همکاران پست با هم رم های لس آنجلس و هم بالتیمور ریونز به عنوان پلت فرم رسمی سفارش موبایل

سانفرانسیسکو، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Postmates با تیم های Los Angeles Rams و Baltimore Ravens همکاری کرده تا شریک رسمی تحویل سفارش موبایل هر دو تیم باشند. Rams and the Ravens اولین کسانی هستند که Postmates را به عنوان یک شریک تحویل در صورت تقاضا معرفی می کنند.

وی گفت: “همانطور که طرفداران در حال تماشای بازی از خانه خود هستند ، می توانند با استفاده از پست مستی غذاهای مورد علاقه خود را مستقیماً به درب منزل برسانند.” جاستین اش، معاون مشارکت ها ، اعضای پست “این فصل بی نظیر است و ما خوشحالیم که مورد علاقه های محلی را به طرفداران می آوریم لس آنجلس و بالتیمور

جانشین طرفدار Los Angeles Rams از مشارکت بازاریابی Lexi vonderLieth گفت: “ما از پیوستن به Postmates برای نزدیک کردن طرفداران و مشتریانشان به فوتبال رامس در تمام طول سال بسیار هیجان زده هستیم.” “تعهد پستداران به نوآوری و جامعه به ما کمک می کند تا بازی های روزانه و فراتر از آن را افزایش دهیم لس آنجلس

Ravens Sr. VP ، مدیر ارشد فروش گفت: “در این اوقات بی سابقه ، ما می خواهیم Ravens بازی روزانه ، و همه سنت های غنی که با آن همراه هستند ، برای طرفداران ما خاص باقی بماند.” کوین روچلیتز. “از طریق این مشارکت با Postmates ، ما هیجان زده ایم که به هواداران خود راهی آسان ، سریع و ایمن برای لذت بردن از غذاهای همگانی مورد علاقه خود هنگام تشویق راونز از خانه ارائه می دهیم.”

این معاملات تیمی در اواخر اعلامیه Postmates انجام می شود و NFL به عنوان شریک رسمی تحویل غذا در لیگ از NFL معرفی می شود. در طول فصل ، Postmates از طرف هر تیم تبلیغات و تجربیات جدیدی را ارائه می دهد.

در مورد همکاران
Postmates یک رهبر در ارائه رستوران های مورد علاقه شما و تعداد بیشتری مورد نیاز است. این پلتفرم با بیش از 600000 رستوران و خرده فروشی که برای تحویل و وانت در دسترس است ، به بیشترین بازرگانان در ایالات متحده امکان دسترسی به بیشترین بازرگانان را می دهد ، که بسیاری از آنها منحصر به Postmates هستند. رهبر بازار در لس آنجلس و بازارهای جنوب غربی ، Postmates 80٪ از خانوارهای ایالات متحده را در 50 ایالت تحت پوشش خود دارد. مشتریان می توانند با پیوستن به Postmates Unlimited ، اولین سرویس اشتراک صنعت ، تحویل رایگان را برای همه بازرگانان دریافت کنند. با بارگیری برنامه یا بازدید ، بیشتر بدانید یا تحویل را شروع کنید www.postmates.com.

SOURCE همکاران

لینک های مربوطه

http://www.postmates.com