تا از مشتریان و همکاران خود در تمام مراحل فعالیت خود محافظت کند.

www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com