هشدار مهلت نهایی: ROSEN ، یک شرکت ملی پیشرو ، YayYo ، Inc. را یادآوری می کند. سرمایه گذاران مهلت مهم 9 نوامبر در اولین اقدام کلاس اوراق بهادار فدرال را که توسط شرکت تشکیل شده است ،

نیویورک، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی حقوق جهانی سرمایه گذاران ، اوراق بهادار YayYo ، Inc (OTC: YAYO) را به ترتیب و یا قابل ردیابی در بیانیه ثبت نام و دفترچه مربوطه به خریداران یادآوری می کند (در مجموع ، “بیانیه ثبت” “) در ارتباط با YayYo صادر شده است نوامبر 2019 عرضه اولیه (“IPO”) از مهم 9 نوامبر 2020 مهلت رسیدگی به شاکی در اقدام طبقاتی فدرال را که شرکت آغاز کرده است. این دادخواست به دنبال جبران خسارت وارده به سرمایه گذاران YayYo طبق قوانین فدرال اوراق بهادار است.

برای پیوستن به کلاس عملی YayYo ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1915.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک بدون شماره تلفن 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد اقدام کلاس.

مطابق دادخواست ، بیانیه ثبت شامل اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده بود و / یا نتوانست فاش کند که: (1) متهم ال-بتراوی همچنان به نظارت ، اقتدار و کنترل YayYo ادامه داد و در یک روز از نزدیک درگیر بود به صورت روزمره ، با مشاغل ، عملیات و امور مالی شرکت ، از جمله کمک به متهمان بیمه در بازاریابی IPO YayYo ؛ (2) متهم El-Batrawi هرگز 12،525،000 “سهام خصوصی” را فروخت و علی رغم اصرار NASDAQ مبنی بر حفظ کمتر از 10٪ سود مالکیت سهام در رابطه با قرارداد لیست ، همچنان به مالکیت یک کنترل در YayYo ادامه داد. (3) متهمان به طلبكاران خاص YayYo قول دادند كه در ازاي موافقت با خريد سهام در IPO – به منظور اجازه دادن به متهمان پذيراكننده براي بستن IPO – YayYo پس از IPO آن سهام را مجدداً خريداري خواهد كرد. (4) متهمان قصد خرید مجدد سهام خریداری شده توسط طلبكاران YayYo را در IPO با استفاده از درآمد IPO داشتند: (6) YayYo بدهکار SRAX ، Inc است (قبلاً واقعیت اجتماعی ، شرکت) 426،286 دلار در هزینه های پرداخت نشده رسانه های اجتماعی که بیشتر آنها بیش از یک سال به تأخیر افتاده بود زیرا پرداخت YAYYo برای تکمیل IPO خود به تأخیر افتاده بود. و (7) در نتیجه ، اظهارات متهمان در مورد تجارت ، عملیات و چشم انداز شرکت از نظر مادی نادرست و گمراه کننده بود و / یا فاقد مبنای معقول در همه زمان های مربوطه بود. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا کرد که سرمایه گذاران خسارت دیده اند.

دادخواست دادرسی طبقاتی قبلاً تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید ، باید دادگاه را جابجا کنید قبل از 9 نوامبر 2020. شاکی اصلی یک طرف نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای صنف در جهت دادن به دادخواست اقدام می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1915.html بروید یا برای بحث در مورد حقوق یا منافع خود در مورد این اقدام طبقاتی ، لطفاً تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک شرکت حقوقی روزن در 866-767-3653 866 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

هنوز هیچ كلاسی در عمل بالا تأیید نشده است. تا زمانی که یک کلاس معتبر نباشد ، شما توسط مشاور دیگری ارائه نمی شوید مگر اینکه یکی را حفظ کنید. شما می توانید مشاور خود را در انتخاب خود حفظ کنید. شما همچنین می توانید یک عضو کلاس غیبت را حفظ کنید و در این نقطه هیچ کاری انجام ندهید. توانایی یک سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی بالقوه آینده ، از خدمات ارائه شده به عنوان رهبر اصلی وابسته نیست.

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

موسسه حقوقی روزن ، سرمایه گذاران خود را در سراسر جهان نشان می دهد و فعالیت خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دعاوی مشتقه سهامداران متمرکز می کند. موسسه حقوقی روزن برای تعداد تسویه حساب های فعال در کلاس اوراق بهادار توسط ISS Securities Class Action Services در رتبه 1 قرار گرفت. این شرکت از سال 2013 هر ساله در 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام به کلاس اوراق بهادار رسیده است علیه یک شرکت چینی. وکلای موسسه حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. وکالت تبلیغات. نتایج قبلی نتیجه مشابه را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسک
فیلیپ کیم ، اسک
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان 275 مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
نمابر: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE Rosen Law Firm، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com