ناسا تحت پوشش هفتاد و یکمین کنگره بین المللی فضانوردی قرار می گیرد

واشنگتن، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ناسا رویدادهای مهم ، از جمله به روزرسانی برنامه آرتمیس ، هفتاد و یکمین کنگره بین المللی فضانوردی (IAC) را که عملاً برگزار می شود ، پخش خواهد کرد. دوشنبه ، 12 اکتبر، از طریق چهارشنبه 14 اکتبر. این پوشش از تلویزیون ناسا و وب سایت آژانس پخش خواهد شد.

در طی این کنفرانس ، ناسا درباره همکاری بین المللی برای برنامه های اکتشافی ماه در آژانس در طول برنامه آرتمیس ، شامل اعزام فضانوردان آمریکایی به سطح ماه در سال 2024 و ایجاد حضور پایدار ماه تا پایان دهه ، بحث خواهد کرد.

علاوه بر مشارکت در رویدادهای شرح داده شده در زیر ، ناسا یک نمایشگاه مجازی با اطلاعات مربوط به آرتمیس ، برنامه خدمه تجاری ناسا و ایستگاه فضایی بین المللی خواهد داشت. بازدید کنندگان همچنین فرصتی برای کمک به یک موزاییک دیجیتال از ایستگاه فضایی در شبکه های اجتماعی با استفاده از نمایشگاه #NASAVirtual خواهند داشت.

پوشش تلویزیونی ناسا از رویدادهای IAC که در زیر ذکر شده است (در هر زمان شرقی) ممکن است تغییر کند. برای آخرین به روزرسانی های برنامه ، لطفاً آخرین برنامه تلویزیون ناسا را ​​ببینید.

دوشنبه ، 12 اکتبر

  • 8:40 صبح – روسای جلسه عمومی آژانس ، از جمله مدیر ناسا جیم برایدنستین
  • 9.30 صبح. – روسای کنفرانس مطبوعاتی آژانس ، از جمله بریدنستین
  • 12:10 بعد از ظهر – کاوش به عنوان یک ، با حضور معاون دانشیار ناسا برای کاوش و عملیات انسانی کتی لوئدرز، و معاون دانشكده علوم ، توماس زوربوچن ، و همچنین سایر اعضای جلسه

سه شنبه ، 13 اکتبر

  • 9:40 صبح – ماموریت آرتمیس ، با حضور Lueders ، و همچنین سایر اعضای هیئت
  • ساعت 12:30 شب – مشارکت بین المللی در برنامه آرتمیس ، با حضور بریدنستین

چهارشنبه 14 اکتبر

  • 8:50 صبح – مأموریت های جهانی به مریخ ، با حضور Zurbuchen و مدیر علوم سیاره ناسا لوری لعاب، و همچنین سایر شرکت کنندگان
  • 9:40 صبح – صفحه فضانورد ، با حضور فضانورد ناسا ریکی آرنولد
  • 10:30 قبل از ظهر.اروپا در ماه و مریخ و اطراف آن: بحثی بین رهبران ESA و ناسا با جوانان متخصص اروپایی ، با مشارکت بریدنستین.

IAC هر ساله فرصتی را برای آژانسهای فضایی جهان ، شرکتهای هوافضا ، م institutionsسسات دانشگاهی و سایر سازمانها فراهم می کند تا گرد هم آیند و از موفقیتها و مشارکتهای انجام شده برای پیشرفت علم و اکتشافات فضایی و همچنین بحث و گفتگو درباره مسائل و برنامه های مورد علاقه مشترک تجلیل کنند. با توجه به بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) ، IAC امسال – شامل کلیه جلسات توجیهی ، گفتگوی میزگرد و نمایشگاه ها – به صورت مجانی و رایگان برای شرکت کنندگان در سراسر جامعه جهانی برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در IAC ، به این آدرس مراجعه کنید:

https://iac2020.org

با استفاده از هشتگ های # Artemis و # IAC2020 در طول مراسم درگیر باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها و فعالیت های ناسا ، به این موارد مراجعه کنید:

https://www.nasa.gov

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov