مرکز مارشال ناسا جایزه جام مدیر تجارت کوچک را اهدا کرد

هانتسویل ، آلا، 30 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – مرکز پرواز فضایی مارشال ناسا در هانتسویل ، آلاباما، مورد تقدیر قرار گرفت 30 سپتامبر با FY2019 Small Business Administrator Cup – یک جایزه آژانس برای مدیریت موثرترین برنامه کسب و کار کوچک. این سخنرانی در طی 14 دوره سالانه جایزه صنعت و مدافعان MSFC که به صورت مجازی برگزار می شد ، انجام شد. از زمان تأسیس این جایزه در سال 2008 ششمین بار است که مارشال این جایزه را می گیرد – بیشترین برد از هر مرکز در آژانس.

این جایزه سالانه مرکز ناسا را ​​با بهترین شیوه های نوآورانه که مشارکت مشاغل کوچک در ابتکارات مختلف ناسا را ​​ترویج می کند ، تقدیر می کند و از طرف مدیران ارشد ، دفتر تدارکات و پرسنل فنی و برنامه های مرکز برنده ، کمک های قابل توجهی به برنامه های تجارت کوچک آژانس می کند.

وی گفت: “مارشال و تیم كوچك آنها همچنان الگویی برای روابط موفق با جامعه تجاری ما هستند.” گلن دلگادو، مدیر دستیار دفتر برنامه های تجارت کوچک ناسا در مقر ناسا در واشنگتن. “چه از برنامه” آرتمیس “ما برای بازگشت انسان به ماه و یا بهبود زندگی در اینجا روی زمین پشتیبانی کنیم ، وقتی با هم کار می کنیم قویتر هستیم و مارشال یک جامعه همکاری متنوع و جامع ایجاد کرده است.”

دفتر برنامه های تجارت کوچک ناسا از این جایزه حمایت مالی می کند که مارشال قبلاً برای کار خود در سال های مالی 2008 ، 2010 ، 2012 ، 2014 و 2015 برنده شده بود. دلگادو به عضو هیئت مدیره ناسا پیوست. استیو جورچیک برای اعطای آخرین جایزه به مدیر مرکز مارشال جودی سینگر.

سینگر گفت: “قدرت مرکز پرواز فضایی مارشال همیشه به قدرت مشارکت آن ، از جمله مشاغل با مشاغل کوچک بستگی دارد.” “با هم می توانیم از تداوم رهبری آمریكا در اكتشافات فضایی انسان اطمینان حاصل كنیم. من از اینكه بخشی از تاریخ هستم احساس غرور می كنم و می دانم كه كار گروهی این امر را امكان پذیر كرده است.”

متخصص مشاغل کوچک مارشال دیوید بروک گفت که در سال جاری ، وقتی مسائل جهانی چالش های بی سابقه ای را ایجاد می کنند ، ارتباط و جامعه حتی ضروری تر است. وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، اهمیت ارتباط و همکاری آشکار است.” “همانطور که در این سال با چالشهای منحصر به فردی روبرو شده ایم ، می توانیم به قدرت و پشتیبانی مرکز و شرکای خود تکیه کنیم تا ما را در جهت اهداف اکتشاف و مأموریت خود ادامه دهیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایزه جام ناظران مشاغل کوچک ناسا و دفتر برنامه های تجارت کوچک ناسا ، به این موارد مراجعه کنید:

http://www.osbp.nasa.gov

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت با مرکز مارشال ، از این موارد بازدید کنید:

http://www.nasa.gov/centers/marshall/about/business.html

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov