موتور سوار سهام NHRA Pro آنژی اسمیت سد 200 مایل در ساعت را می شکند

“قلب من هنوز می تپد!” اسمیت گفت ، پس از سوزاندن لاستیک در شعله ور سرخابی بر روی علامت تجاری خود DENSO / Stockseth Racing EBR. او از DENSO ، حامی مالی Matt Smith Racing ، برای صدور چالش تشکر کرد. “به محض ایجاد DENSO باشگاه ، من می خواستم 200 مایل در ساعت حرکت کنم. . بالاخره این کار را کردم! “

در بیش از 30 سال تاریخ مسابقات اتومبیلرانی NHRA Pro Stock فقط پنج مسابقه دهنده از آستانه 200 مایل در ساعت عبور کرده اند. مت اسمیت ریسینگ تنها تیم با تمام رقیبان خود – هم تیمی های زن و شوهر است مت و انجی اسمیت و اسکاتی پولاچک – در گروه انتخاب شده.

هر سه با شمع های ممتاز ایریدیوم DENSO و همچنین بسیاری از رقبای خود سوار می شوند.

محصولات و خدمات DENSO Americas، Inc. ، وابسته به تامین کننده پیشرو جهانی خودرو DENSO Corp. ، قهرمان مسابقات Mello Yello Drag Racing Series شده است و به عنوان حامی مالی سالانه NHRA Four-Wide Nationals در لاس وگاس از سال 2016. امسال ، پس از آنكه NHRA به دنبال تعلیق چهار ماهه برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا ، رقابت زنده را از سر گرفت ، DENSO در سپتامبر حامی عنوان ملی پوشان معتبر ایندیاناپولیس ایالات متحده بود.

به مدت نیم قرن ، DENSO حامی ورزش های اتومبیلرانی در سطح جهانی در سراسر جهان است. محصولات DENSO از جمله تجهیزات اصلی دقیق و قطعات جایگزین اتومبیل است که به طور گسترده توسط تیم های حرفه ای مسابقه در هر مدار و همچنین رانندگان روزمره در جاده ها در سراسر جهان استفاده می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد شمع های DENSO و همچنین خطوط جامع قطعات خودرو DENSO در فروشگاه های خرده فروشی ، توزیع کنندگان عمده فروشی و www.densoautoparts.com در دسترس است.

درباره DENSO

DENSO یک است 47.6 میلیارد تأمین کننده تحرک جهانی که فناوری و اجزای پیشرفته تقریباً برای هر خودروی ساخت و مدل موجود در جاده را توسعه می دهد. DENSO با تولید در هسته اصلی خود ، 221 مرکز سرمایه گذاری خود را در 35 کشور جهان برای تولید سیستم های حرارتی ، نیرو محرکه ، تحرک ، برق و سیستم های الکترونیکی سرمایه گذاری می کند تا مشاغل ایجاد کند که مستقیماً حرکت جهان را تغییر می دهد. بیش از 170،000 کارمند شرکت در حال ایجاد راه برای آینده تحرک هستند که زندگی را بهبود می بخشد ، حوادث رانندگی را از بین می برد و محیط را حفظ می کند. دفتر مرکزی آن در کاریا ، ژاپن، DENSO 9.9 درصد از فروش جهانی تلفیقی خود را صرف تحقیق و توسعه در پایان سال مالی کرد 31 مارس 2020. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DENSO جهانی ، به https://www.denso.com/global/en مراجعه کنید.

که در آمریکای شمالی، دفتر مرکزی DENSO در است ساوتفیلد ، میشیگان، و 27000+ مهندس ، محقق و کارگر ماهر در 51 سایت در ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و مکزیک. که در ایالات متحده به تنهایی ، DENSO 17700+ کارمند در 14 ایالت (و ایالات متحده) استخدام می کند منطقه کلمبیا) و 41 سایت. در پایان سال مالی 31 مارس 2020، DENSO در آمریکای شمالی تولید شده 10 دلار.9 میلیارد فروش تلفیقی. DENSO متعهد به پیشرفت تنوع و گنجاندن در داخل شرکت و فراتر از آن است – اصلی که دیدگاه های منحصر به فرد را با هم جمع می کند ، نوآوری را تقویت می کند و DENSO را به جلو سوق می دهد. به ما بپیوندید و علاوه بر اینکه چگونه جهان حرکت می کند ، بلکه در حرفه خود نیز کار بسازید: www.densocareers.com. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.denso.com/us-ca/fa/ بروید.

منبع DENSO

لینک های مربوطه

denso-diam.com