نوجوان هاستل توسط اتاق بازرگانی ایالات متحده به عنوان برنده جایزه موفقیت بزرگ کارآفرینان رویای 2020 تجلیل می شود

برومفیلد ، کولو، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اتاق بازرگانی ایالات متحده به Teen Hustl از جایزه اهدا کرد برومفیلد ، کلرادو به عنوان برنده جایزه موفقیت بزرگ کارآفرینان رویای بزرگ خود ، که توسط Chase for Business ارائه شده است. این جایزه سالانه از موفقیت های مشاغل کوچک تجلیل می کند و از مشارکت آنها در رشد اقتصادی آمریکا تجلیل می کند.

جایزه موفقیت کارآفرین جوان یک صاحب مشاغل کوچک ، بنیانگذار یا بنیانگذاران کوچک ، بین 14 تا 25 سال را که به موفقیت برجسته کسب و کار دست یافته اند ، تقدیر می کند و روح نوآوری ، کارآفرینی و ابتکار عمل فردی را مثال می زند.

گفت: “از اتاق بازرگانی ایالات متحده برای این جایزه ملی متشکرم.” جک بونو، 14 ساله ، بنیانگذار و مبلغ ارشد Teen Hustl. “با روحیه نوآوری و کارآفرینی که این جایزه نشان می دهد ، ما در این فصل تعطیلات هیجان زده هستیم که پیشگام خدمات تحویل قفل آمازون هستیم. این سرویس برای مشتریان ما ، آمازون عالی خواهد بود و با از بین بردن فرصت برای دزدان دریایی ایوان ، محله های ما را ایمن تر می کند سرقت بسته ؛ ضمن اینکه فرصت های شغلی خوبی را برای نوجوانان فراهم می کند. ”

برندگان جوایز توسط هیئت داوران از بیست و چهار نامزد نهایی در نظر گرفته شده برای هر یک از هفت نفر انتخاب شدند جوایز موفقیت کسب و کار و یکی جایزه بزرگ کسب و کار کوچک سال.

وی گفت: “مشاغل كوچك ستون فقرات اقتصاد ما و بنیان جوامع ما هستند. طی چند ماه گذشته ، آنها چالش های بعدی را به چالش كشیده اند و قدرت و قاطعیت و سخاوت آنها الهام بخش همه ماست.” تام سالیوان، معاون رئیس جمهور در سیاست تجارت کوچک اتاق ایالات متحده. “از طریق جایزه بزرگ رویا ، اتاق ایالات متحده مفتخر است که از بهترین ها در تجارت کوچک آمریکا تجلیل می کند – مبتکران ، ر dreamیاها و کارهایی که علی رغم موانع امسال ، با اقدامات ، مشارکت ها و رهبری خود همچنان چراغ امید هستند. تبریک به نوجوان هاستل و جک بونو

درباره نوجوان هاستل

Teen Hustl’s ضمن ارائه فرصت های نوجوانان برای تجربه و توسعه مهارت های شغلی ، زندگی و اجتماعی که به نفع کل زندگی آنها خواهد بود ، خدمات زایمان ایمن تر ، سازگار با محیط زیست و مبتنی بر جامعه را ارائه می دهد.

Teen Hustl با پیشگامی در ارائه سرویس تحویل بسته Amazon Locker ، سرقت بسته دزدان دریایی ایوان را از بین می برد دنور ، کلرادو. Teen Hustl مصرف کنندگان را در مناطق تحویل خود ترغیب می کند بسته های آمازون خود را به قفسه های محلی آمازون ارسال کنند و Teen Hustl آنها را تحویل می گیرد و در همان روز پس از ساعت مدرسه تحویل مشتری می دهد. وقتی مشتری در خانه است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.TeenHustl.com مراجعه کنید
https://twitter.com/JackBonneau
https://twitter.com/Teenhustl
https://www.instagram.com/teenhustl/
https://www.linkedin.com/company/teenhustl/
www.linkedin.com/in/jackbonneau/

تماس با رسانه:
استیو بونو
9720-766-663
[email protected]

منبع Teen Hustl