هیئت مدیره Raytheon Technologies سود سه ماهه نقدی را اعلام می کند

والثام ، ماس.، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری های Raytheon (NYSE: RTX) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت سود سهام این شرکت را اعلام کرده است. 47.5 سنت به ازای هر سهم برجسته سهام عادی RTX. سود سهام در تاریخ پرداخت خواهد شد 17 دسامبر 2020 به سهامداران سابقه در پایان کار در 13 نوامبر 2020.

RTX که پیش از این شرکت United Technologies بود از سال 1936 هر ساله سود سهام نقدی سهام عادی خود را پرداخت می کند.

درباره فناوری های Raytheon
Raytheon Technologies Corporation یک شرکت هوافضا و دفاعی است که سیستم ها و خدمات پیشرفته ای را برای مشتریان تجاری ، نظامی و دولتی در سراسر جهان فراهم می کند. این چهار تجارت پیشرو در صنعت شامل سیستم های هوافضای کالینز ، پرات و ویتنی ، هوش و فضا Raytheon و موشک ها و دفاع Raytheon است. 195،000 کارمند این شرکت را قادر می سازد تا همانطور که تصور می کنند در لبه علم شناخته شده فعالیت کند و راه حلهایی را ارائه دهد که مرزهای فیزیک کوانتوم ، پیشرانه الکتریکی ، انرژی هدایت شده ، ابرقهرمان ، هواپیمایی و امنیت سایبری را از بین می برد. این شرکت که در سال 2020 از طریق ترکیبی از شرکت Raytheon و شرکت هوافضا شرکت United Technologies Corporation تشکیل شده است ، دفتر مرکزی آن در والتهام ، ماساچوست.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر
این نسخه شامل گزاره های مربوط به سود سهام است که طبق قوانین اوراق بهادار “اظهارات آینده نگر” را تشکیل می دهند. تمام گزاره های آینده نگر خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی را در بر می گیرد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده یا ضمنی است تفاوت اساسی داشته باشد. سود سهام گذشته هیچ تضمینی در مورد سود سهام آینده ندارد. زمان ، پرداخت و میزان سود سهام آینده ، در صورت وجود ، به دلیل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان می تواند از سود سهام گذشته متفاوت باشد. این عوامل شامل مواردی است که تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش های ما در مورد فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K که هر از چند گاهی به SEC ارسال می شوند ، توصیف می شوند.

تماس با رسانه
ج: 860.493.4364

تماس با سرمایه گذار
ج: 781.522.5141

SOURCE Raytheon Technologies