هوندا ادعای سومین عنوان پی در پی INDYCAR ، دیکسون ششمین قهرمانی رانندگان خود در فینال فصل سن پترزبورگ

برای هوندا و هوندا پرفورمنس توسعه ، بخش مسابقه آمریکای شمالی ، نتیجه امروز اولین قهرمانی “سه ذره” عنوان در تاریخ 27 ساله HPD است. با ورود به مسابقات اتومبیلرانی ایندی در سال 1994 ، هوندا اولین عنوان تولیدکننده خود را در سال 1996 بدست آورد.

قهرمانی دیکسون 17 استهفتم برای یک راننده اتومبیل Indy مجهز به هوندا ، و 11هفتم با رقابت چند تولید کننده. اکنون یک مالک تیم اتومبیل هوندا ایندی است ، جیمی واسر عنوان رانندگان اول هوندا را در سال 1996 بدست آورد. سایر قهرمانان اتومبیل ایندی مجهز به هوندا شامل الکس زناردی (1997-98) ؛ خوان پابلو مونتویا (1999) ؛ گیل دو فران (2000-01) ؛ تونی کنعان (2004) دن ولدون (2005) سام هورنیش جونیور (2006) ؛ داریو فرانچیتی (2007 ، 11-11-2009) ؛ و دیکسون (2008 ، 2013 ، 2018 ، 2020).

فینال فصل 100 دور امروز در شرایط گرم و بسیار مرطوب برگزار شد ، در نتیجه یک باران دوش کوتاه و سبک باران با تقریباً 20 دور باقی مانده است. مقدماتی قطب ویل پاور پنج دور ابتدایی را هدایت کرد ، اما خیلی زود توسط Andretti Autosport عبور کرد الكساندر روسی، که در 61 دور قبل از پایان روز خود با تماس با دیوار در لپ 74 ، یک دور مسابقه ای را پشت سر گذاشت.

دیگر رهبران مسابقه مجهز به هوندا نیز شامل این مسابقات می شوند کلتون هرتا، گراهام راحل، جیمز هینچکلیف و الکس پالو. اما اندکی پس از سقوط روسی ، هرتا نیز از مسیر خود خارج شد و منجر به 11 شدهفتمپایان کار لحظاتی بعد ، هینچکلیف نفر دیگری بود که قربانی شرایط پیچیده شد ، در پیچ آخر چرخید و سپس با راننده همکار هوندا برخورد کرد جک هاروی همانطور که سعی کرد دوباره به مدار بپیوندد. هر دو باید برای تعمیرات گودال بزنند و آنها را از بسته سرب خارج کنند. قمار سوخت پالو در چند دور خجالتی از پایان سکو آمد ، زیرا توقف دیرهنگام او برای 13 بار او را کاهش دادهفتم در چکرز

در همین حال ، پس از شروع 11هفتم – و فقط به 10 امتیاز برتر برای رسیدن به عنوان قهرمانی احتیاج دارد – دیکسون روش خود را به جلو رساند و در Lap 80 به مقام سوم رسید. ترکیب چهار برد در طول فصل 14 مسابقه ، نتیجه سکو برای دیکسون بیش از حد کافی بود عنوان را ادعا کند.

بعد
مسابقه روز یکشنبه به قهرمانی هوندا در مسابقات قهرمانی 2020 NTT IndyCar سری ختم می شود. فصل 2021 در حال انجام است 7 مارس، با بازگشت به ساحل خلیج فلوریدا برای اجرای بعدی مسابقه بزرگ جایزه Firestone سن پترزبورگ.

مطالب و فیلم های رسانه های اجتماعی هوندا ریسینگ از گراندپری بزرگ فایرستون در سن پترزبورگ در اینستاگرام (www.instagram.com/hondaracing_hpd) ، فیس بوک (www.facebook.com/HondaRacingHPD) و توییتر موجود است (www.twitter.com/HondaRacing_HPD)

نقل قول ها
اسکات دیکسون (تراشه Ganassi Racing هوندا) 11 شروع شدهفتم، سوم شد ششمین دوره مسابقات قهرمانی رانندگان INDYCAR خود را به دست آورده است: “این همه تیم است. من نمی توانم به اندازه کافی از همه اعضای این تیم تشکر کنم. بدیهی است ، [team owner] تراشه [Ganassi]، [race directors] مایک [Hull] و باری [Wanser]؛ و همه درگیر – هوندا. من افتخار می کنم که از هوندا و آنچه که آنها امسال توانسته اند بیرون بیاورند نیرو می گیرم. میخ زدند. با تشکر فراوان از همه خانواده من – خوشحالم که من [daughters] و [spouse] اما اینجا هستند. نمی توانم به اندازه کافی از همه تشکر کنم. PNC Bank ، دو از هر سه سال (به عنوان قهرمان) – این خیلی خوب است. “

“این هرگز فقط یک چیز یا یک نفر نیست. برای من ، این مربوط به تلاش تیمی است. ما کارهای زیادی داشتیم [internal] تغییرات در خارج از فصل و ما می دانیم که سال آینده نیز به همین ترتیب خواهد بود ، اما مجدداً از همه اعضای تیم تشکر می کنم. حالا ما قصد داریم یک آبجو بخوریم. “

تد کلاوس (رئیس جمهور ، توسعه عملکرد هوندا) در مسابقه پایان فصل امروز ، نهمین – و سومین قهرمانی متوالی – تولیدکنندگان هوندا و اسکات دیکسون عنوان ششم رانندگان: “از شما تیم HPD متشکرم. هر یک از شما نقش مهمی در این دستاورد تاریخی ، در خارج از فصل و در طول سال جاری داشتید. شما علیه سختی اعدام کردید و هرگز گاز را از دست ندادید. ما بر ایندیاناپولیس 500 و مسابقات قهرمانی رانندگان و تولید کنندگان را به خانه آورد و این یک موفقیت بزرگ است. برای تیم های شریک ما ، INDYCAR و رقبای ما: کاری که در سال 2020 انجام شد ، از همه شما متشکرم. ما امشب جشن خواهیم گرفت ، اما هدف بعدی ما این است که حتی بیشتر قدرت هوندا را در سال 2021 به سری NTT INDYCAR وارد کنیم. “

NTT INDYCAR SERIES جایزه بزرگ فایرستون سن پترزبورگ
جریان: پارک Bayfront / فرودگاه آلبرت وایت (مدار خیابان موقت 1.8 مایل) سن پترزبورگ ، فلوریدا
آب و هوا: آفتابی ، گرم ، مرطوب ، 89 درجه فارنهایت

منبع هوندا مسابقه / HPD