هتل های ویرجین و تیم منبع برای راه اندازی کمپین “در رأی دادن نخوابید”

میامی، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هتل های ویرجین، نام تجاری هتل در سبک زندگی توسط آقا ریچارد برانسون، امروز کمپین “با رأی نخوابید” را با مشارکت با منبع، خانه افسانه ای و اصلی هیپ هاپ. این کمپین غیرحزبی برای الهام بخشیدن به مشارکت رأی دهندگان ، از چهره های آشنا – هنرمندان ، مجریان ، خلاقان و سایر موارد – دعوت شده است تا به مردم یادآوری کند که از صدای خود در انتخابات سال 2020 استفاده کنند.

پیش نمایش و آرم ویدئو: اینجا

هم هتل های Virgin و هم Source با استفاده از منابع رأی دهی یا جزئیات نحوه ثبت نام برای رأی دادن ، از سیستم عامل ها و مارک های خود برای الهام بخشیدن به رای گیری استفاده کرده اند. با شروع این تعهد یک قدم جلوتر ، آغاز می شود 20 اکتبر این کمپین مبتنی بر شبکه های اجتماعی پیام های ویدئویی از گروه متنوعی از هنرمندان و سازندگان را در هر دو دسته هتل های ویرجین و منبع اینستاگرام منتشر می کند و از مردم می خواهد که هنگام رای دادن نخوابند. این محتوا هر روز در سراسر هتل های Virgin و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی The Source که منجر به آن می شوند ، به صورت مستقیم پخش خواهد شد 3 نوامبر، با فیلم هایی از نام ها از جمله رپر ، خواننده و تهیه کننده ضبط ویک منسا، خواننده و ترانه سرای دارای مجوز پلاتین ، نامزد GRAMMY® کاسدی پاپ، کمدین و بازیگر بد جنسی، خواننده ترانه سرا ملودی فرشته، تهیه کننده و دی جی گرومو، خواننده ترانه سرا مارک سیبیلیا، بازیگر و فعال گارسیا، هنرمند موسیقی کانتری اینگرید آندرس، خواننده رپ و ترانه سرا لولا بروک، ترانه سرا و گیتاریست کلیندو، خواننده و ترانه سرا در حال ظهور کیلا ایمانی، خواننده ، ترانه سرا و رپر جاش ایکس و Uno، خواننده و ترانه سرای موسیقی کانتری چارلی ورشام و بیشتر. هر ویدئو چرخش منحصر به فرد خود را خواهد داشت ، زیرا افراد تأثیرگذار برای ایجاد یک ویدیو در سبک شخصی و شخصی خود برای اطمینان از یک دعوت به عمل قدرتمند تشویق شدند.

وی گفت: “هتل های ویرجین متعهد به تأمین منابع و تشویق های لازم برای اطمینان از شمارش آرا everyone همه هستند.” رائول لیل، مدیرعامل هتل های ویرجین. “چه از طریق پست رای گیری و چه حضوری رای می دهید ، زمان استفاده از صدای شما اکنون فرا رسیده است و ما از همکاری با منبع و برخی از دوستانمان برای ادامه دادن خبر خوشحال خواهیم شد.”

L. Londell McMillan ، بنیانگذار گروه Northstar و صاحب The Source اظهار نظر می کند ، “ما از همکاری با هتل های Virgin خوشحال هستیم و صدای جمعی و مارک های قدرتمند خود را با هم تلفیق می کنیم تا این پیام ساده اما مهم را به خانه برسانیم – که خوابیدن در این انتخابات یک گزینه.”

“در رأی نخواب” در سیستم عامل های شبکه های اجتماعی هتل های Virgin و The Source آغاز می شود 20 اکتبر. محتوای جدید به طور روزمره و منتهی به روز انتخابات ادامه خواهد یافت 3 نوامبر. در اینستاگرام دنبال کنید VirginHotels و @منبع، و ما را در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب پیدا کنید.

جلوتر از انتخابات 2020 باشید ، بررسی کنید صدای ویرجین صفحه جامعه با منابع و موارد دیگر.

درباره هتل های ویرجین:
هتل های ویرجین یک نام تجاری مهمان نوازی در سبک زندگی است که ترکیبی از خدمات صمیمانه ، ارزش ساده و یک تجربه یکپارچه و شخصی هتل را با سابقه نوآوری و اختلال هوشمندانه ای دارد که Sir ریچارد برانسون Global Virgin Group 50 سال پیشگام بوده است. هر ملک علاقه به غذا و نوشیدنی را با موسیقی و فرهنگ مخلوط می کند ، با چشم انداز محلی ترکیب می شود و یک محیط پر جنب و جوش و فراگیر را برای مسافران و مردم محلی فراهم می کند. هتلهای ویرجین شیکاگو ، – به نام “هتل شماره 1 در” در ایالات متحده“در سال 2016 و” # 1 هتل در شیکاگو“در سال 2016 ، 2017 و 2020 توسط جوایز انتخاب خوانندگان Conde Nast Traveller’s Readers – Virgin Hotels Dallas -” # 16 هتل در تگزاس“- و هتل های ویرجین نشویل اکنون باز هستند. مکانها در لاس وگاس، نیویورک، نیواورلان، میامی و ادینبورگ پيگيري كردن. هتل های ویرجین همچنان در جستجوی تبدیل هتل و دفتر و همچنین توسعه زمین در شهرهایی مانند بوستون، لس آنجلس، آستین، سیاتل، و لندن.

درباره منبع
منبع ناشر برجسته Hip-Hop و مارک معتبر رسانه ای است که Gen Z ، هزاره ها و افراد تأثیرگذار را هنگام تولید ، ایجاد و پرورش محتوا و مکالمات با کیفیت بالا و برترین ها و مسئولیت های اجتماعی با اخبار ، فرهنگ ، موسیقی ، سرگرمی ، ورزش ، جذب و درگیر می کند. مد ، فناوری و موارد دیگر. منبع یکی از بزرگترین شرکتهای رسانه ای چندفرهنگی کاملاً متعلق به اقلیتها در جهان است. با یک میراث 30 ساله ، منبع صدای معتبری در جامعه است. برای اطلاعات بیشتر به www.thesource.com

SOURCE هتل های ویرجین

لینک های مربوطه

http://www.VIRGINHOTELS.COM