ولینگتون توافقنامه تجاری با Imbera برای تهیه خدمات سخت افزاری و داده های اینترنت اشیا را امضا کرد

اوکلند، نیوزیلند، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Wellington Drive Technologies (ولینگتون) خوشحال است که اعلام می کند با تأمین قرارداد سخت افزاری و داده های متصل شده سفارشی برای پشتیبانی از نیازهای فعلی و آینده Imbera ، با Imbera Cooling (Imbera) توافق نامه ای امضا کرده است.

ولینگتون تامین کننده انحصاری کنترلرها ، نرم افزارها و سرویس های داده متصل به Imbera خواهد بود. ولینگتون نسخه های سخت افزاری متصل به ابر خود را همراه با نرم افزار (I) برنامه های کاربردی IoT و سرویس های داده مرتبط با نیازهای Imbera سفارشی سازی کرده است.

ولینگتون و Imbera در مورد محصولات و خدمات همکاری خواهند کرد تا طیف وسیعی از مشتریان Imbera را با راه حل های تبرید متصل پشتیبانی کنند. این توافق نامه شامل شرایط اصلی زیر است:

  • مدت قرارداد سه ساله ، قابل تمدید براساس تضمین های رقابتی ؛
  • ارائه راه حل های فناوری از جمله برنامه های نرم افزاری و سفارشی سازی بستر ؛
  • توانایی فروش محصولات اینترنت اشیا outside خارج از مشارکت و ایمبرا برای ادامه پروژه های داخلی انتخاب شده ، و پایبندی به موجود ولینگتون و توافق نامه های مشتری ایمبرا ؛
  • ولینگتون برای ایجاد تحولات محصول جدید و ارائه خدمات پشتیبانی تا سطح مشخصی بر اساس حجم فروش.

پیش بینی می شود فروش اولیه کنترلر سفارشی و سرویس های داده ای همراه در نیمه اول سال 2021 آغاز شود ، منوط به اتمام راه اندازی محصول کنترل کننده متصل شده سفارشی (برنامه ریزی شده برای سه ماهه چهارم سال 2020) و آغاز توافق نامه های مشتری Imbera.

اثرات مالی توافق نامه Imbera تا سال 2021 ظهور نخواهد کرد ، و پس از آن انتظار می رود از نظر مادی مثبت باشد ، با وجود عدم اطمینان از تقاضای کلی مشتری در نتیجه محدودیت های مربوط به COVID.

مدیر عامل ولینگتون ، گرگ آلن اظهار داشت: “این توافق نامه نشان دهنده یک فرصت تجاری قابل توجه برای است ولینگتون با سالانه مقادیر SCS Connect (TM) SCS بیش از 100000 واحد با پیشرفت توافق در سالهای آینده به طور بالقوه قابل دستیابی است. Imbera مشتری دیرینه ای از ولینگتون و ما بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم از مشارکت آنها پشتیبانی کنیم و برای پشتیبانی از صنعت تبرید تجاری با خدمات مدیریتی مبتنی بر اتصال جدید همکاری کنیم. این تصدیق بیشتر ارزش ولینگتون راه حل اینترنت اشیا توسط یکی از بزرگترین تولیدکنندگان برودتی تجاری در جهان. “

کارلوس مونتویا، Imbera COO “شرکت ما در حال توسعه طیف وسیعی از خدمات برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کمک به آنها در به حداکثر رساندن ارزش دارایی های برودتی خود است. مشارکت محصول با ولینگتون مهندسی و تخصص مشتری ما را با هم ترکیب می کند ولینگتون توانایی مهندسی و استراتژی محصول به نفع مشتریان ما است. ما مشتاقانه منتظر کار با ولینگتون به عنوان شریک رشد و مشارکت فعلی Imbera. “

درباره فناوری های Wellington Drive

ولینگتون ارائه دهنده اصلی راه حل های اینترنت اشیا ، سیستم عامل های مدیریت ناوگان مبتنی بر ابر ، موتورهای الکترونیکی کم مصرف و راه حل های کنترل تبرید متصل است. این مارک ها به برخی از مارک های برجسته غذا و نوشیدنی و تولیدکنندگان یخچال در جهان خدمت می کنند و بازاریابی مبتنی بر مجاورت را برای شهرهای هوشمند به بازار استرالیا ارائه می دهند. ولینگتون خدمات و محصولات باعث بهبود فروش ، کاهش هزینه ها و کاهش مصرف انرژی می شوند. دفتر مرکزی آن در اوکلند با دامنه جهانی ، ولینگتون در لیست شده است نیوزلند بورس اوراق بهادار با نماد تیکر NZ: WDT

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.wdtl.com مراجعه کنید

درباره ایمبرا

ایمبرا یک رهبر جهانی در صنعت تبرید تجاری است. از سال 1941 ، خود را به طراحی ، توسعه و ساخت تجهیزات تبرید تجاری اختصاص داده است. با کارخانه های تولید در مکزیک، برزیل و کلمبیا، و دفاتر فروش در 11 کشور ، این تنها شرکت در کل قاره آمریکا است که هم فروش و هم تعمیر و نگهداری یکپارچه کولرهای تجاری را ارائه می دهد. Imbera فناوری خاص خود را توسعه می دهد ، که صرفه جویی در مصرف انرژی را فراهم می کند و با استراتژی های خنک کننده مشتری سازگار است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.imberacooling.com مراجعه کنید

SOURCE Wellington Drive Technologies

لینک های مربوطه

http://www.wdtl.com