ناسا رسانه ها را به پرتاب ایستگاه فضایی Next SpaceX دعوت می کند

واشنگتن، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اعتبار مجوز رسانه ای برای راه اندازی تحویل بعدی SpaceX تحقیقات علمی ، تجهیزات و تجهیزات ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی باز است.

این مأموریت اولین مأموریت تأمین بار در نسخه به روز شده این شرکت از فضاپیمای Dragon خود است و هدف آن پرتاب با موشک Falcon 9 از مجموعه پرتاب 39A در ناسا است. مرکز فضایی کندی که در فلوریدا زودتر از دسامبر

فعالیت های پیش راه اندازی و راه اندازی رسانه در کندی انجام می شود. مهلت های اعتبارسنجی به شرح زیر است:

  • رسانه های بین المللی ساکن در ایالات متحده باید توسط اعمال شود 4:30 بعد از ظهر EST در روز یکشنبه، 1 نوامبر.
  • رسانه های ایالات متحده باید توسط 4:30 بعد از ظهر EST در روز یکشنبه، 15 نوامبر.

کلیه درخواست های اعتبارسنجی رسانه باید به صورت آنلاین در:

https://media.ksc.nasa.gov

رسانه هایی که درخواست های ویژه تدارکات برای کندی دارند ، مانند فضای لازم برای کامیون های ماهواره ای ، چادرها یا اتصالات برق باید با آنها تماس بگیرند جری برنفلد در [email protected] توسط یکشنبه ، 15 نوامبر.

برای س questionsالات در مورد اعتباربخشی ، لطفا ایمیل کنید [email protected]. برای س questionsالات دیگر ، با اتاق خبر کندی به شماره 321-867-2468 تماس بگیرید.

هواپیمای Nanoracks Bishop Airlock برای سوار شدن به آزمایشگاه مدار در صندوق عقب فضاپیمای Dragon بسته بندی شده است. اولین قفل هوای ایستگاه فضایی با بودجه تجاری – یک بخش هوای منفرد که برای انتقال محموله ها بین داخل و خارج ایستگاه استفاده می شود – میزبانی بار ، آزمایش رباتیک و استقرار ماهواره را فراهم می کند و در عین حال به عنوان جعبه ابزار خارج برای فضانوردانی که راهپیمایی های فضایی را انجام می دهند ، عمل می کند.

از جمله تحقیقات انجام شده در داخل کپسول تحت فشار اژدها ، تحقیقات مختلفی شامل تحقیقات در مورد اثرات ریز جاذبه بر سلولهای قلبی عروقی و چگونگی تأثیر شرایط فضایی بر تعامل بین میکروب ها و مواد معدنی و همچنین نمایش فناوری ابزار تجزیه و تحلیل خون در فضا.

هر مأموریت تأمین مجدد این ایستگاه تحقیقات علمی را در زمینه های زیست شناسی و بیوتکنولوژی ، علوم فیزیکی و علوم زمین و فضا ارائه می دهد. پیشرفت در این مناطق به سالم ماندن فضانوردان در طی سفرهای طولانی مدت فضایی کمک می کند و فن آوری هایی را برای اکتشافات رباتیک انسان و آینده در آن سوی مدار کم زمین به ماه و مریخ نشان می دهد. تحقیقات ایستگاه فضایی از طریق آزمایشگاه ملی ISS همچنین فرصت هایی را برای سایر سازمان های دولتی ایالات متحده ، صنعت خصوصی و م academicسسات دانشگاهی و تحقیقاتی فراهم می کند تا تحقیقات مربوط به گرانش را انجام دهند که منجر به فن آوری های جدید ، درمان های پزشکی و محصولات بهبود زندگی روی زمین می شود.

این بیست و یکمین مأموریت SpaceX برای ارائه تحقیقات علمی ، تجهیزات و تجهیزات برای ناسا است و اولین مأموریت تحت دومین قرارداد خدمات تأمین تجاری بازرگانی (CRS-2) آژانس است. تأمین مجدد بار از شرکت های آمریکایی ، توانایی ملی در ارائه تحقیقات علمی مهم به ایستگاه فضایی را تضمین می کند و توانایی ناسا را ​​برای انجام تحقیقات جدید در تنها آزمایشگاه فضا به طور قابل توجهی افزایش می دهد. با این اولین پرواز تحت قرارداد CRS-2 ، SpaceX و ناسا به موفقیت مأموریت های انجام شده در اولین قرارداد تأمین تجاری تجاری کمک خواهند کرد. اسپیس ایکس 20 مأموریت Dragon را از و به ایستگاه فضایی به اتمام رسانده است ، بیش از 95000 پوند تجهیزات و 75000 پوند جرم بازگشت فراهم می کند.

ایستگاه فضایی بین المللی همگرایی علم ، فن آوری و نوآوری های انسانی است که فن آوری های جدید را نشان می دهد و تحقیقات غیرممکن روی زمین را امکان پذیر می کند. ایستگاه فضایی از آن زمان به طور مداوم اشغال شده است نوامبر 2000. در آن زمان ، 241 نفر و انواع فضاپیماهای بین المللی و تجاری از آزمایشگاه مدار بازدید کرده اند. ایستگاه فضایی همچنان سکوی پرشی برای جهش بزرگ بعدی ناسا در اکتشافات ، از جمله مأموریت های آینده به ماه و سرانجام به مریخ است.

برای پوشش شمارش معکوس پرتاب ، وبلاگ راه اندازی ناسا و اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت ، به این موارد مراجعه کنید:

https://www.nasa.gov/spacex

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

https://www.nasa.gov