ناسا مارشال برای مشارکت رویدادهای کانون توجه رویدادها با دانشگاه های سیاه پوست ، سایر م Instسسات اقلیت خدمت می کند. اخبار رسانه دعوت شده است

HUNSTVILLE ، آلاس ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مرکز پرواز فضایی مارشال ناسا در هانتسویل ، آلاباما، یک رویداد آنلاین را میزبانی خواهد کرد 3 نوامبر، برجسته سازی نقش مهمی که در طول تاریخ کالج ها و دانشگاه های سیاه و سایر م institutionsسسات اقلیت خدمت در موفقیت مأموریت های ناسا و ارزش و تأثیر بلند مدت ملی این مشارکت ها دارند.

ششمین اجلاس مشارکت سالانه دانشکده ها و دانشگاه های سیاه پوستان (HBCU) / م Minسسات خدمات اقلیت (MSI) از طریق WebEx از 9 صبح CST تا 1:30 بعد از ظهر از اعضای رسانه های خبری دعوت می شود تا این رویداد را که برای عموم مردم آزاد و رایگان است ، پوشش دهند.

شرکت کنندگان احتمالی باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند و از آنها خواسته می شود لینک جلسه خود را به اشتراک نگذارند زیرا تعداد کل شرکت کنندگان آنلاین محدود است. برای ثبت نام ، به:

https://www.eventbrite.com/e/the-nasamsfc-6th-annual-hbcumsi-partnerships-meeting-registration-117340270909

مارشال رهبران و مدیران مشاغل کوچک در دفتر تعامل STEM – که با مربیان برای ترویج برنامه های درسی قوی مدارس و فرصت های شغلی در علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات کار می کنند – در مورد ابتکارات اصلی ناسا به روز رسانی می کنند. در این میان: برنامه منتور-محافظ ناسا ، که موسسات دانشگاهی را با پیمانکاران بزرگ ناسا جفت می کند. برنامه آموزش تحقیقات دانشگاه اقلیت ، که از طریق کمک های بلاعوض و سایر طرح های شریک ، موسسات اقلیت خدمت را درگیر می کند و برنامه انتقال فناوری کسب و کار کوچک ناسا ، که کار دانشگاهی پیشرفته را با میراث اثبات شده ناسا از پروژه ها و برنامه های پرواز متحد می کند.

بلندگوها شامل خواهد شد پرستون جونز، مارشال دانشیار فنی ، فنی؛ دیوید بروک، مارشال متخصص تجارت کوچک؛ و جیسون دیتکو، مدیر مارشال دفتر تدارکات نمایندگان شرکت بوئینگ و دانشگاه ایالتی دریک ، هر دو در هانتسویل، دانشگاه کشاورزی و مکانیک فلوریدا در Tallahassee ، دانشگاه جنوبی در باتون روژ ، لوئیزیانا، و دانشگاه هوستون در دریاچه Clear، تگزاس، توجیهی در مورد ایجاد مشارکت بین ناسا ، صنعت و دانشگاه ارائه خواهد داد.

رسانه های علاقه مند به پوشش این رویداد آنلاین باید تماس بگیرند جانت سودنیک، مسئول امور عمومی در مارشال دفتر ارتباطات ، در [email protected] قبل از ساعت 4 عصر، دوشنبه ، 2 نوامبر.

جلسه با حمایت مالی برگزار می شود مارشال دفتر تدارکات و دفتر تجارت کوچک. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت با مارشال، لطفا ببینید:

http://www.nasa.gov/centers/marshall/about/business.html

منبع: ناسا

لینک های مربوطه

http://www.nasa.gov