ناوبری جهانی ، اولین کشتی سفر اقیانوس اطلس اقیانوس ، شناور است ؛ Sister-Ship World Traveller Lels Keel

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با نه ماه تا زمان راه اندازی، سفرهای اقیانوس اطلس ناوبری جهانی در کشتی سازی دریای غرب ویانا در شناور شد کشور پرتغال. “شناور کردن” اولین بار است ناوبری جهانی به خواست خودش وارد آب می شود و شناور می شود. در حال حاضر در اسکله مرطوب ، کشتی کوچک اعزامی با امکانات و دکوراسیون شیک و مجلل مجهز شده است. در همین حال ، ساخت و ساز از جهانگرد، دومین کشتی اعزامی اطلس ، هم اکنون در حال انجام است و مرغ او نیز در کشتی سازی West Sea Viana Shipyard گذاشته شد. برای مسافران فصلی و سرگرم کننده طراحی شده است تا در تجارب فعال و هیجان انگیز در مقاصد کمتر زیر پا و لیست سطل غوطه ور شوند ، ناوبری جهانی و جهانگرد در راه اندازی خواهد شد ژوئیه 2021 و به ترتیب اواسط سال 2022. مهمانان از یکی از تجربیات فراگیر صنعت با امضای مارک کروز لوکس و ماجراجویی لذت خواهند برد همه کاره همه راه. بعلاوه ناوبری جهانی و جهانگرد، سه کشتی اعزامی اضافی برای تحویل تا پایان 2023 سفارش داده شده اند.

رئیس جمهور گفت: “شناور بودن اولین کشتی ما یک نقطه عطف مهم برای سفرهای اطلس اقیانوس است.” آلبرتو علیبرتی. “ما یک گام مهم دیگر هستیم که به استقبال نزدیک می شویم ناوبری جهانی و راه اندازی ماجراهای معتبر و یک بار در زندگی اطلس در برخی از خارق العاده ترین مکان های جهان. ما از جزئیات مراقبت می کنیم تا مهمانان بتوانند با لذت بردن از سفرهای لوکس و ماجراجویی اطلس با خانواده و دوستانشان ، بخشی از امضای ما باشند. همه کاره همه راه. اینها برای مسافرانی که تمایل به کاوش در آنها وجود دارد بسیار جذاب است. آنها و شرکای ارزشمند مشاور سفر ما از زمان رزرو ما بسیار مثبت پاسخ داده اند – به حدی که ما تنها مارک مسافرتی هستیم که امسال کشتی های جدید سفارش داده ایم. “

سفرهای اقیانوس اطلس همه کاره همه راه آن را به یکی از مارک های مسافرتی فراگیر در صنعت تبدیل می کند. مهمانان از آرامش خاطر و ماجراجویی های بی نظیری لذت می برند ، این سفر با سفرهای هوایی رایگان رفت و برگشت از درگاه های اصلی آمریکای شمالی به مقصد دور و جذاب که در آن اطلس حرکت می کند ، آغاز می شود.

اطلس “اولین” برای صنعت و نمونه ای از چگونگی نوآوری این برند با اولویت های در حال تغییر در سفرهای عمومی است ، اطلس همچنین شامل بیمه تخلیه پزشکی اضطراری با هر رزرو می باشد. میهمانان می توانند اطمینان داشته باشند که در صورت فوریت پزشکی با سرعت سریع توجه مناسب را به خود جلب خواهند کرد. این بیمه حمل و نقل پزشکی فوری از کشتی به یک مرکز درمانی محلی و همچنین حمل و نقل برگشتی به خانه یا یک مرکز درمانی نزدیک به خانه را در صورت لزوم پوشش می دهد.

در سفرهای طولانی ، مهمانان نیز لذت می برند MAX SHORE، غوطه وری رایگان سه تا پنج شب در زمین که مهمانان را به جاذبه های دیدنی و سنگهای قیمتی فرهنگی که فقط در داخل کشور یافت می شوند ، می رساند. این “تعطیلات در تعطیلات” رایگان یک بار در طول زندگی تجربیات بیشتری را ارائه می دهد ، مانند بالون با هوای گرم بر روی استخرهای معدنی Pamukkale و جنگل متحجر. زیر ستارگان اردن و گرفتن طلوع خورشید بر فراز پترا. و حتی تور نیروگاه بدنام چرنوبیل و شبانه در منطقه محرومیت ، با اعلام بیشتر. MAX SHORE برنامه های سفر نیز هستند همه کاره همه راه، با حمل و نقل ، وعده های غذایی ، نوشیدنی ها ، اقامتگاه های برتر و بیشتر از همه دسترسی.

مسافران کشتی ، باتجربه ، کنجکاو و دیدنی سرگرم کننده ، در هنگام استراحت در سالن های پذیرایی و سرزنده کشتی ، جامعه ای با مهمانان هم روحیه پیدا می کنند. با همه کاره همه راه، مهمانان می توانند بیشتر بی خیال باشند و از ویژگی هایی مانند بلاعوض پیش پرداخت رایگان بهره مند شوند. شراب و مشروبات الکلی برتر و آبجوهای حرفه ای بین المللی ؛ قهوه و اسموتی وای فای؛ امکانات حمام L’Occitane؛ گشت و گذار رایگان در ساحل در بندرهای انتخاب شده. ناهار خوری با الهام از میشلن ؛ دوربین شکاری داخل کشتی؛ قهوه ، چای و بار سرویس شخصی در هر اتاق ؛ سرویس ساقی در سوئیت ها و خدماتی جذاب و آگاه از هر کارمند و خدمه.

برای فصل تحلیف او ، ناوبری جهانی برنامه سفرهای هفت تا 24 شبانه را در سرزمین های مقدس ، دریاهای سیاه و مدیترانه ای دنبال می کند و به دنبال آن برنامه های سفر نه تا 13 شب در کارائیب، آمریکای جنوبی و در سفرهای قطب جنوب برای زمستان 2021/22. کشتی های کوچک اعزامی ، ایمن ، تمیز و سبز اطلس که به تازگی ساخته شده است ، محیطی راحت و راحت را پرورش می دهند و می توانند تا 196 مهمان را در خود جای دهند. ناوبری جهانی و کشتی های خواهرش دارای Polar Class-C و Ice Class-1B هستند و تمام مدرن ترین اقدامات بهداشتی و نظافت را در طراحی آنها گنجانده اند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.AtlasOceanVoyages.com مراجعه کرده و Atlas Ocean Voyage را در فیس بوک (www.facebook.com/AtlasOceanVoyages) ، توییتر دنبال کنید (www.twitter.com/atlascruises) ، و اینستاگرام (www.instagram.com/AtlasOceanVoyages). مشاوران سفر می توانند با شماره های 1-844-44-ATLAS (1-844-442-8527) تماس بگیرند تا مشتریان خود را در یک سفر لوکس و ماجراجویی فراموش نشدنی رزرو کنند.

SOURCE Atlas Ocean Voyages