نسخه محدود Lamborghini Essenza SCV12 Hyper Car برای ویژگی های جذب کننده شوک lhlins® TTX® 36 ILX

توسعه یافته توسط لامبورگینی اسکوادرا کورس و طراحی شده توسط لامبورگینی Centro Stile، اسنزا SCV12 ترکیبی از یک موتور V12 تنفس طبیعی ، یک ظاهر طراحی شده برای بدنه بسیار کارآمد است که نیروی پایین تری را نسبت به اتومبیل مسابقه GT3 تولید می کند و یک سیستم تعلیق ابتکاری با فن آوری دمپر درون خطی TTX 36 ILX دارای لوله دوقلو با موفقیت ثابت شده در مسابقات GT است. شوک ها را می توان از طریق دو کنترل خارجی در فشرده سازی و برگشت به راحتی تنظیم کرد تا راننده بتواند با بهترین عملکرد برای هر مسیر و شرایط شماره گیری کند.

“SCV12 به عنوان” خالص ترین تجربه رانندگی در مسیر “که تاکنون توسط لامبورگینی تولید شده توصیف شده است ، بنابراین با افتخار فراوان متوجه شدیم که فناوری technologyhlins TTX 36 برای هر 40 واحد انتخاب شده است. هنریک یوهانسون، مدیر عامل ، Ӧhlins Racing.

علاوه بر تجربه رانندگی در کلاس جهانی ، خریداران اسنزا SCV12 از یک بسته مالکیت همه جانبه برخوردار خواهند بود که شامل دسترسی به چندین مدار برتر مسابقه ای جهان ، خدمات اختصاصی و آشیانه جدید ساخته شده در Sant’Agata Bolognese است ، ایتالیا برای باشگاه اسنزا SV12.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد lhlins مسابقه ، بازدید www.ohlins.com.

تماس با مطبوعات:
سیمونتا اسپوزیتو
مدیر ارشد ارتباطات DRiV
[email protected]

درباره Öhlins®:

Öhlins Racing بیش از 40 سال است که یک بخش یکپارچه در صنعت اتومبیلرانی و همچنین موتورسیکلت و صنعت خودرو است. تمرکز ما همیشه بر روی محصولات ، خدمات و پشتیبانی با کیفیت بالا بوده است ، از مدارهای فرمول یک تا مسابقات محلی و مسابقه ای ملی در بیش از 50 کشور توزیع کننده.

Öhlins Racing AB یک شرکت Tenneco Inc (NYSE: TEN) و پیشرو در بازار جهانی فروش و تامین کننده عملکرد سواری OE است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ohlins.com مراجعه کنید

درباره Tenneco

تنکو یکی از برجسته ترین طراحان ، تولیدکنندگان و بازاریابان محصولات خودرویی برای تجهیزات اصلی و مشتریان پس از فروش است که با درآمد سال 2019 17.5 میلیارد و تقریباً 78000 عضو تیم در بیش از 300 سایت در سراسر جهان کار می کنند. از طریق چهار گروه تجاری ما ، Motorparts ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain ، Tenneco با ارائه راه حل های فن آوری برای بازارهای متنوع جهانی ، از جمله خودروهای سبک ، کامیون های تجاری ، خارج از بزرگراه ها ، صنایع ، اتومبیلرانی و بازارهای بعدی ، در زمینه تحرک جهانی پیشرفت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tenneco.com مراجعه کنید.

ویدئو: https://media.lamborghini.com/english/images-and-videos/video/lamborghini-essenza-scv12—launch-video/a/113bcd3a-88e1-4cb4-bc86-62736d4dd09f

SOURCE Tenneco Inc.