مدیر عامل Loadsmart که توسط گلدمن ساکس برای کارآفرینی مورد تقدیر قرار گرفته است

نیویورک، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گلدمن ساکس در حال تشخیص است ریکاردو سالگادو، مدیر ارشد اجرایی شرکت فناوری حمل و نقل دیجیتال Loadsmart، به عنوان یکی از 100 کارآفرین جذاب سال 2020 در اجلاس سازندگان + مبتکران. گلدمن ساکس سالگادو را به عنوان یکی از 100 کارآفرین از چندین صنعت برای افتخارآفرینی در این رویداد دو روزه انتخاب کرد.

سالگادو گفت: “اینکه در زمان حضورم در گلدمن ساکس با چالش های موجود در زنجیره تأمین آشنا شدم ، از طرف شرکت بعنوان یکی از جذاب ترین کارآفرینان معرفی شدم.” “از زمان تأسیس Loadsmart در سال 2014 ، ما تعهدی تزلزل ناپذیر در حل مشکلات صنعت حمل و نقل با فناوری حفظ کرده ایم. این شناخت بیشتر کارهایی را که انجام داده ایم محکم می کند و انگیزه ای برای ادامه مرزهای نوآوری است.”

بومی اهل کلمبیا، سالگادو برای ادامه تحصیل در رشته مهندسی به ایالات متحده مهاجرت کرد موسسه فناوری جورجیا. از آنجا به گلدمن ساکس پیوست نیویورک و راه خود را تا مدیر عامل سرمایه گذاری اصلی کار کرد. در زمان حضور خود در بانک سرمایه گذاری ، سالگادو ناکارآمدی های زنجیره تأمین را از نزدیک دید و فرصتی را برای تبدیل صنعت میراث – حمل و نقل – با مشاهده موانع ایستاده طولانی از منظر فناوری شناسایی کرد. در سال 2014 ، وی با استفاده از سابقه مهندسی و تعهد خود به نوآوری ، Loadsmart را تاسیس کرد که از هوش مصنوعی برای اتصال بهتر حمل و نقل و حمل و نقل استفاده می کند تا شرکت ها بتوانند با ارزش ترین منابع خود – افراد خود را به کارهای پیچیده تری که نیاز به لمس انسان دارند اختصاص دهند.

گفت: “نوآوری واقعی از تنوع دیدگاه ها و تجارب ساخته می شود.” دیوید ام سلیمان، مدیر ارشد اجرایی گلدمن ساکس. “اجلاس سازندگان + نوآوران ما جمعی از رهبران چشمگیر آینده را گرد هم می آورد که در تلاشند تغییرات قابل توجهی ایجاد کنند. برای بیش از 150 سال ، گلدمن ساکس از کارآفرینان هنگام راه اندازی و رشد تجارت خود حمایت کرده است. به همین دلیل ما خوشحالیم که این موضوع را تشخیص می دهیم ریکاردو سالگادو به عنوان یکی از جذاب ترین کارآفرینان سال 2020. “

علاوه بر تجلیل از 100 کارآفرین ، این اجلاس که امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد ، شامل جلسات عمومی و کلینیک هایی است که توسط کارآفرینان باتجربه ، دانشگاهیان و رهبران بازرگانی و همچنین دانش پژوهان مقیم برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مأموریت Loadsmart برای تغییر آینده حمل و نقل ، به اینجا مراجعه کنید https://loadsmart.com/.

درباره Loadsmart
در حال تبدیل آینده حمل و نقل ، Loadsmart از هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و همکاری های استراتژیک بهره می برد تا نحوه قیمت گذاری ، رزرو و حمل بار را به صورت خودکار انجام دهد. جفت شدن فن آوری های پیشرفته با تخصص صنعت عمیق ، Loadsmart رشد سوخت را افزایش می دهد ، پیچیدگی عملیاتی را ساده می کند و کارآیی را برای شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل تقویت می کند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: https://loadsmart.com/.

منبع Loadsmart

لینک های مربوطه

https://loadsmart.com