هلدز هلدینگ هرتز تعهدات 1.65 میلیارد دلاری را در تامین مالی بدهکار در اختیار دارد

ESTERO ، Fla.، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هرتس گلوبال هولدینگ ، شرکت (NYSE: HTZ) امروز اعلام کرد که تعهدات خود را برای تأمین مالی بدهکار در اختیار (“DIP”) تأمین کرده است. 1.65 دلار میلیارد دلار و برای تأیید بودجه دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه دلاور.

رئیس و مدیرعامل هرتز پل استون گفت ، “این تأمین مالی جدید در صورت ادامه اثرات همه گیر بر صنعت مسافرت و گام برداشتن در جهت موقعیت بهتر تجارت خود برای آینده ، انعطاف پذیری مالی بیشتری را فراهم می کند. ما از علاقه شدید حق تقدم قبل از دادخواست خود خوشحالیم وام دهندگان و حمایت آنها از هرتز و فرصت های آینده ما را به عنوان یک رهبر اتومبیل اجاره ای قدردانی می کنند. ”

بودجه پیشنهادی DIP از شرکت پشتیبانی خواهد کرد زیرا در مرحله بعدی فرآیند فصل 11 خود حرکت می کند. بودجه باید توسط برخی از وام دهندگان سهام اول قبل از دادخواست شرکت تأمین شود و انتظار می رود ساختار آن به عنوان تسهیلات بدهکار وام با مدت تأخیر تأمین شود. تا 1 میلیارد دلار می تواند برای تهیه سهام عدالت برای خرید وسیله نقلیه در ایالات متحده و کانادا. تا 800 میلیون دلار می تواند برای سرمایه در گردش و اهداف عمومی شرکت استفاده شود. تأمین مالی منوط به نهایی شدن اسناد قطعی ، تأیید دادگاه و سایر شرایط عرفی است و جلسه رسیدگی در تاریخ 29 اکتبر 2020 تنظیم شده است.

مولیس و شرکت به عنوان بانکدار سرمایه گذاری ، FTI Consulting به عنوان مشاور مالی هرتز و White & Case LLP به عنوان مشاور حقوقی هرتز فعالیت می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه DIP و پرونده های دادگاه در https://restrukturing.primeclerk.com/hertz در دسترس است.

درباره هرتز
شرکت هرتز ، یک شرکت تابعه از هرتز گلوبال هولدینگ ، شرکت ، مارک های اجاره خودروهای هرتز ، دلار و تریتی را در سراسر کشور اداره می کند. آمریکای شمالی، اروپا، کارائیب، آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه، آسیا، استرالیا و نیوزلند. شرکت هرتز یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره خودرو در سراسر جهان است و مارک هرتز یکی از شناخته شده ترین شرکتها در سطح جهانی است. علاوه بر این ، شرکت هرتز صاحب لیزینگ وسایل نقلیه و رهبر ناوگان ناوگان شرکت دونلن است ، مارک اجاره خودرو Firefly و تجارت مشترک اتومبیل هرتز 24/7 را در بازارهای بین المللی اداره می کند و وسایل نقلیه را از طریق فروش اتومبیل هرتز می فروشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت هرتز ، به سایت www.hertz.com مراجعه کنید.

منبع Hertz Global Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hertz.com