قیمت عمده فروشی پس از سه ماه رکورد در سپتامبر سرد می شود

آتلانتا، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – عمده فروشی قیمت وسایل نقلیه دست دوم (به صورت مخلوط ، مسافت پیموده شده و به صورت فصلی تنظیم شده) در ماه سپتامبر 1.58٪ ماه به ماه کاهش یافت ، این اولین کاهش عمده فروشی ماه به ماه از ماه مه است. شاخص ارزش خودروی دست دوم منهیم برای ماه سپتامبر 161.2 بود که نسبت به سال گذشته 15.2 درصد افزایش داشت.

قیمت های گزارش بازار منهایم (MMR) طی چهار هفته کامل ماه سپتامبر با شتابی کاهش یافت و در نتیجه انباشته 2.9٪ در شاخص قدیمی سه ساله کاهش یافت. در آخرین هفته کامل ماه سپتامبر ، شاخص سه ساله 0.9٪ کاهش یافت که بیشترین افت هفتگی در 22 هفته بود. MMR Retention ، که میانگین تفاوت قیمت نسبت به MMR فعلی است ، برای چهار هفته کامل سپتامبر به طور متوسط ​​99.5٪ است. نرخ تبدیل فروش به طور متوسط ​​58.8٪ در مدت مشابه بوده است که نسبت به آگوست کاهش داشته و بسیار مناسب تر برای این زمان از سال است.

بر اساس سال به سال ، همه بخشهای اصلی بازار در سپتامبر شاهد افزایش قیمت فصلی بودند. اتومبیل های لوکس و کامیون های پیکاپ عملکرد بهتری نسبت به بازار کلی داشتند ، در حالی که اکثر بخش های اصلی دیگر عملکرد کلی بازار را نداشتند.

رئیس اقتصاددان کاکس اتومبیل گفت: “پس از سه ماه متوالی افزایش قیمت در بهار و تابستان در رکورد ، قیمت عمده فروشی وسایل نقلیه دست دوم در سپتامبر کمی سرد شد.” جاناتان دود. “قیمت های عمده فروشی بیشتر توسط تقاضای خرده فروشی قوی و سطح پایین تر از سطح عرضه که با عادی شدن تقاضای فصلی و افزایش متوسط ​​عرضه در ماه سپتامبر کاهش یافت ، پشتیبانی شد.”

فروش وسایل نقلیه ایالات متحده
طبق برآوردهای Cox Automotive ، کل فروش خودروهای دست دوم 5 درصد نسبت به سال گذشته در سپتامبر کاهش یافته است. نرخ سالانه تنظیم شده فصلی (SAAR) فروش وسایل نقلیه دست دوم در سپتامبر 38.0 میلیون نفر تخمین زده می شود که در مقایسه با 39.8 میلیون سپتامبر گذشته و ثابت نسبت به آگوست است. تخمین SAAR خرده فروشی مستعمل در ماه سپتامبر – معیاری از وسایل نقلیه فرسوده فروخته شده در نمایندگی ها – 20.2 میلیون نفر است که در مقایسه با 20.7 میلیون پارسال و کمی نسبت به ماه آگوست 20.3 میلیون کاهش داشته است.

با استفاده از برآورد هفت روزه تأمین کالا بر اساس داده های vAuto ، عرضه خرده فروشی استفاده شده در 115 آوریل در 8 آوریل به اوج خود رسید. عرضه خرده فروشی استفاده شده عادی حدود 44 روز عرضه است. سپتامبر در 42 روز به پایان رسید ، کمی پایین تر از حالت عادی. عرضه عمده فروشی در 149 روز به اوج خود رسید 9 آوریل، وقتی عرضه عادی 23 است. در پایان سپتامبر 26 روز به پایان رسید ، زیرا سرعت فروش عمده از آگوست کاهش یافته است.

فروش کل وسایل نقلیه جدید در سپتامبر 6.1٪ نسبت به سال دیگر افزایش داشت ، در مقایسه با دو روز فروش دیگر سپتامبر 2019. SAAR در سپتامبر 16.3 میلیون دلار بود که نسبت به سال گذشته 17.1 میلیون کاهش داشته اما نسبت به آگوست 15.2 میلیون نفر کاهش داشته است.

فروش ترکیبی خریداران بزرگ اجاره ای ، تجاری و دولتی 34٪ نسبت به سال گذشته در سپتامبر کاهش داشت. فروش ناوگان دولتی در سپتامبر 40٪ نسبت به سال دیگر افزایش داشت ، در حالی که فروش تجاری 6٪ و فروش ناوگان اجاره ای 62٪ کاهش داشت.

از طرف دیگر ، خرده فروشی ها در سپتامبر 13 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت و منجر به تخمین SAAR 14.5 میلیون نفر شد ، در حالی که در سپتامبر گذشته 14.2 میلیون نفر بود و در مقایسه با نرخ 13.8 میلیون آگوست نسبت به ماه اوت افزایش داشت. سال تحویل خرده فروشی تا سپتامبر 14 درصد کاهش یافته است. فروش ناوگان 41٪ کاهش یافته است. بازار کلی خودروهای جدید از سال گذشته در سال 2020 19 درصد کاهش یافته است.

موجودی وسایل نقلیه جدید در ماه سپتامبر به تقریباً 2.6 میلیون دستگاه افزایش یافت.

قیمت گذاری با خطر اجاره
میانگین قیمت واحدهای ریسک اجاره فروخته شده در حراج در ماه سپتامبر 5.4 درصد نسبت به سال افزایش داشت. قیمت های ریسک اجاره نسبت به ماه آگوست 4 درصد کاهش داشت. مسافت پیموده شده برای واحدهای ریسک اجاره در ماه سپتامبر ، با 42600 مایل ، 9٪ نسبت به یک سال قبل و 8٪ ماه به ماه کمتر بود.

برای بارگیری نظرات اضافی در مورد شاخص ارزش استفاده از وسیله نقلیه منهیم از Cox Automotive ، به اتاق خبر Cox Automotive مراجعه کنید.

در باره منهایم
منهایم، پیشروترین ارائه دهنده راه حل های عمده فروشی وسایل نقلیه از انتهای کشور ، 75 سال را به عنوان یک مبتکر صنعت جشن می گیرد و موفقیت مشتریان ، شرکت ، کارمندان و صنعت را به موفقیت می رساند. رویای پنج مردی که در سال 1945 تعداد انگشت شماری اتومبیل را از یک مکان در یک خط حراج کردند منهایم ، پنسیلوانیا شرکتی را راه اندازی کرد که امروز سالانه 7 میلیون وسیله نقلیه دست دوم را ارائه می دهد و معاملات تقریباً معاملات را تسهیل می کند 67 میلیارد دلار با ارزش و با قاطعیت اعضای تیم ما. از طریق شبکه فروش فیزیکی ، موبایل و دیجیتال ، منهایم خدمات تصمیم گیری ، خرید و فروش ، برنامه ریزی طبقه ، تدارکات ، اطمینان و بازسازی را ارائه می دهد. اداره بزرگترین بازار عمده فروشی وسایل نقلیه ، منهایم روش های کارآمدتری را برای ارتباط و معامله تجاری با نحوه و زمان دلخواه مشتریان فراهم می کند. دفتر مرکزی آن در آتلانتا، منهایم یک نام تجاری Cox Automotive است. برای اطلاعات بیشتر به http://press.manheim.com مراجعه کنید

درباره Cox Automotive
Cox Automotive Inc خرید ، فروش ، مالکیت و استفاده از اتومبیل را برای همه آسان می کند. 34000 به علاوه اعضای تیم و خانواده مارک های شرکت جهانی از جمله Autotrader®، فن آوری های کلاچ ، Dealer.com®، Dealertrack®، کتاب آبی کلی®، منهایم®، سرمایه NextGear®، VinSolutions®، vAuto® و Xtime®، علاقه مند به کمک به میلیون ها خریدار اتومبیل ، 40،000 مشتری فروشنده خودرو در پنج قاره و بسیاری دیگر در سراسر صنعت خودرو برای نسل های آینده رشد می کنند. Cox Automotive یکی از شرکت های تابعه Cox Enterprises Inc است که یک شرکت خصوصی است آتلانتاشرکتی مبتنی بر درآمد سالانه 21 میلیارد دلار. www.coxautoinc.com

SOURCE Cox Automotive

لینک های مربوطه

www.coxautoinc.com