هانیول تحقیق راکی ​​، رهبر فناوری در مدیریت انرژی و حرارتی را کسب می کند

ققنوس، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هانی ول (نیویورک: هون) راکی ​​تحقیق را به دست آورده است ، بولدر سیتی ، نوادارهبر فناوری مبتنی بر تخصص در راه حل های مدیریت حرارتی ، انرژی و انرژی. این خرید مجموعه گسترده و گسترده Honeywell را شامل می شود که شامل سیستم های تولید برق ، ذخیره انرژی و سیستم های مدیریت نیرو و حرارت است. این برنامه همچنین توانایی های تحقیق و توسعه اثبات شده Rocky Research را با دسترسی جهانی و مهندسی یکپارچه ، آزمایش و تخصص تولید Honeywell ترکیب کرده است.

کسب موقعیت های Rocky Research Honeywell با قابلیت پیشرفته در بازار سریع مدیریت انرژی و حرارتی. قابلیت های متمایز و متمایز Rocky Research و Honeywell به کاهش اندازه ، وزن ، قدرت و هزینه سیستم های مدیریت حرارتی و نیروگاهی و سخت افزاری کمک می کند. Rocky Research در تجارت هوافضای هانیول ادغام خواهد شد.

“Rocky Research یک گزینه ایده آل به سبد محصولات در حال توسعه Honeywell است. سیستم های خنک کننده م optimثر بهینه شده برای اندازه ، وزن و قدرت برای تأمین نیاز روزافزون به برق رسانی هواپیماها ، هواپیماهای بدون سرنشین و خودمختار و سیستم های مربوطه بسیار مهم هستند.” مایک مادسن، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکت هوافضای هانیول. “Rocky Research توانایی های موجود فن آوری Honeywell را در این زمینه ها افزایش می دهد.”

مالک انحصاری Rocky Research ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اووه راکنفلر، به هانیول ملحق می شود و به عنوان رئیس جمهور ، Rocky Research ، که به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً متمرکز بر تحقیق و توسعه انرژی و حرارتی برگزار می شود ، خدمت می کند. مکان فعلی Rocky Research در هانتسویل ، آلاباما، به عنوان یک سایت اصلی برای ادغام و آزمایش و دفتر مرکزی آن در باقی خواهد ماند شهر بولدر به عنوان یک مرکز تحقیق و توسعه خدمت خواهد کرد.

راكنفلر گفت: “هانیول و راكی ریسرچ” یك مسابقه كاملاً مكمل است و فناوری Rocky Research را با زنجیره تأمین و تولید منابع جهانی هانیول تقویت می كند تا تقاضای روزافزون این فناوری را برآورده كند. “به عنوان یک تجارت ترکیبی ، ما می توانیم مجموعه کاملی از راه حل ها ، از نمونه سازی و نمونه سازی تا تحویل و پشتیبانی کامل محصول را به مشتری خود ارائه دهیم.”

Rocky Research بر روی برنامه های کاربردی مدیریت حرارتی مکمل فناوری های موجود شرکت هانیول هوافضا متمرکز است. Rocky Research چندین قرارداد مهم پشتیبانی از پروژه های مختلف وزارت دفاع ایالات متحده از جمله ارائه نیرو و سیستم های مدیریت حرارتی به یکی از مهمترین برنامه های ارتش ایالات متحده بدست آورده است. فراتر از کاربردهای دفاعی ، Rocky Research همچنین به نیازهای امنیت داخلی می پردازد ، از جمله محافظت از زیرساخت های مهم مانند فرودگاه ها ، نیروگاه ها و استادیوم ها.

نمونه کارها شرکت هوافضای هانیول شامل مجموعه ای از راه حل های مرتبط ، از جمله سیستم های تولید برق است که حداکثر 1 مگاوات خروجی مداوم ، پیشرفته ترین سیستم های خنک کننده و فناوری های جهت دهی و تثبیت را ارائه می دهند.

شرایط این معامله فاش نشده است و در نتیجه خرید هیچ تغییری در چشم انداز سه ماهه سوم هانیول ایجاد نشده است.

درباره هانی ول
هانیول (www.honeywell.com) یک شرکت فناوری Fortune 100 است که راه حل های خاص صنعت را شامل محصولات و خدمات هوافضا ارائه می دهد. فن آوری های کنترل ساختمان و صنعت. و مواد عملکردی در سطح جهانی. فن آوری های ما به هواپیماها ، ساختمان ها ، کارخانه های تولیدی ، زنجیره های تأمین و کارگران کمک می کند تا ارتباطات بیشتری برقرار کنند تا دنیای ما هوشمند ، ایمن و پایدارتر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاعات در مورد هانیول ، لطفاً به سایت www.honeywell.com/newsroom مراجعه کنید.

این نسخه حاوی اظهارات خاصی است که ممکن است “اظهارات آینده نگر” به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 تلقی شود. همه اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی را که ما یا خودمان بیان می کنند مدیریت قصد دارد ، پیش بینی می کند ، پروژه ای را باور می کند یا پیش بینی می کند یا ممکن است در آینده اتفاق بیفتد اظهاراتی آینده نگر است. چنین اظهاراتی بر اساس فرضیات و ارزیابی های خاصی است که توسط مدیریت ما با توجه به تجربه و درک آنها از روندهای تاریخی ، شرایط اقتصادی و صنعتی فعلی ، تحولات مورد انتظار در آینده و سایر عواملی که به نظر آنها مناسب است ، صورت گرفته است. بیانیه های آینده نگرانه موجود در این نسخه همچنین در معرض خطرات و عدم قطعیت های اساسی است ، از جمله عوامل اقتصادی ، رقابتی ، دولتی و فناوری موثر بر عملکرد ، بازارها ، محصولات ، خدمات و قیمت های ما نیستند. چنین اظهارنظرهای آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و نتایج واقعی ، تحولات و تصمیمات تجاری ممکن است با آنچه در این بیانیه های آینده نگر پیش بینی شده متفاوت باشد. ما در فرم 10-K و سایر پرونده های ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار خطرات و عدم اطمینان اصلی را که بر عملکرد ما تأثیر می گذارد شناسایی می کنیم.

منبع عزیزم

لینک های مربوطه

http://www.honeywell.com