مدیر ناسا همکاری های خصوصی و خصوصی جدید فناوری فضایی را اعلام خواهد کرد

واشنگتن، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مدیر ناسا جیم برایدنستین در جلسه کنسرسیوم نوآوری سطح ماه قمری در پاییز یک آدرس اصلی را ارائه می دهد 11:45 صبح EDT چهارشنبه، 14 اکتبر. این رویداد که به طور مشترک توسط آزمایشگاه فیزیک کاربردی جان هاپکینز (APL) و دانشگاه ایالتی آریزونا برگزار می شود ، به صورت زنده در تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس پخش می شود.

Bridenstine در مورد برنامه Artemis ناسا بحث خواهد کرد و آخرین انتخاب Tipping Point آژانس و تأثیر بالقوه آنها در اکتشاف پایدار ماه را اعلام می کند. ناسا این فرصت را آزاد کرد ژانویه 2020، به دنبال فن آوری های فضایی توسعه یافته صنعت ایالات متحده برای پرورش توانایی های فضای تجاری و بهره مندی از ماموریت های آینده است.

به دنبال اظهارات بریدنستین ، مدیر دستیار اداره ماموریت فناوری فضایی ناسا (STMD) جیم رویتر یک اطلاع رسانی کوتاه در مورد ابتکار عمل سطح Lunar Surface خواهد داشت.

APL کنسرسیوم را با همکاری ناسا تحت ابتکار عمل نوآوری سطح قمر کار می کند. این ابتکار مکمل فعالیتهای علوم قمری آژانس تحت نظر آرتمیس است. این متخصصان دانشگاه ، صنعت ، سازمان های غیرانتفاعی و دولت را درگیر می کند تا فن آوری ها و سیستم های مورد نیاز برای کاوش سطح ماه را به روش های جدید شکل دهند.

جلسه پاییز کنسرسیوم نوآوری سطح ماه ، که اجرا می شود چهارشنبه 14 اکتبر از طریق پنجشنبه 15 اکتبر، برای رسانه ها باز است. برای ثبت نام ، تماس بگیرید مایکل باکلی از امور عمومی APL در [email protected] یا 443-567-3145.

به عنوان بخشی از برنامه آرتمیس ، ناسا قصد دارد اولین زن و مرد بعدی را در سال 2024 به سطح ماه بفرستد و تا پایان دهه حضور پایدار در آنجا برقرار کند. آژانس از ماه برای آماده سازی جهش عظیم بعدی خود – اکتشاف انسان در مریخ استفاده خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اکتشاف ماه به مریخ آمریکا ، به این موارد بروید:

https://www.nasa.gov/moontomars

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov