موتور نقشه هیوندای نقشه راه اتومبیل تجاری سوخت سوخت را به اشتراک می گذارد ، کامیون سلول سوختی XCIENT را در رویداد دیجیتال راه اندازی می کند

پخش جریانی مستقیم در کانال رسمی YouTube هیوندای موتور (www.youtube.com/HyundaiWorldwide) قابل مشاهده خواهد بود. جزئیات مربوط به برنامه و فناوری هیوندای در جریان این رویداد منتشر خواهد شد.

در اوایل ماه ژوئیه ، هیوندای XCIENT Fuel Cell را برای مشتریان خود حمل کرد سوئیس به عنوان بخشی از برنامه هیوندای موتور برای تولید 1600 وسیله نقلیه تجاری الکتریکی سلول سوختی تا سال 2025. تمرکز هیوندای موتور بر روی فناوری سلول سوختی نشان دهنده تعهد آن برای تحرک پاک و چشم انداز برای یک جامعه هیدروژنی در آینده است.

XCIENT Fuel Cell مجهز به مخزن هیدروژن 32 کیلوگرمی 350 بار است که حدود 400 کیلومتر برد رانندگی را با یک تریلر کامل در یدک کش فراهم می کند. زمان سوخت رسانی به شارژ کامل تقریباً 8 ~ 20 دقیقه طول می کشد و این کامیون می تواند بار قابل مقایسه ای با کامیون دیزلی را حمل کند. همچنین ویژگی های ایمنی و راحتی مختلفی از قبیل Assist-Collision-جلوگیری از Assist (FCA) ، Lane Departure Warning (LDW) ، آینه سازی گوشی های هوشمند و شارژ بی سیم را فراهم می کند.

درباره شرکت هیوندای موتور

شرکت هیوندای موتور در سال 1967 تاسیس شد و در بیش از 200 کشور جهان انواع وسایل نقلیه و خدمات حرکتی کلاس جهانی را ارائه می دهد. هیوندای موتور در سال 2019 بیش از 4.4 میلیون وسیله نقلیه در سطح جهان فروخته است و در حال حاضر حدود 120،000 پرسنل در سراسر جهان استخدام می کند. این شرکت با ارائه راه حل های نوآورانه برای چالش های تحرک در دنیای واقعی ، محصولات خود را با وسایل نقلیه طراحی شده برای کمک به آینده پایدارتر افزایش می دهد. از طریق این فرایند ، هیوندای با تسهیل “پیشرفت برای بشریت” با راه حل های تحرک هوشمند که ارتباطات بین مردم را زنده می کند و زمان با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد ، تسهیل می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد هیوندای موتور و محصولات آن را می توانید در اینجا جستجو کنید: http://worldwide.hyundai.com یا http://globalpr.hyundai.com

منبع گروه هیوندای موتور