نام های توسعه عملکرد هوندا David Salters President

تد کلاوس رهبر بزرگی برای توسعه عملکرد هوندا بوده است ، که نشان دهنده موفقیت ما در مسابقات IndyCar و IMSA در دو فصلی است که او HPD را هدایت کرده است. ” دیو گاردنرمعاون اجرایی عملیات ملی شرکت هوندا موتور آمریكا ، شركت “” همانطور كه ​​ما برای دوره برقی هیجان انگیز آینده در اتومبیلرانی آمریكای شمالی آماده می شویم ، اطمینان داریم كه به شخصی با تجربه دیوید سالترز از داخل HPD برای هدایت ما به آینده است. ”

یک مهندس باسابقه مسابقه با بیش از یک ربع قرن تجربه در مسابقات اتومبیلرانی قله های فرمول 1 و INDYCAR ، Salters HPD را که در سال 1993 تاسیس شده است به یک مرحله جدید و مهیج از مسابقات اتومبیلرانی آمریکای شمالی ، از جمله توسعه یک دستگاه الکتریکی جدید هدایت می کند. واحد قدرت برای INDYCAR.

سالترز در سال 2015 به عنوان مهندس ارشد و رهبر فنی موتور به HPD پیوست و از سال 2019 به عنوان مدیر فنی فعالیت می کند. وی به عنوان رئیس جمهور مسئولیت نظارت بر فعالیت های اتومبیلرانی و مهندسی هوندا و همکاری مستقیم با تیم های مسابقه ای و اسپانسرهای این شرکت را بر عهده خواهد داشت. قبل از پیوستن به HPD ، Salters دارای یک سری نقش در برنامه های مسابقه ای با مشخصات بالا بود ، از جمله به عنوان مسئول توسعه واحد قدرت ICE برای برنامه فرمول 1 فراری ، به عنوان مسئول توسعه موتور F1 در موتورهای با عملکرد بالا مرسدس بنز (Ilmor سابق) ) و به عنوان مهندس توسعه / طراحی برای برنامه اتومبیل CART Indy در Cosworth Racing Ltd.

سالترز گفت: “من از داشتن این فرصت برای هدایت HPD فروتن هستم که ما به سمت یک دوره جدید الکتریکی اتومبیلرانی قله آمریکای شمالی پیش می رویم.” “HPD در جامعه مسابقه ای منحصر به فرد است ، دارای بسیاری از توانایی های فنی زیر یک سقف که ما را قادر می سازد تا پیشرانه ها و عملکرد کامل خودرو را طراحی و توسعه دهیم. با نگاه به جلو ، ما فن آوری و مهارت های همکاران خود را از طریق همه انواع توسعه و نمایش خواهیم داد. اتومبیلرانی از کارتینگ تا اوج مسابقه در آمریکای شمالی

کلاوس ، که رئیس HPD در شد آوریل 2019، در سال 1990 در هوندا R&D Americas ، Inc در هوندا پیوست اوهایو، جایی که این شرکت دارای یک مرکز توسعه محصول کامل است. او کار خود را به عنوان مهندس توسعه شاسی آغاز کرد و به عنوان اولین ارزیابی کننده دینامیک خودرو در شرکت تبدیل شد. در سال 2013 ، کلاوس یک عمر مأموریت خود را به عنوان رهبر توسعه جهانی نسل دوم Acura NSX به عهده گرفت ، که در سال 2016 وارد بازار ایالات متحده شد.

تد کلاوس یک رهبر فوق العاده الهام بخش و شخصیت واقعی Challenging Spirit هوندا بوده است ، چیزی که در روزهای آینده به آن توجه خواهیم کرد. “

کلاوس گفت: “همیشه هدف من این بود که با احساس رضایت کامل حرفه ای و با اطمینان صد در صد به رهبری که HPD را به آینده می رساند ، بازنشسته شوم.” “دیو سالترز رهبر مناسبی است ، با سابقه و تجربه مناسب برای دوره جدید هیجان انگیز HPD و مسابقات آمریکای شمالی

تحت هدایت کلاوس ، HPD در سال 2019-2020 موفقیت چشمگیری را کسب کرده است. هوندا با موفقیت هشت قهرمانی در این فصل با موفقیت از قهرمانی تولیدکنندگان دفاع کرد. امسال ، هوندا با هفت پیروزی IndyCar در 11 مسابقه ، مجدداً در مسابقات قهرمانی تولیدکنندگان IndyCar پیشرو است ، زیرا این شرکت در سال 2020 به دنبال سومین عنوان پیاپی است.

در مسابقات IMSA ، کلاوس به ارائه چندین قهرمانی در بخش های Daytona Prototype International و GT Daytona در سال 2019 کمک کرد. و در تلاش برای تکرار در سال 2020 ، با به دست آوردن سه پیروزی متوالی در بخش برتر DPi ، با یک پیروزی و سه پایان سکوی در GTD با استفاده از Acura NSX GT3 Evo.

درباره توسعه عملکرد هوندا
Honda Performance Development، Inc. (HPD) ، از سال 1993 میراث غنی ایجاد ، ساخت و پشتیبانی از مشتریان هوندا ریسینگ و Acura Motorsports را دارد. از مسابقات اوج در INDYCAR و IMSA Sports Cars گرفته تا برنامه های تجاری تجاری ، HPD آرزوهای حرفه ای و دونده های آماتور از 4 تا 40 سالگی. HPD یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت هوندا موتور شرکت آمریکایی است و کلیه برنامه های مسابقه ای با عملکرد بالا هوندا و آکورا را هدایت می کند آمریکای شمالی. HPD در زمینه طراحی و توسعه موتورهای مسابقه ای ، شاسی و قطعات عملکردی و همچنین پشتیبانی فنی و مسابقه ای تخصص دارد. HPD قطعات و پشتیبانی مسابقه ای را به اتومبیلرانان اتومبیلرانی آماتور و حرفه ای هوندا و آکورا ارائه می دهد و به طور مداوم پالت برنامه های مسابقه ای خود را گسترش می دهد که محصولات مسابقه ای هوندا را در دسترس همه سبک های مسابقه ای قرار می دهد ، از کارتینگ و چهارم Midgets تا بالاترین سطح مسابقات حرفه ای.

منبع هوندا مسابقه / HPD