مک کیل هاگرتی به عنوان “سفیر ماشین کلاسیک سال” در جوایز اتومبیلرانی تاریخی 2020 انگلستان انتخاب شد

لندن، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مدیر عامل شرکت هاگرتی مک کیل هاگرتی این هفته در جوایز تاریخی تاریخی اتومبیل با قدردانی از تعهد خود به صنعت اتومبیل سازی کلاسیک و جامعه جهانی خودرو ، به عنوان سفیر کلاسیک سال انتخاب شد.

جوایز تاریخی موتوری که توسط مجله Octane اهدا شد ، هاگورتی را بخاطر علاقه مادام العمرش به اتومبیل های کلاسیک ، ارادت به فرهنگ اتومبیل و رشد تجارت هاگرتی تحت رهبری وی اعلام کرد. وی همچنین به دلیل ایجاد انجمن وسایل نقلیه تاریخی ، که اهمیت فرهنگی و تاریخی خودرو را ارتقا می دهد ، مورد ستایش قرار گرفت.

جیمز الیوت، قاضی Historic Motoring Awards و سردبیر مجله Octane ، گفت: “Hagerty همیشه یک مارک فوری قابل شناسایی در صنعت ما بوده است ، اما به ندرت اتفاق می افتد که مدیر عامل یک شرکت بزرگ در بخشی که به آن خدمت می کنند بسیار برجسته باشد. McKeel نه تنها یک علاقه مند و صاحب اتومبیل کلاسیک پرشور ، او همچنین به موفقیت و طول عمر صنعت اتومبیل کلاسیک اختصاص داده شده است ، که باید مورد تشویق قرار گیرد. ”

زیر مک کیل هاگرتی جهت ، تراورس سیتی ، میشیگانشرکت مستقر با فعالیت در ایالات متحده ، بریتانیا و کانادا از یک آژانس بیمه محلی کوچک به یک مارک جهانی سبک زندگی خودرو تبدیل شده است. وی گفت: “من کاملاً از این جایزه فروتنم.” “اما در حقیقت ، همه افراد سازمان من سفیر اتومبیل هستند. ماشین وسیله نقلیه بهترین چیزهای زندگی است و ما از نقشی که می توانیم در حفظ و گسترش فرهنگ اتومبیل برای نسل های آینده داشته باشیم سپاسگزاریم. “

مک كیل علاوه بر نقش خود به عنوان مدیر عامل Hagerty ، رئیس سابق هیئت مدیره بین المللی و سفیر فعلی YPO ، جامعه رهبری جهانی مدیرعامل جهانی ، یك شركت در شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Grand Ventures و یك سخنران تقاضا است. وی بیش از 21 سال به عنوان قاضی Pebble Beach Concours d’Elegance خدمت کرده و عضو هیئت مدیره موزه اتومبیل پترسن در لس آنجلس.

آدرگیری هاگرتی
هاگرتی یک نام تجاری سبک زندگی در خودرو است. ماموریت ما زنده نگه داشتن رانندگی برای دوستداران اتومبیل و ایجاد تغییرات مثبت در جهان است. هاگرتی خانه ای است برای باشگاه رانندگان هاگرتی، Hagerty Drive اشتراک گذاری ، ابزار ارزیابی Hagerty، مجله Hagerty Drivers Club ، Hagerty Media ، MotorsportReg ، Hagerty Garage + Social و موارد دیگر. هاجرتی بزرگترین ارائه دهنده بیمه تخصصی وسایل نقلیه مشتاق در جهان است و از طریق برنامه های جوانان ، انجمن وسایل نقلیه تاریخی (HVA) ، بنیاد RPM و موارد دیگر از زنده نگه داشتن فرهنگ اتومبیل پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره (800) 922-4050 تماس بگیرید یا مراجعه کنید www.hagerty.com.

تماس با رسانه
بابی هملمن ، [email protected]، 713-582-7576
اندرو هلر، [email protected]، 231-929-6431

منبع هاگرتی

لینک های مربوطه

http://www.hagerty.com