میلیمن ناوگان AccuRate را در InsureTech Connect 2020 راه اندازی کرد و امتیاز جدید مبتنی بر telematics را برای بیمه های خودکار تجاری ، MGA و شرکت های نوپا معرفی کرد.

سیاتل، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Milliman ، Inc. ، یک شرکت مشاوره و عملگر برتر جهانی ، امروز از نوآوری جدیدی در فضای insurtech خبر داد: AccuRate Fleet ، نمره ریسک مبتنی بر telematics با Azuga ، Inc ایجاد شده است تا به بهبود سودآوری بیمه کننده اتومبیل تجاری کمک کند. .

Milliman با Azuga ، ارائه دهنده پیشرو در فناوری وسایل نقلیه و ناوگان متصل ، برای بررسی چگونگی رفتار رانندگی ناوگان همراه با داده های تصادف واقعی ، می تواند منجر به مدل های پیش بینی برای بیمه های اتومبیل تجاری شود. میلیمان با استفاده از 1.5 میلیارد مایل داده های رانندگی خودکار تجاری Azuga و 5700 گزارش تصادف ، شاخص های فرکانس تصادف را مدل سازی کرد و یک شاخص خطر ایجاد کرد تا به بیمه گران ، MGA ها و شرکت های نوپا در زمینه فضای بازرگانی خودرو بهتر کمک کند.

وی گفت: “بیمه های تجاری اتومبیل سالها با نسبت های ترکیبی بدتر روبرو شده اند و ما با این محصول به شدت احساس می کنیم که می توانیم بیمه گران را برای ارزیابی و ارزیابی دقیق تر ریسک راهنمایی کنیم.” پگی برینکمن، مدیر اصلی در Milliman و توسعه دهنده همکاری AccuRate Fleet. “در اینجا فرصتی برای کسانی که در فضای اتومبیل تجاری هستند وجود دارد تا از فن آوری موجود و به طور گسترده ای پذیرفته شده استفاده کنند و گروه های خطر خود را به سرعت بهینه کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر ، میلیمان میزبانی پنل با Azuga را بر عهده خواهد داشت 20 اکتبر از جانب 15:003:45 بعدازظهر ET در InsureTech Connect 2020. مباحث ارائه شده شامل ورود سریع محصولات جدید ناوگان به بازار و نحوه بکارگیری بیمه مبتنی بر استفاده (UBI) برای بهبود سودآوری ناوگان است.

آنانت رانی ، بنیانگذار و مدیرعامل Azuga ، گفت: “اتومبیل تجاری به یک بازار چالش برانگیز برای ایجاد یک پایگاه مشتری سودآور تبدیل شده است و شرکت های بیمه نمی توانند به راحتی نرخ ها را افزایش دهند.” “Azuga Fleet telematics کاهش قابل توجهی در فرکانس تصادف و شدت آن در مقیاس را نشان داده است. امتیاز AccuRate Fleet از Milliman بیشتر رهبری ما را در ارائه نتایج هم به ناوگان بیمه شده و هم اکنون به شرکت های بیمه بیمه می کند.”

برای ثبت نام در وبینار ، اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ناوگان AccuRate ، به https://us.milliman.com/fa/products/milliman-accurate-fleet بروید. برای مشترک شدن در به روزرسانی های InsurTech Milliman ، با ما تماس بگیرید [email protected]، یا میلیمان را دنبال کنید www.twitter.com/millimaninsight.

درباره میلیمان
میلیمن در میان بزرگترین ارائه دهندگان راه حل های عملگرانه ، مدیریت ریسک و فناوری است. قابلیت های مشاوره ای و تجزیه و تحلیل پیشرفته ما شامل مراقبت های بهداشتی ، بیمه دارایی و تلفات ، بیمه عمر و خدمات مالی و مزایای کارکنان است. میلیمان در سال 1947 تاسیس شد ، یک شرکت مستقل با دفاتر در شهرهای بزرگ جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت milliman.com مراجعه کنید.

درباره آزوگا
Azuga ، با پشتیبانی Sumeru Equity Partners ، یک پلت فرم جهانی متصل به وسایل نقلیه متصل به جهان است که به مشتریان ما کمک می کند داده ها را از وسایل نقلیه و استفاده از آنها به اطلاعاتی تبدیل کنند که عملکرد و ایمنی را بهبود می بخشد و در عین حال هزینه و خطر را کاهش می دهد. Azuga از طریق فناوری پیشرو سخت افزار ، برنامه یکپارچه پاداش درایورها ، برنامه های ناوگان برنده جایزه و تجزیه و تحلیل داده ها ، راه حل های قابل اعتماد برای ناوگان تجاری ، سازمان های دولتی ، شرکت های بیمه و تأمین کنندگان صنعت خودرو ارائه می دهد. راه حل Azuga Fleet برنده جایزه ما توسط هزاران مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد – از ناوگان کوچک چند وسیله نقلیه تا چند هزار خودرو – و به دلیل سهولت استفاده ، ویژگی های قوی و قیمت مناسب توسط مشتریان مورد ستایش قرار می گیرد. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.azuga.com مراجعه کنید و ما را در TwitterAzuga_GPS دنبال کنید.

SOURCE Milliman، Inc.

لینک های مربوطه

www.milliman.com