فضانورد ناسا در داخل ایستگاه فضایی برای پاسخ به سوالات دانش آموزان دبیرستان

واشنگتن، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – فضانورد ناسا کریس کسیدی، که در حال حاضر روی ایستگاه فضایی بین المللی است ، این هفته به س questionsالات دانش آموزان دبیرستانی از سراسر کشور پاسخ خواهد داد. رویداد downlink آموزشی به صورت زنده در پخش خواهد شد 12:25 بعد از ظهر جمعه EDT، 2 اکتبر ، در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس.

کسیدی به س questionsالات از پیش ضبط شده انتخاب شده از دانش آموزان دبیرستانی شرکت کننده در برنامه انجمن علوم و اخبار علمی عمومی در دبیرستان ها ، که دسترسی به مجله Science News را برای بیش از 5000 مدرسه در سراسر کشور فراهم می کند ، پاسخ خواهد داد. جامعه ای که به دنبال گسترش سواد علمی و تحقیق از طریق مسابقات STEM ، روزنامه نگاری ، تبلیغات و برنامه های عدالت است ، جلسه پرسش و پاسخ را هماهنگ می کند. دانشجویان شرکت کننده با استفاده از مقالات خبری و منابع آموزشی مرتبط می توانند در مورد مطالعات تحقیقاتی مشترکی که توسط فضانوردان در ایستگاه فضایی انجام شده است ، اطلاعاتی کسب کنند تا سوالات مربوط به این رویداد را آماده کنند.

ارتباط مستقیم دانشجویان با فضانوردان داخل ایستگاه فضایی ، تجربیات معتبر و منحصر به فردی را فراهم می کند که برای افزایش یادگیری ، عملکرد و علاقه دانش آموزان به علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات طراحی شده است. فضانوردانی که در فضا در آزمایشگاه در حال چرخش زندگی می کنند با مرکز کنترل ماموریت ناسا در سالن ارتباط برقرار می کنند هوستون 24 ساعت شبانه روز از طریق ماهواره ردیابی و رله داده شبکه فضایی (TDRS).

برای تقریباً 20 سال ، فضانوردان به طور مداوم در ایستگاه فضایی زندگی می کردند و کار می کردند ، فن آوری ها را آزمایش می کردند ، علوم را انجام می دادند و مهارت های لازم برای کاوش در دورتر از زمین را توسعه می دادند. از طریق برنامه آرتمیس ناسا ، این آژانس در سال 2024 با کشف نهایی انسان در مریخ ، فضانوردان را به ماه می فرستد. با الهام از نسل بعدی کاوشگران – نسل آرتمیس – تضمین می کند که همچنان در اکتشافات و اکتشافات فضایی پیشرو باشد.

اکتشاف ماه به مریخ آمریکا را دنبال کنید:

https://www.nasa.gov/topics/moon-to-mars

فضانوردان ناسا را ​​در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.twitter.com/NASA_astronauts

فیلم ها و برنامه های درسی برجسته تحقیقات در مورد ایستگاه فضایی بین المللی را در اینجا مشاهده کنید:

https://www.nasa.gov/stemonstation

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

https://www.nasa.gov