لیائونینگ ساخت سیستم نجات اضطراری آتش نشانی هواپیمایی را تسریع می کند

“هلی کوپتر بدون سرنشین که در این تمرین استفاده کردیم دارای حداکثر بار 15 کیلوگرم ، حداکثر سرعت 150 کیلومتر در ساعت است ، می تواند 7 باد را تحمل کند و همچنین می تواند پرواز دریایی را ضد آب و ضد شور کند. بدنه و پروانه هلی کوپتر مخصوص خود طراحی برای جریان هوا می تواند آن را برای رسیدن به بار بیشتر و پرواز به ارتفاعات بالاتر قادر سازد. این می تواند یک بار 4-6 توپ آتش را حمل کند ، که بیشتر مناسب برای نجات اضطراری است. در حال حاضر ، این محصول در بسیاری از شهرهای کشور استفاده شده است چین، ” چن کان، مدیر کل شاندونگ Ruitai Zhengqian شرکت تجهیزات هوشمند ، آموزشی ویبولیتین

به منظور بازی بیشتر در مورد ویژگی های پاسخ سریع ، تحرک قوی و دامنه وسیع نجات هواپیمایی ، لیائونینگ با توجه به بخش تبلیغات شهرداری شن یانگ ، از اینترنت موبایل ، داده های بزرگ ، رایانش ابری و سایر فن آوری های اطلاعاتی مدرن استفاده گسترده ای می کند تا به طور فعال در ساخت سیستم نجات اضطراری آتش نشانی هواپیمایی ترویج کند.

اطلاعات صحنه آتش سوزی به مرکز فرماندهی ارسال می شود تا مبنای تصمیم گیری برای تجزیه و تحلیل وضعیت و تحقیقات وضعیت فراهم شود. لیائونینگ به تدریج استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را برای شناسایی فاجعه و مدل سازی سه بعدی قبل از نجات در زمان واقعی گسترش داده است. در عین حال ، اتخاذ اقدامات متقابل پهپاد می تواند از پاکسازی صحنه آتش سوزی اطمینان حاصل کند.

“نجات هوایی ، یک روش سریع و کارآمد برای نجات ، توسط همه بخشهای جامعه شناخته شده است. این تمرین به طور علمی شناسایی بلایا ، آتش سوزی در جنگلها و مراتع ، آتش نشانی سطح بالا ، نجات آب و نجات پزشکی هواپیمایی و سایر موارد را تنظیم کرده است. افراد تمرینی ، مکانیزم و فرایند را آزمایش کردند ، اما همچنین توانایی رزمی واقعی را نیز بهبود بخشیدند “، جیانگ داپنگ ، مدیر دفتر مدیریت هماهنگی و آمادگی امداد از بخش مدیریت اضطراری استان لیائونینگ ، گفت:” در مرحله بعدی ، اورژانس استانی لیائونینگ بخش مدیریت همچنان به بهبود توانایی نجات هواپیمایی متمرکز خواهد شد ، به طور کامل از تمام مناطق در ارتقا and و بهبود سیستم و سازوکار نجات اضطراری آتش نشانی پشتیبانی می کند و به طور موثر سرعت پاسخ و توانایی واقعی جنگ را برای نجات هواپیمایی بهبود می بخشد.

پیوندهای تصویر پیوندها:
لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=374667
عنوان: خدمه شرکت کننده در رزمایش نجات اضطراری آتش نشانی هواپیمایی از بالگرد Mi-171 به محل آتش سوزی پایین می آیند.

منبع بخش تبلیغات شهرداری شنیانگ