ملیسا Aarskaug به عنوان “رهبر نوظهور بازی های 40 زیر 40”

ELG 40 Under 40 جوانان حرفه ای را که در صنعت بازی های کازینو کمک های قابل توجهی می کنند ، به رسمیت می شناسد و می خواهد نسل بعدی رهبران صنعت باشد. برندگان بخشی از 150+ عضو صنعت بودند که توسط همکارانی معرفی شدند که تعهد و فداکاری خود را به صنعت بازی تشخیص دادند.

رئیس گروه نوآوری گفت: “در چنین دوران دشواری ، دیدن بسیاری از نامزدهای عالی معرفی شده برای برنامه رهبران نوظهور بسیار دلگرم کننده است.” مایکل سول. “این افراد می خواهند این صنعت را در حال حاضر و به آینده هدایت كنند تا در خدمت رسانی به مشتریان و خانواده های آنها به برتری برسند. گروه نوآوری مفتخر است كه می تواند این افراد برجسته را به نمایش بگذارد.”

وی گفت: “كیفیت كلاس رهبران نوظهور در این سال بالاتر از بقیه است.” راجر گروس، ناشر GGB. “آنها بهترین و درخشان ترین صنعت بازی را نشان می دهند و هر کسی که در مورد بازیابی بعد از همه گیری شک دارد ، فقط باید فهمیده این حرفه و حرفه خود را بدانند.”

ملیسا به طور فعال به صنعت بازی سازی کمک می کند تا برای آینده آماده شود. یکی از علاقه های پایدار وی اطمینان از این است که مشتریانش در زمینه امنیت بازی که همیشه در حال تغییر است و همچنین داده ها ، شبکه ، دستگاه ها ، افراد و اعتبار آنها در برابر تهدیدات فعلی و آینده محافظت می شود ، آموزش می بینند.

درباره رهبران نوظهور بازی (ELG):
رهبران نوظهور بازی با تعهد نسل بعدی رهبری در بازی ، سرگرمی ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی ، جهانگردی و اوقات فراغت ، خود را بعنوان یک شبکه اصلی برای متخصصان جوان تثبیت کرده اند. این برنامه از رشد و توسعه این ستاره های در حال ظهور در مسیر موفقیت و موقعیت های آتی سطح بالا و C پشتیبانی می کند. ELG 40 Under 40 توسط Global Gaming Business و The Innovation Group ارائه می شود و توسط IAGA و مشاوران مدیریت نظارتی پشتیبانی می شود.

درباره BULLETPROOF ™ ، یک شرکت GLI:
دفتر مرکزی BULLETPROOF در است کانادا با دفاتر در آستین، لاس وگاس، و Fairfax ، ایالات متحده همچنین آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، آسیا و استرالیا فناوری با عملکرد سازمان های بازی مدرن جدایی ناپذیر است – که چالش ها و فرصت ها را در چنین صنعت بسیار منظمی نشان می دهد. BULLETPROOF با برترین سازمان های بازی و قرعه کشی در کار می کند کانادا، ایالات متحده و در سراسر جهان آنها از تجربه گسترده صنعت و دانش فنی خود برای کمک به قرعه کشی ها ، سازمان های قبیله ای ایالات متحده ، اپراتورها ، تأمین کنندگان و تنظیم کننده ها برای کاهش خطر و بهبود فرایندها ، سیستم ها ، آموزش و زیرساخت های تجاری خود استفاده می کنند.

تحت عنوان شریک سال 2020 | محل کار مدرن توسط مایکروسافت در هر دو سال 2019 و 2020 ، Bulletproof مفتخر است که یک Microsoft Gold Partner با 11 شایستگی طلا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضد گلوله ، به سایت bulletproofsi.com مراجعه کرده و یا به آنها بپیوندید فیس بوک، توییتر، و LinkedIn.

تماس با رسانه:
مری جو مک لین، کارشناس ارشد بازاریابی
ضد گلوله ، یک شرکت GLI
E: [email protected]
ص: 902.706.7286

منبع ضد گلوله

لینک های مربوطه

https://www.bulletproofacademy.ca