نخست وزیر سنت كیتس و نویس مزایای شهروندی توسط برنامه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خاورمیانه را برجسته می كند

لندن، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 29 سپتامبر، نخست وزیر فدراسیون سنت کیتس و نویس در یک وبینار شرکت کرد با دبیروزنامه مبتنی بر خلیج فارس. عنوان این وبینار “سنت کیتس و نویس: اقدام برای تأمین نیازهای سرمایه گذاران در سال 2020 “و با مشارکت CS Global Partners همکاری داشت. تیموتی هریس بسیاری از مزایای برنامه شهروندی فدراسیون توسط سرمایه گذاری (CBI) ، به ویژه برای سرمایه گذاران خاورمیانه را برجسته کرد.

نخست وزیر هریس اشاره کرد که سنت کیتس و نویس اولین کشور در بود کارائیب برای ایجاد کنسولگری در ابوظبی و اشاره کرد که کشور دو جزیره ای امیدوار است که سفارت خود را به منطقه منتقل کند. لس خان، مدیر عامل واحد CBI ، همچنین اطلاعات اضافی در مورد پیشنهاد خانواده محدود پسند را که برای متقاضیان خاورمیانه مناسب است ، ارائه داد. تحت تخفیف موقت ، خانواده های حداکثر چهار ساله می توانند تابعیت را دریافت کنند 150،000 دلار آمریکا به جای 195000 دلار آمریکا. پیشنهاد همچنان معتبر است 15 ژانویههفتم 2021

در طی این وبینار ، نخست وزیر هریس همچنین به عمر طولانی مدت اشاره کرد سنت کیتس و نویس برنامه CBI: “هریس گفت:” ما بعد از 37 سال افتخار می کنیم که در سطح بین المللی دارای بزرگترین و بهترین شهروندی توسط برنامه سرمایه گذاری هستیم. “ما طولانی ترین تجربه در مدیریت برنامه های CBI را داریم. ما چارچوب قانونگذاری خود را تنظیم کرده ایم تا اطمینان حاصل شود که از هر زمان دیگری قوی تر است و ما سرمایه گذاران بسیار گسترده ای را برای جذابیت سنت کیتس و نویس

تاسیس شده در سال 1984 ، سنت کیتس و نویس برنامه CBI “استاندارد پلاتین” در صنعت مهاجرت سرمایه گذاری است. برای نزدیک به چهار دهه ، این برنامه سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها را در ازای سرمایه گذاری در اقتصاد کشور ، راهی امن و مطمئن به تابعیت دوم می دهد. بودجه حاصل از این برنامه سپس به پروژه های قابل توجه توسعه ملی هدایت می شود. این شامل اسکله دوم سفر دریایی است که می تواند میزبان سه شناور کلاس جهانی ، یک پیست ورزشی بین المللی و حمایت از خانوارهای کم درآمد با محرک ماهیانه باشد.

متقاضیانی که با موفقیت تحت مراقبت های دقیق و سختگیرانه کشور قرار می گیرند ، به منافع زیادی دسترسی پیدا می کنند. این شامل افزایش تحرک جهانی به نزدیک به 160 مقصد ، حق زندگی و کار در کشور و گزینه ارزشمند برای تصویب شهروندی است.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی