نقاط عطف ALYI نزدیک به نقطه تحرک الکتریکی

دالاس، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Alternet Systems، Inc. (USOTC: ALYI) امروز اعلام كرد كه شركت جزییات نهایی این هفته را پیش بینی می كند كه منجر به یك واقعه مهم خواهد شد و این شركت را به سمت تحقق چشم انداز اكوسیستم تحرك الكتریكی خود پیش می برد.

ALYI تمرکز تحرک الکتریکی خود را ابتدا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا آغاز کرده است که زیرساخت های حمل و نقل سرانه از منابع قابل توجهی برخوردار است. زیرساخت های حمل و نقل سرانه پایین غالب برای فرصت های جهش فناوری ایده آل است.

به جای طراحی محصولات خاص آینده در یک آزمایشگاه جداگانه ، ALYI فرایندی را طراحی کرده است تا جامعه ذینفعان را با تیم طراحی خود ALYI جمع کند تا در آینده به صورت تحرک الکتریکی در جنوب صحرای آفریقا و فراتر از آن همکاری کنند.

برای ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن از همکاری در یک روند تکامل منطقی تحرک الکتریکی ، ALYI یک سمپوزیوم و کنفرانس سالانه تحرک الکتریکی را در اطراف یک مسابقه اتومبیلرانی الکتریکی به عنوان یک رویداد لنگر طراحی کرده است.

نقطه عطف پیش بینی شده در این هفته نشان دهنده گامی مهم در جهت تحقق نهایی مسابقه سالانه اتومبیلرانی برقی است. مدیریت ALYI خوش بین است که این شرکت می تواند هفته آینده اعلامیه ای آشکار را نشان دهد و اندازه حرکت شرکت را به سمت معرفی الگوی اکوسیستم تحرک الکتریکی کاملاً جدید و پیشگامانه روشن کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز بودن در مورد آخرین تحولات ALYI ، لطفاً به سایت www.alternetsystemsinc.com مراجعه کنید.

سلب مسئولیت / بندرگاه امن: این خبر شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا فروش قابل توجهی کسب کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ها ، وضعیت نقدینگی شرکت ها ، توانایی شرکت ها برای به دست آوردن قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد.

Alternet Systems، Inc. تماس:
راندل تورنو
[email protected]
+ 1-800-713-0297

SOURCE Alternet Systems، Inc.