لیدوس راه اندازی یادداشت های ارشد ناامن را ارائه می دهد

رستون ، وا، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Leidos Holdings، Inc. (NYSE: LDOS) (“Leidos”) ، رهبر علم و فناوری FORTUNE® 500 ، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Leidos، Inc (“صادر کننده”) ، با توجه به شرایط بازار و عرف ، پیشنهاد خصوصی یادداشت های قدیمی بدون ضمانت (“یادداشت ها”) را طبق قانون 144A و مقررات S تحت قانون اوراق بهادار از 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) آغاز می کند.

یادداشت ها تعهدات ارشد و بدون ضمانت صادر کننده خواهند بود و به طور کامل و بدون قید و شرط به صورت ارشد توسط لیدوس تضمین می شوند. یادداشت ها و ضمانت مربوط به آن از نظر ساختاری تابع تعهدات شرکت های تابعه موجود و آینده لیدوس و ناشر خواهد بود.

ناشر قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند ، از جمله ، برای پرداخت مانده مانده تسهیلات وام مدت دار 364 روزه و بخشی از مانده مانده تسهیلات وام پنج ساله خود. .

یادداشت ها و ضمانت مربوطه در ایالات متحده به اشخاصی که منطقاً طبق قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار و خارج از آنها منطقاً معتقدم که خریداران سازمانی واجد شرایطی هستند ایالات متحده به غیرایالات متحده افراد مطابق با مقررات S تحت قانون اوراق بهادار. یادداشت ها و ضمانت مربوطه تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده اند و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده بدون ثبت نام یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت نام.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچگونه فروشی از اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت ، احراز صلاحیت یا معافیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی.

درباره لیدوس

Leidos یک رهبر فناوری اطلاعات ، مهندسی و راه حل های علمی و خدماتی Fortune 500 است که برای حل سخت ترین چالش های جهان در بازارهای دفاعی ، اطلاعاتی ، امنیت داخلی ، مدنی و بهداشتی تلاش می کند. 38000 کارمند این شرکت از مأموریت های حیاتی برای مشتریان دولتی و تجاری پشتیبانی می کنند. دفتر مرکزی آن در Reston ، Va.، لیدوس درآمد سالانه را تقریباً گزارش کرد 11.09 میلیارد برای سال مالی به پایان رسید 3 ژانویه 2020. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.Leidos.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

اظهارات آینده نگرانه موجود در این نسخه شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است بر عملکرد ، بازارها ، محصولات ، خدمات ، قیمت ها و سایر عوامل Leidos تأثیر بگذارد ، همانطور که در پرونده ها در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) بحث شده است. بدون محدود کردن موارد گفته شده ، عبارات آینده نگر اغلب از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “قصد” ، “جستجو” ، “پروژه” ، “هدف” استفاده می کنند “هدف” ، “ممکن است” ، “اراده خواهد شد” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “می تواند” ، “ادامه” و کلمات دیگر با معنای مشابه در ارتباط با بحث معامله یا عملیاتی یا مالی آینده عملکرد یا رویدادها این خطرات و عدم اطمینان شامل عوامل اقتصادی ، رقابتی ، حقوقی ، دولتی و فناوری است اما به آنها محدود نمی شود. بر این اساس ، اطمینان حاصل نمی شود که انتظارات لیدوس محقق خواهد شد. عوامل ذکر نشده ممکن است موانع اضافی قابل توجهی در تحقق گزاره های آینده نگر داشته باشد. پیامدهای اختلافات اساسی در نتایج در مقایسه با آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده است می تواند شامل موارد دیگر ، اخلال در تجارت ، مشکلات عملیاتی ، ضرر مالی ، مسئولیت حقوقی در قبال اشخاص ثالث و خطرات مشابه باشد ، که هر یک از این موارد می تواند یک اثر منفی جدی داشته باشد. تأثیر بر وضعیت مالی تلفیقی لیدوس ، نتایج عملیات یا نقدینگی. برای بحث در مورد شناسایی عوامل مهم دیگری که می توانند نتایج واقعی را از آنچه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت کنند ، به پرونده های Leidos با SEC ، از جمله “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “ریسک” مراجعه کنید. عوامل “در گزارش سالانه Leidos در مورد فرم 10-K برای سال به پایان رسید 3 ژانویه 2020، و در گزارش های سه ماهه خود در مورد فرم 10-Q که در http://www.Leidos.com و در وب سایت SEC در http://www.sec.gov در دسترس است. اظهارات آینده نگرانه موجود در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و براساس اطلاعات موجود از تاریخ انتشار این نسخه برای Leidos است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به بیانیه های آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند. در صورت تغییر شرایط ، Leidos هیچ گونه تعهدی در ارائه تجدید نظر یا به روزرسانی در هرگونه اظهارنظر آینده نگر ندارد ، مگر در مواردی که توسط اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا اعمال می شود.

رسانه ها:

ملیسا لی دونیا
(571) 526-6850
[email protected]

سرمایه گذاران:

پیتر برل
(571) 526-7582
[email protected]

منبع Leidos

لینک های مربوطه

http://www.leidos.com