نمایشگاه مجازی 5G Automotive Association جنبش برجسته فناوری C-V2X را برای استفاده از وسایل نقلیه متصل و شهرهای هوشمند در ایالات متحده برجسته می کند

دیترویت، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – انجمن 5G اتومبیلرانی (5GAA) میزبان یک نمایشگاه مجازی بود تا بر شدت حرکت پیرامون استقرار اخیر فناوری Cellular Vehicle to-Everything (C-V2X) در ایالات متحده. اعضای آئودی و اطلاعات کاربردی از استقرار مشترک جدید اولیه C-V2X در خبر دادند آلفارتا ، جورجیا، با یک تفاهم نامه مهر و موم شده است.

C-V2X ، که به وسایل نقلیه امکان “گفتگو” با سایر وسایل نقلیه و زیرساخت های موجود در جاده ها را می دهد ، عامل مهمی برای سیستم حمل و نقل ایمن و کارآمد است. ترکیب ارتباطات مستقیم با تأخیر کم در باند طیف 5.9 گیگاهرتز ITS (بدون نیاز به پوشش شبکه) و ارتباطات شبکه تلفن همراه ، استقرار C-V2X اکنون در چندین مکان واقع شده است. ایالات متحده. وی گفت: “C-V2X فناوری ارتباطی وسیله نقلیه است که توانایی ایجاد ایمن تر ، هوشمندتر و کارآمدتر جاده های آمریکا را دارد” جان كوانت، مدیر جهانی ، روابط دولت ، تحرک و فن آوری های پیشرفته ، شرکت فورد موتور. “مزایای عملکرد ، تکامل و استقرار آن برای آینده تحرک بسیار مهم است و منجر به مزایای بی شماری ایمنی برای رانندگان آمریکایی خواهد شد.”

استقرار گسترده C-V2X و مسیر تکامل مستقیم آن به سمت 5G-V2X ، از استقرار گسترده هر دو مورد اساسی استفاده پیشرفته از رانندگی در سالهای آینده پشتیبانی خواهد کرد ، همانطور که در نقشه راه Visionary 2030 5GAA ذکر شده است[1]. ویترین مجازی این انجمن چندین استقرار C-V2X در دنیای واقعی را نشان می دهد که از قبل به نفع جوامع محلی در ویرجینیا (راهرو جاده هوشمند) ، در گرجستان (شهر آلفارتا)، که در تگزاس (شهر آرلینگتون) و در کالیفرنیا (منطقه خلیج)

یک یادداشت کاملاً جدید در درک اطلاعات AUDI و کاربردی

امضای تفاهم نامه آئودی و اطلاعات کاربردی تفاهم نامه برای استقرار اولیه جدید C-V2X در آلفارتا ، جورجیا تا زمان تصمیم کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در مورد NPRM برای نوسازی باند 5.9 گیگاهرتز ، از جمله اختصاص طیف به C-V2X ، بر تسریع استقرارهای C-V2X در سراسر ایالات متحده تأکید کرد.

وی گفت: “ما خوشحالیم که با آئودی و تمپل همکاری می کنیم تا بتوانیم این پیشرفت را در ایمنی آسیب پذیر کاربران جاده به جامعه فراهم کنیم.” برایان مولیگان، رئیس اطلاعات کاربردی و مدیر اجرایی iATL. “استفاده از فناوری وسایل نقلیه متصل به منظور بهبود ایمنی در مناطق مدارس و در ایستگاه اتوبوس ، نمونه های برجسته مزایایی است که می تواند از طریق مشارکت و همکاری برای عموم به همراه داشته باشد.”

“آئودی مشتاقانه منتظر کار با اطلاعات کاربردی و شهر آلفارتا پوم مالهوترا ، مدیر خدمات متصل ، آئودی آمریکا گفت: “استفاده از فن آوری برای ایمن سازی جاده ها برای برخی از آسیب پذیرترین کاربران خود – کودکان مدرسه”. “به عنوان یک رهبر در فن آوری های متصل به وسایل نقلیه ، این معنی در جهان است استفاده از منابع ما برای بهره مندی از جوامع ما در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن. “

حدود 5GAA

5G Automotive Association (5GAA) یک سازمان بین المللی و متشکل از بیش از 135 عضو است که متشکل از خودروسازان برجسته جهانی ، تأمین کنندگان ردیف 1 ، اپراتورهای تلفن همراه ، شرکت های نیمه هادی و فروشندگان تجهیزات آزمایش است. این برنامه با هم همکاری می کند تا راه حل های پایان به پایان برای تحرک و خدمات حمل و نقل در آینده ایجاد کند. 5GAA متعهد است که به تعریف و توسعه نسل بعدی تحرک متصل ، خودروهای خودکار و راه حل های حمل و نقل هوشمند مبتنی بر C-V2X کمک کند.

در 5gaa.org بیشتر بیاموزید و انجمن را دنبال کنید توییتر و LinkedIn.

– تصویر در AP Images در دسترس است (http://www.apimages.com) –

مخاطبین رسانه

مارگا دیمیر
تلفن: +32 (0) 2 588 24 30
پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات سابقه و هدف در مورد کاربری های نمایش داده شده

کریدور جاده هوشمند ، ویرجینیا

فناوری ارتباطات C-V2X اکنون در استفاده شده است ویرجینیا جاده ها ، به لطف تلاش های مشترک اعضای 5GAA ، آئودی از آمریکا ، کوالکام ، شرکت برج آمریکایی و کمسیگنیا با مشارکت بخش حمل و نقل ویرجینیا و موسسه حمل و نقل فناوری ویرجینیا.

استقرار C-V2X در کریدور جاده هوشمند ویرجینیا به نسل جدیدی از وسایل نقلیه اجازه می دهد تا نه تنها از طریق برج های تلفن همراه بلکه مستقیماً با زیرساخت های کنار جاده و کاربران آسیب پذیر جاده ارتباط برقرار کنند. اجرای C-V2X در ویرجینیا با هدف بهبود اطلاعات سیگنال ترافیک بلکه مناطق کاری و ایمنی کارگران کنار جاده ، جایی که تصادفات منجر به بیش از 700 تصادف منجر به مرگ و 45000 نفر سالانه مجروح می شود ، می باشد. این استقرار اولیه زمینه را برای استقرار گسترده بالقوه در سراسر ایالات متحده فراهم می کند.

“ما به کارهایی که با آئودی امریکا ، VDOT ، برج آمریکایی ، VTTI و Commsignia انجام داده ایم افتخار می کنیم تا نه تنها حرکت و ارزش C-V2X را برای جوامع و سهامداران به نمایش بگذارد ، بلکه در استقرارهایی مانند اینها نیز نوآوری داشته باشیم. برای ادامه راههای پذیرش گسترده ، “گفت جیم میزنر، مدیر ارشد ، مدیریت محصول ، Qualcomm Technologies، Inc. “The ویرجینیا استقرار یک نقطه عطف مهم است ، به عنوان یک نقطه اثبات موفقیت آمیز نشان می دهد که سازمان های دولتی و خصوصی با هم کار می کنند تا C-V2X را برای دستیابی به مزایای ایمنی و تحرک تحول آور به کار گیرند. “

آلفارتا ، جورجیا

استقرار C-V2X در سال 2019 آغاز شد آلفارتا مستلزم برنامه های متنوعی از جمله پیشگیری از وسیله نقلیه اضطراری ، آماده شدن برای رنگ سبز و هشدار چراغ قرمز، در حالی که اولویت چراغ راهنمایی برای دوچرخه سواران برای استقرار در حال توسعه است. با استفاده از برنامه TravelSafely اطلاعات کاربردی ، این برنامه به عنوان مثال دوندگان با نور قرمز را در مورد تخلف تقاطع ، که مسئول 28٪ از تصادفات مرگبار ایالات متحده است ، هشدار می دهد.

در نتیجه بیش از 125 تقاطع مجهز به C-V2X در نتیجه همکاری بین اطلاعات کاربردی وجود دارد شهر آلفارتا و همچنین منطقه بهبود جامعه North Fulton (CID). وی گفت: “سرمایه گذاری ما در فناوری وسایل نقلیه متصل به منافع فوری و نجات دهنده زندگی برای جامعه است.” کری آرمسترانگ، رئیس ناحیه بهبود جامعه North Fulton. “در نتیجه استقرار ، امدادگران و آتش نشانان ما شاهد کاهش 18 درصدی در زمان پاسخگویی و بهبود ایمنی هنگام پاسخ به تماس هستند.”

آرلینگتون ، تگزاس

استقرار جدید C-V2X در حال انجام است آرلینگتون، با 31 تقاطع مجاور در امتداد یکی از بزرگراه های اصلی شهر مجهز شده است. آرلینگتون ، با مشارکت اطلاعات کاربردی ، تلاش می کند تا به عنوان بخشی از تلاش های مستمر شهر برای تقویت تحرک منطقه ای و به کارگیری فناوری ، رفت و آمد هموارتر و ایمن تری در طول خیابان کوپر ایجاد کند. مدیر حمل و نقل عمومی و حمل و نقل کیت بروکس گفت

دستگاه های اندازه گیری عملکرد عملکرد سیگنال ترافیک در امتداد این تقاطع ها در حال جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات سیگنال و ایمنی در زمان واقعی هستند. رانندگان می توانند مستقیماً اطلاعات را از طریق Get-Ready-For Green و هشدار چراغ قرمز برنامه های کاربردی و همچنین هشدار عبور از راه آهن در برنامه TravelSafely. از طریق این برنامه ، به رانندگان در طول خیابان کوپر می توان اطلاع داد که به دلیل نزدیک شدن قطارها به تقاطع سطح ، ترافیک کند یا متوقف شده است. از آنجا که سالانه بیش از 2000 برخورد قطار با وسایل نقلیه در سراسر کشور رخ می دهد ، که نیمی از آن منجر به جراحات یا تلفات جدی می شود ، این مورد جدید استفاده از C-V2X چشم انداز خوبی برای بهبود ایمنی در اطراف این مناطق خطرناک ایجاد می کند.

منطقه خلیج، کالیفرنیا

به دنبال آزمایش های موفق در مال میشیگان MCity از سال 2019 ، Verizon اکنون در حال استقرار ارتباطات شبکه تلفن همراه 5G-V2X ، از جمله Mobile Edge Computing (MEC) ، در چندین شهر از جمله بوستون، منطقه خلیج، آتلانتا، ایالت واشنگتن. و نیویورک. شبکه های زنده 5G و ظرفیت MEC ، با توان عملیاتی حداقل 10 برابر سریعتر از 4G ، می توانند موارد استفاده نسل بعدی V2X مانند Teleoperations و Data Orchestration را که به تأخیرهای بسیار کمی نیاز دارند ، پشتیبانی کنند.

در طی این رویداد یک میزگرد نیز برگزار شد – شامل نمایندگانی از شرکت فورد موتور ، آئودی از آمریکا ، تگزاس DOT ، آتلانتا DOT و اداره حمل و نقل Contra Costa و به رهبری عضو هیئت مدیره 5GAA کوالکام جیم میزنر.

[1] نقشه راه 5GAA بصیرتی برای معرفی موارد استفاده پیشرفته برای رانندگی متصل و خودکار

SOURCE 5GAA – 5G Automotive Association e.V.