مقصد گرمسیری برنامه جدید اقامت طولانی مدت را آغاز می کند

BEATS برای کسانی اعمال می شود که محل کار و کلاسهای آنها از رو در رو به مجازی تغییر کرده است زیرا COVID-19 انعطاف پذیری بی سابقه ای را به کار سنتی از محیط خانه وارد کرده است. با 16 جزیره برای انتخاب و مناظر بسیار زیبا ، بازدیدکنندگان می توانند خیال پردازی در مورد تعطیلات گرمسیری را فراموش کرده و زندگی در آن را شروع کنند.

“آنچه در مورد The همیشه منحصر به فرد بوده است باهاما و امروز حتی مهمتر اینکه ، ما 700 جزیره و جزیره با 16 مقصد جزیره بی نظیر را برای سفر داریم. ” کار شخصی خود ، مطالعه و ماجراجویی بازی کنید. اگر به دنبال آرامش و گوشه نشینی هستید ، می توانید به مایاگوانا یا سان سالوادور، یا اگر به دنبال اقامت در مسیر شکست خورده هستید ، می توانید جزیره Grand Bahama ، Eleuthera یا Long Island را انتخاب کنید. فرصت ها بی پایان است. ”

بازدیدکنندگان نه تنها به لذت بردن از سواحل ماسه سفید ، آبهای باورنکردنی با رنگ آبی و غذاهای لذیذ تشویق می شوند ، بلکه BEATS به عنوان فرصتی برای کاوش و فرو رفتن در فرهنگ فرهنگ باهاما به روشی که قبلاً تجربه نکرده اند.

کارگران از راه دور می توانند از طریق کشور “کوله پشتی” کنند ، در طول مدت اقامت خود به جزایر پرش می کنند. وقت بیشتر به مهمانان این امکان را می دهد تا کاملاً در فرهنگ زیبای باهامی غوطه ور شوند زیرا مقصد را بسیار عمیق تر تجربه می کنند.

فعالیت های فوق برنامه و پیشنهادات “اضافه کاری”

  • مهارت جدید بیاموزید: به لانگ آیلند بروید ، خانه سوراخ آبی دین ، ​​دومین سوراخ آبی عمیق در جهان ، جایی که یادگیری بسیار فراتر از کلاس در مدرسه غواصی است.
  • تربیت بدنی در فضای باز: بر مهارت ماهیگیری در سراسر آپارتمانهای آندروس مسلط شوید. پیاده روی به بالای کوه جزیره گربه Alvernia ، که بلندترین نقطه در است باهاما، یا از طریق غرق شدن کشتی در بیمینی غواصی کنید.
  • وقت ناهار: “کافه تریا” از راه دور شما در New Providence به روزرسانی جدی می شود ، جایی که ماهی ماهی محلی در Arawak Cay یا Potter’s Cay بهترین غذاهای دریایی شهر را سرو می کند.
  • جرعه جرعه جرعه در ساعت خوش: با هر یک از کالاهای اصلی باهامی ، از کوکتل های Bahama Mama و Goombay Smash گرفته تا یک آبجو با طراوت Kalik یا Sands ، ساعت را تماشا کنید و ساعت شادی را تماشا کنید.
  • در “تعطیلات” دوستان جدید پیدا کنید: خوک های شنا ، ایگواناها و کوسه های پرستار در Exuma یا فلامینگوهای Inagua نمی توانند منتظر ملاقات شما باشند.

دیونیسیو دوآگیلار گفت: “ما از اینکه مسافران فرصتی برای لذت بردن از یک تجربه غنی باهامی از طریق اقامت طولانی با ما دارند ، بسیار هیجان زده هستیم. باهاما وزیر جهانگردی و هواپیمایی. “به بیان ساده ، یک روز کاری در The بهتر است باهاما. در پایان یک روز طولانی جلسات یا کلاس ها ، غروب های نفس گیر ، یک پیاده روی آرام در ساحل ، یا سالاد تازه کنگره برای تغذیه روح شما پاداش می گیرید. از این بهتر نمی شود. “

پروانه BEATS حداکثر تا 12 ماه از تاریخ صدور معتبر است. هزینه کل افراد حرفه ای برای درخواست و گرفتن مجوز BEATS می باشد 1025 دلار، در حالی که دانشجویان دانشگاهی که مایل به درخواست هستند ، باید هزینه پرداخت کنند 525 دلار، شامل هزینه درخواست و مجوز.

برای اطلاعات بیشتر در مورد BEATS ، لطفاً به سایت www.bahamasbeats.com مراجعه کنید. برای درخواست حسادت WFH در دفتر / کلاس خود ، به https://portal.immigration.gov.bs/ مراجعه کنید.

همه بازدیدکنندگان ورودی باید از کلیه پروتکل های موجود COVID-19 موجود برای اطمینان از امنیت بازدید کنندگان و ساکنان The پیروی کنند باهاما. قبل از رفتن بدانید و برای به روزترین اطلاعات به Bahamas.com/travel updates مراجعه کنید.

درباره باهاماس
با بیش از 700 جزیره و cays ، و 16 مقصد جزیره منحصر به فرد ، The باهاما فقط 50 مایلی ساحل واقع شده است فلوریدا، ارائه یک فرار با پرواز آسان که مسافران را از زندگی روزمره دور می کند. جزایر The باهاما ماهیگیری در کلاس جهانی ، غواصی ، قایقرانی و هزاران مایل از دیدنی ترین آبها و سواحل کره زمین در انتظار خانواده ها ، زوج ها و ماجراجویان باشید کاوش تمام جزایر ارائه شده در www.bahamas.com یا در فیس بوک ، یوتیوب یا اینستاگرام برای دیدن اینکه چرا در این بهتر است باهاما.

س PRالات پرس
آنیتا جانسون-پتی
مدیر کل ، ارتباطات جهانی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندیویک
روابط عمومی
[email protected]

SOURCE وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما