منابع COVID-19 رایگان برای جانبازان و معلولین آمریکایی

MILL CREEK ، بشویید.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – میلیون ها جانباز و معلول آمریکایی دسترسی رایگان به بزرگترین پایگاه داده غیر حزبی اطلاعات COVID-19 در ایالات متحده از طریق یک مشارکت جدید بین راه حل های پشتیبانی تحرک و راه حل های نهادی جهانی (GIS).

منابع COVID-19 که به صورت پویا ، بی تعصب و جامع تهیه شده و بدون هزینه در دسترس است ، شامل مباحث بهداشتی ، خانوادگی ، اجتماعی و مالی است ، از جمله:

  • نقشه راهی برای افراد و خانواده ها برای آماده سازی COVID-19
  • برنامه های عملیاتی برای چگونگی پاسخگویی در صورت بیماری کسی
  • نکاتی برای مدیریت مراقبت ، خانواده ، قرنطینه و مشاغل هنگام مبارزه با ویروس
  • پشتیبانی از راه اندازی مجدد و تمرکز مجدد در طی همه گیری

می گوید: “اطلاعات و راهنمایی هایی در مورد چگونگی محافظت از خود و عزیزانتان به طور مداوم در حال تغییر است و ادامه آن چالش برانگیز است.” فیلیپ گو، شریک تاسیس در Global Institutional Solutions. “این مشارکت به جای جمع آوری توصیه های پراکنده و اطلاعات متناقض ، یک نقشه راه و منابع بصری برای پیمایش زندگی روزمره در طی این بیماری همه گیر فراهم می کند.”

17.4 میلیون جانباز در این کشور وجود دارد ایالات متحده، طبق آخرین آمار آماری ایالات متحده ، و طبق گزارش CDC ، 61 میلیون آمریکایی که خود را دارای چالش حرکتی می دانند. راه حل های حمایتی تحرک و راه حل های نهادی جهانی امیدوارند که با کمک به این جمعیت آسیب پذیر ، زندگی را آسان تر کنند تا با چالش های روزمره ایجاد شده توسط COVID-19 روبرو شوند

می گوید: “در حالی که ما بیشتر به خاطر کمک های کنار جاده ای ما در زمینه تحرک شناخته می شویم … اما تیم ما علاقه زیادی به ارائه راه حل برای همه جنبه های زندگی برای جامعه ما دارد.” جیم اسپیر، بنیانگذار سیستم های پشتیبانی تحرک. “چه در کنار جاده گیر کرده باشید و چه بدانید که چگونه با Coronavirus کنار بیایید ، با دانستن اینکه در صورت نیاز به ما در اینجا خواهیم بود ، می توانید راحت تر باشید.”

جانبازان و معلولین آمریکایی که علاقه مند به دسترسی رایگان به منابع COVID-19 هستند باید به gis.mobilityroadside.com مراجعه کنند.

درباره راه حل های پشتیبانی از حرکت
از سال 2013 Mobility Roadside Assistance … از طریق جاده اضطراری و خدمات paratransit برای تحرک به چالش کشیده شده ، مسافران ، وسیله نقلیه و تجهیزات آنها آسایش خاطر هزاران مشتری را که به چالش کشیده شده اند فراهم می کند. Mobility Roadside Assistance the بزرگترین برنامه کمک جاده ای متحرک در سال است ایالات متحده و کانادا، بر روی جمعیت به چالش کشیدن تحرک متمرکز شده است. برای اطلاعات بیشتر به: MobilityRoadsideAssistance.com مراجعه کنید.

درباره راه حل های نهادی جهانی
از سال 2011 ، Global Institutional Solutions خدمات ساده و ابتکاری ارائه شده به صورت دیجیتالی را جهت هدایت بزرگترین چالشهای شخصی و تجاری زندگی ارائه داده است. از دیدگاه مشتری و مشتری ، Global Institutional Solutions درک منحصر به فردی از چگونگی دشوار کردن خانواده ها و مشاغل برای کاهش خطرات و پیمایش موارد غیر منتظره ایجاد کرده است. از بلایای طبیعی ، حوادث سایبری ، مراقبت از کودکان تا بیماری همه گیر. در پاسخ ، این شرکت مجموعه ای بی نظیر و منحصر به فرد از خدمات وکالت و فن آوری را برای ارائه پشتیبانی و کمک به خانواده ها و مشاغل توسعه داده است. برای اطلاعات بیشتر به: GISandCo.com مراجعه کنید.

SOURCE Mobility Support Solutions

لینک های مربوطه

https://www.mobilityroadsideassistance.com