هولدینگ های جهانی لجستیک در پنجشنبه 29 اکتبر 2020 ، سود سه ماهه سوم سال 2020 را گزارش می دهند

WARREN ، میش.، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Universal Logistics Holdings، Inc. (NASDAQ: ULH) ، پیشرو در ارائه دارایی سبک راه حل های حمل و نقل و حمل و نقل سفارشی ، امروز انتشار برنامه ریزی شده نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2020 پس از بسته شدن بازار را اعلام کرد پنجشنبه ، 29 اکتبر، 2020. جلسه کنفرانس سه ماهه درآمد شرکت برگزار می شود جمعه ، 30 اکتبر 2020 در 10:00 صبح ET.

جزئیات تماس تلفنی سه ماهه کنفرانس درآمد:

زمان: 10:00 صبح به وقت شرقی
تاریخ: جمعه ، 30 اکتبر 2020
تماس تلفنی رایگان: (866) 622-0924
شماره گیری بین المللی: 1+ (660) 422-4956
شناسه کنفرانس: 9768474

تکرار تماس کنفرانسی با شروع دو ساعت پس از تماس در دسترس خواهد بود 6 نوامبر 2020، با تماس با شماره تلفن (855) 859-2056 (تلفن رایگان) یا +1 (404) 537-3406 (تلفنی) و استفاده از شناسه کنفرانس 9768474. این تماس همچنین در invest.universallogistics.com نیز در دسترس خواهد بود.

درباره جهانی

Universal Logistics Holdings ، یک شرکت ارائه دهنده دارایی سبک در زمینه حمل و نقل و راه حل های تدارکاتی سفارشی در سراسر جهان است ایالات متحده، و در مکزیک، کانادا و کلمبیا. ما راه حل های زنجیره تامین را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم که می تواند برای پاسخگویی به تقاضاها و حجم متغیرهای آنها مقیاس بندی شود. ما به مشتریان خود خدمات گسترده ای را در کل زنجیره تأمین آنها از جمله باربری ، کارگزاری ، خدمات اختصاصی ، بین مدلی و ارزش افزوده ارائه می دهیم.

منبع: یونیورسال لجستیک هولدینگ ، شرکت

اظهارات رو به جلو

برخی از بیانیه های موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است بیانیه های آینده نگرانه تلقی شود. این عبارات اطلاعات احتمالی را مشخص می کند. عبارات آینده نگر را می توان با کلماتی مانند: “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” ، “هدف” ، “جستجو” ، “باور” ، “اهداف” ، “پروژه” ، “برآورد” تشخیص داد ، “” آینده “،” احتمالاً “،” ممکن است “،” باید “و ارجاعات مشابه به دوره های آینده. اظهارات رو به جلو براساس اطلاعات موجود در آن زمان و / یا حسن نیت مدیریت در رابطه با رویدادهای آینده است و در معرض خطرها و عدم اطمینان هایی است که می تواند باعث عملکرد واقعی یا نتایج متفاوت از آنچه در بیانیه ها می شود متفاوت باشد. مثالهایی از اظهارات آینده نگر شامل موارد دیگری است که در رابطه با راهنمایی مربوط به درآمد حاصل از عملیات ، کل درآمد عملیاتی و سود هر سهم کسر شده بیان می کنیم. این اظهارات آینده نگر تحت عوامل مختلفی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با انتظارات توصیف شده تفاوت اساسی داشته باشند. اطلاعات اضافی در مورد عواملی که ممکن است بر این اظهارات آینده نگر تأثیرگذار باشد ، در گزارشات و گزارشات شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار موجود است. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی صورتهای آینده نگر برای انعکاس نتایج واقعی ، تغییر در فرضیات یا تغییر در سایر عوامل موثر بر اطلاعات آینده نگر ، به جز در حد مورد نیاز قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار ، ندارد.

SOURCE Universal Logistics Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.universallogistics.com